Воїни 38-ї ОБрМП знищили ворожий гелікоптер Ка-52

Воїни 38-ї окремої бригади морської піхоти зранку 25 липня збили ворожий гелікоптер Ка-52.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр 38-ї окремої бригади морської піхоти.
""Ранок морпіхів починається не з кави. Сьогодні о 7:43 розрахунком ПЗРК нашої бригади був знищений ворожий Ка-52. Слава морській піхоті України!", - йдеться у повідомленні.
На якому напрямку збито гелікоптер - не зазначається.
Топ коментарі
+32 Qq Qqq #455433
показати весь коментар
25.07.2023 11:22 Відповісти Посилання +21 cimbitep
показати весь коментар
25.07.2023 11:30 Відповісти Посилання +15 MausMike
показати весь коментар
25.07.2023 11:28 Відповісти Посилання