11043 відвідувача онлайн
6 791 19

Воїни 38-ї ОБрМП знищили ворожий гелікоптер Ка-52

ка

Воїни 38-ї окремої бригади морської піхоти зранку 25 липня збили ворожий гелікоптер Ка-52.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр 38-ї окремої бригади морської піхоти.

""Ранок морпіхів починається не з кави. Сьогодні о 7:43 розрахунком ПЗРК нашої бригади був знищений ворожий Ка-52. Слава морській піхоті України!", - йдеться у повідомленні. 

На якому напрямку збито гелікоптер - не зазначається.

Топ коментарі
+32
Бінгооооо! Давно не було, слава ЗСУ!
показати весь коментар
25.07.2023 11:22 Відповісти
+21
головне, щоби пілоти подохли.
показати весь коментар
25.07.2023 11:30 Відповісти
+15
Кросівоє.
показати весь коментар
25.07.2023 11:28 Відповісти

Завантаження...