9085 відвідувачів онлайн
4 549 12

Смертельна аварія на блокпосту в Києві: постраждалий нацгвардієць перебуває у реанімації

дтп

Військовослужбовець Національної гвардії України, якого було госпіталізовано з травмами внаслідок ДТП 25 липня у Києві, наразі перебуває у реанімації.

Про це під час брифінгу повідомив тимчасово виконуючий обов'язки директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Унаслідок ДТП один військовослужбовець загинув на місці, другий отримав тяжкі травми й нині перебуває у реанімаційному відділенні в одній із лікарень Києва", - сказав Уршалович.

Уршалович зазначив, що це не перший випадок смерті військових під час несення служби на блокпостах.

"Закликаю всіх громадян бути відповідальними. І всім, у кого є потреба у додатковому адреналіні, нагадую: "бригади наступу" чекають вас. Там ваша енергія буде спрямована на користь українського народу", - додав Уршалович.

Нагадаємо, 25 липня 2023 року близько 00:05 у Святошинському районі Києва водій на блокпосту збив трьох військових, одного на смерть. Водія 2000 р. н. затримано на місці події. 

За клопотанням Київської міської прокуратури взято під варту на 2 місяці без права внесення застави водія автомобіля "Volkswagen".

Топ коментарі
+9
Хочеться побажати нашому нацгвардійцю швидкого одужання 🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️
показати весь коментар
27.07.2023 13:54 Відповісти
+7
І знов без назви ПІБ винуватця ДТП. А чому, не зрозуміло! Для когось він все ж таки дуже цінний, бо якщо навіть суддю назвали одразу, то хто ж винен бути цей хлопчисько, тим більше якщо в нього дійсно авто було "не фонтан" та він не з заможних?!
показати весь коментар
27.07.2023 13:57 Відповісти
+6
Дійсно- чому замовчують ім'я виродка що був за кермом...?! Синок якогось із слуг ..?!
показати весь коментар
27.07.2023 14:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
27.07.2023 14:00 Відповісти
вдруге дивуюсь чому нацгвардійці не вікривають вогонь по факту нападу на блокпост?
показати весь коментар
27.07.2023 14:06 Відповісти
какой огонь? оно летело на скорости больше 150 км в час
какой нормальный человек подумает что кто-то в комендантский час может прорываться через блок пост? да еще в столице
показати весь коментар
27.07.2023 14:08 Відповісти
такой-з автоматів що їм видали. воно збило одного та поранило двох-воно зупинилося-що не зрозуміло?
показати весь коментар
27.07.2023 21:00 Відповісти
как оно сбило? они что стояли на тротуаре а оно заехало к ним сбоку ты совсем тупой или косишь под дурачка? они должны были находится за блоками или хотя бы за ежами стальными..
показати весь коментар
28.07.2023 01:18 Відповісти
іди набуй, даун
показати весь коментар
31.07.2023 19:34 Відповісти
Що там з Тандиром? Проста справа, все очевидно. Суд - вирок - тюрма.
А потім нам розповідають басні про те, що суддів не вистачає.
Звісно не буде вистачати, коли вони замість роботи розважаються по кабакам а потім вбивають людей на дорогах...
показати весь коментар
27.07.2023 14:10 Відповісти
меня в этой аварии другое огорчило - бойцы стоят не проезжей части прямо на полосе движения без всякой защиты( блоками или плитами), если пьяный или тормоза откажут - они все смертники - водила просто не успеет затормозить или отвернуть от военных ..
показати весь коментар
27.07.2023 14:11 Відповісти
Одужання нацгвардійцю !
показати весь коментар
28.07.2023 08:17 Відповісти