Саміт Росія-Африка: дві третини африканських лідерів відмовилися їхати до Санкт-Петербурга

Про це пише The Moscow Times, інформує Цензор.НЕТ.
38 із 54 країн Африки не надіслали своїх лідерів на саміт. На рівні глав держав будуть представлені лише 17 країн, ще 10 африканських країн відправлять прем'єр-міністрів.
Натомість майже половина учасників саміту будуть представлені делегаціями на рівень нижче, зокрема 17 із них очолюють віцепрем'єри та міністри, а п'ять - просто посли. Також п'ять країн континенту зовсім відмовилися від участі в саміті.
Водночас російський диктатор проведе переговори з очільниками: Єгипту, Мозамбіку, Бурунді, Зімбабве, Уганди, Еритреї, Центрально-Африканської Республіки, Лівії, Камеруну, Сенегалу, ПАР, Буркіна-Фасо, Гвінеї-Бісау, Малі та Конго.
"Ми не будемо оголошувати претензії, тому що у них можуть бути інші заплановані заходи, які передбачають участь глав держав. Отож, хто зміг, той і зміг", - сказав посол з особливих доручень МЗС РФ Олег Озеров.
Стюардесса:
- Наш самолёт совершает посадку в столице Буркина-Фасо, это небольшая африканская страна, половина жителей которой болеют СПИДом, а другая половина - туберкулезом, так что будьте осторожны!
Глуховатый еврей спрашивает у своего друга, сидящего рядом:
- Няма, повтори, что она сказала?
- Она сказала, что трахать можно только тех, кто кашляет.
- Говорите по русски, я не понимаю вашего языка.
- А-а-а... Говорю, пейте, пейте, водичка в нашем пруду всегда свежая, чистая.