4694 відвідувача онлайн

Укренерго не прогнозує застосування аварійних відключень у серпні, - голова правління Кудрицький

кудрицький

Попри складну ситуацію у серпні, НЕК "Укренерго" не прогнозує застосовування аварійних відключень. Дефіцит електроенергії долатимуть за допомогою імпорту.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал Укренерго. 

"Укренерго" не прогнозує застосування графіків аварійних відключень для споживачів у серпні, навіть попри те, що цей місяць буде важким для енергосистеми", - йдеться у повідомленні.

Кудрицький зауважив, що особливо важкими з точки зору навантаження на енергосистему будуть найближчі тиждень-два. Але в компанії розраховують впоратися з дефіцитом за допомогою імпорту електроенергії з Європи.

"Ми, як оператор, забезпечуємо технічну можливість імпорту. Вона сьогодні існує в обсязі 1200 МВт, це більше потужності одного атомного блоку", - зазначив він.

Кудрицький також додав, що ймовірність відключень в будь-якому регіоні напряму залежить від характеру та успішності атак ворога на енергетичну інфраструктуру.

Топ коментарі
+7
Якщо не планує, то на біса про це повідомляти?
показати весь коментар
27.07.2023 20:33 Відповісти
+3
Декілька днів назад тільки оголосили про поновлення експорту елетроенергії в європу. Тепер в них будемо купляти трохи дорожче. Шо це *** за шахер - махєр.
показати весь коментар
27.07.2023 20:36 Відповісти
+2
Перша спроба обережно потикати паличкою: дуже ж-бо кортить ізнов таких шалених грошенят, як у торішній блекаут!
показати весь коментар
27.07.2023 20:30 Відповісти

Завантаження...