10196 відвідувачів онлайн
3 908 21

Наприкінці року можуть стартувати перші авіарейси з України, - Ryanair

ryanair

Наприкінці 2023 року, ймовірно, відбудеться запуск обмеженої кількості авіарейсів із Києва та Львова.

Про це повідомив CEO авіакомпанії-лоукостера Ryanair Майкл О'Лірі в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає Цензор.НЕТ

"Розглядаємо два плани: один, коли війна закінчиться і все відкриється в один чи два дні. І другий, найбільш вірогідний, згідно з яким ми можемо запланувати невелику кількість рейсів вже наприкінці цього року", - зазначив О'Лірі.

Він розповів, що Україна співпрацює в цьому напрямку з експертами з Ізраїлю і їх досвідом щодо організації безпеки польотів.

"Чи можемо ми переконати європейські органи безпеки та українську владу, що польоти будуть безпечними, що вони можуть захистити літак від безпілотників, ракет і тому подібного, як це відбувається в Ізраїлі? Українська влада працює з потрібними людьми, щоб спробувати знову відкрити повітряний простір", - розповів О'Лірі.

За його словами, на сьогодні виглядає безпечним запуск обмеженої кількості рейсів до Києва і Львова. Крім того, як стверджує очільник Ryanair, вже незабаром авіарейси буде безпечно запустити й з Одеси.

"Два аеропорти неушкоджені та готові запрацювати завтра. Вони є у Києві та Львові. Ми думаємо, що аеропорт в Одесі також буде доступний досить скоро", - зазначив О'Лірі.

Щодо напрямків польотів, за словами СЕО Ryanair, основними містами, будуть, очевидно, Варшава, Краків, Берлін, Франкфурт, Мілан, Рим, Лондон, Брюссель, Амстердам і Париж.

"Оскільки у нас є літаки, які базуються в цих містах, ми можемо просто розвернути ці літаки на обслуговування Києва та Львова. Це станеться, я думаю, протягом приблизно двох-шести тижнів (після відновлення дозволу на польоти. - Ред.)", - зауважив О'Лірі.

"Це буде близько 20 чи 25 європейських міст на рейсах з Києва, приблизно 10 – зі Львова, і наступні 5 міст - з Одеси", - додав він.

О'Лірі також зазначив, що авіакомпанія готова мати 10 літаків у Києві, близько п’яти літаків - у Львові й, можливо, один-два літаки в Одесі. Та подвоїти їх число протягом наступних 2-4 роки, у міру збільшення трафіку.

Нагадаємо, повітряний простір України є закритим для польотів цивільної авіації із початку повномасштабної війни. 

Топ коментарі
+8
Гроші не пахнуть. Які цивільні польоти можуть бути у воєнний час? Хто може гарантувати безпеку пасажирів?
показати весь коментар
25.07.2023 16:12 Відповісти
+6
комусь надоїло їздити по новому асфальту ?
показати весь коментар
25.07.2023 16:12 Відповісти
+6
Це ініціатива від дебілів і для дебілів.
Зедовбні, так тримати!
Бажано, щоб членограй зі своїми соратниками першим рейсом полетів.
Це ж звичайна практика, жодної небезпеки для пасажирів!
показати весь коментар
25.07.2023 16:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
комусь надоїло їздити по новому асфальту ?
показати весь коментар
25.07.2023 16:12 Відповісти
Гроші не пахнуть. Які цивільні польоти можуть бути у воєнний час? Хто може гарантувати безпеку пасажирів?
показати весь коментар
25.07.2023 16:12 Відповісти
Це тільки для піару говорять. Заспокойтесь ! Нічого не буде!
показати весь коментар
25.07.2023 16:20 Відповісти
Зайва головна біль для нашої ППО і додаткові цілі для рашистських ракет ,їм що МН 17 мало ? Захотілось екстріму ?
показати весь коментар
25.07.2023 16:26 Відповісти
Ніхто... але таке відчуття, що така трагедія комусь конче потрібна... А зараз ще прилетить у всі заявлені міста, бо таким чином ми стверджуємо, що з нашими ЗПС все гаразд...
показати весь коментар
25.07.2023 16:56 Відповісти
на F-16
показати весь коментар
25.07.2023 16:16 Відповісти
Та норм -- польоти для екстремалів
показати весь коментар
25.07.2023 16:17 Відповісти
Це ініціатива від дебілів і для дебілів.
Зедовбні, так тримати!
Бажано, щоб членограй зі своїми соратниками першим рейсом полетів.
Це ж звичайна практика, жодної небезпеки для пасажирів!
показати весь коментар
25.07.2023 16:19 Відповісти
Вони мають нас за дебілів. Тому роблять таки заяви !
показати весь коментар
25.07.2023 16:21 Відповісти
"а самалётіки на барсу будут полєтать? а то я уже больше чєм полтора года так хачу туда снова опьять вєрнуться!" (С)
показати весь коментар
25.07.2023 16:22 Відповісти
І х то гарантуватиме що кацапи їх не зіб'ють у повітрі над містом
показати весь коментар
25.07.2023 16:24 Відповісти
..якщо у місті будуть кацапи... то зіб*ють...!!! ))) Але у нас є Державіаслужба..яка свої літаки не дає вивести з України.... Звичайні..українські...транспортні... Щоб вони працювали за кордоном...
показати весь коментар
25.07.2023 18:34 Відповісти
І це на тлі що майже всі хлопці невиїздні.
показати весь коментар
25.07.2023 16:27 Відповісти
Прилітає літак Ryanair у Львів чи Бориспіль. Одразу прилітає ворожа ракета по ЗПС, ЗПС виведена з ладу. Після цього прилітає по літаку та пасажирам в аеровокзалі (яка ефективність львівського ППО всі недавно бачили). Ви цього хочете? Навіщо ця маячня? І як з безпекою пасажірів, її хтось зможе гарантувати?
показати весь коментар
25.07.2023 16:33 Відповісти
Говорить об этом надо хотя бы для того, чтобы кацапы ссали кипятком.
показати весь коментар
25.07.2023 17:35 Відповісти
"Слуги" підуть косяком на Мальдіви в рамках презедентської рекламної компанії "Незламна країна".
показати весь коментар
25.07.2023 17:46 Відповісти
Хтось за Ryanair пише та публікує такі статті. Автору доцільно ознайомитися з Додатком 17 до Чикагської конвенції та Законом України "Про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації", потім з'ясувати у яку суму обійдеться страховка таких перевезень та хто забажає страхувати ризики таких польотів. Також доцільно з'ясувати готовність Державіаслужби України взяти на себе віповідальність щодо видачі дозволів на такі польоти.
показати весь коментар
25.07.2023 17:52 Відповісти
Ну все. Чекаємо днями прильоти в аеропорти Києва, Львова та Одеси.
показати весь коментар
25.07.2023 18:54 Відповісти
Идиотизм.