Окупанти вночі знову атакували Київ "шахедами", усі цілі знищила ППО

Про це повідомив начальник КМВА Сергій Попко, інформує Цензор.НЕТ.
"Цієї ночі ворог атакував Київ ударними БпЛА. Тривога тривала 3 години. Попередньо противник застосував іранські баражуючі боєприпаси типу "Shahed". Це вже шоста атака дронів на столицю за цей місяць" Силами й засобами ППО усі повітряні цілі були своєчасно виявлені та знищені на підльоті до Києва", - йдеться в повідомленні
Він додав, що за попередньою інформацією, в столиці обійшлося без жертв та руйнувань.