8828 відвідувачів онлайн

Адміністрація Байдена направить запит Сенату про фінансову допомогу Україні до кінця серпня, - Politico

байден,джо

Голова Комітету з питань оборонних асигнувань Джон Тестер заявив, що адміністрація президента Джо Байдена попросить виділення коштів на допомогу Україні, ймовірно, до кінця серпня.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Politico.

"Я думаю, що наступного місяця ми можемо очікувати додаткову інформацію про Україну від адміністрації", - зазначив Тестер.

Видання зазначає, що коментарі Тестера свідчать про двопартійну підтримку України у Сенаті.

"Ми збираємося покинути місто, і ми не придумали плану продовження фінансування України. Сподіваюся, коли ми повернемося, ми це виправимо", - заявив раніше республіканець Ліндсі Грем.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки виділили черговий пакет військової допомоги Україні на 400 млн доларів. До нього увійшло різноманітне озброєння - від міні-дронів Black Hornet до ракет та бронемашин.

Топ коментарі
+2
Республіканці в Конгресі відкинули антиукраїнські ініціативи, а опитування свідчать, що виборці-консерватори підтримують продовження американської допомоги для Києва.«Поправка конгресмена від Флориди Метта Ґетца про заборону допомоги у сфері безпеки для України була вражаюче провалена 358 голосами проти 70. Це включно з 149 республіканцями, тобто майже 7 з кожних 10 членів фракції Республіканської партії, проголосували проти неї», - пише в статті для https://www.washingtonpost.com/opinions/2023/07/27/republicans-support-ukraine-war/ Washington Post науковий співробітник American Enterprise Institute і колишній автор промов президента Джорджа Буша-молодшого Марк Тіссен.
показати весь коментар
28.07.2023 13:47 Відповісти
+2
трамп незабаром може стати лише президентом в'язниці-все до того йде...
показати весь коментар
28.07.2023 13:55 Відповісти
+1
Де ті дебіли зелені що про немічного Бідона пишуть?
показати весь коментар
28.07.2023 13:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Де ті дебіли зелені що про немічного Бідона пишуть?
показати весь коментар
28.07.2023 13:44 Відповісти
Де в тексті щось про Байдена написано?
показати весь коментар
28.07.2023 14:19 Відповісти
Ви ще не бачили, що то за допомога (запит буде до кінця серпня), нічого по суті у статті не написано, а вже знущаєтесь з "дебіли зелені" ? Ви на них самі схожі)
показати весь коментар
28.07.2023 14:52 Відповісти
Республіканці в Конгресі відкинули антиукраїнські ініціативи, а опитування свідчать, що виборці-консерватори підтримують продовження американської допомоги для Києва.«Поправка конгресмена від Флориди Метта Ґетца про заборону допомоги у сфері безпеки для України була вражаюче провалена 358 голосами проти 70. Це включно з 149 республіканцями, тобто майже 7 з кожних 10 членів фракції Республіканської партії, проголосували проти неї», - пише в статті для https://www.washingtonpost.com/opinions/2023/07/27/republicans-support-ukraine-war/ Washington Post науковий співробітник American Enterprise Institute і колишній автор промов президента Джорджа Буша-молодшого Марк Тіссен.
показати весь коментар
28.07.2023 13:47 Відповісти
ще невідомо, хто буде президентом США....)(уйло надіється на Трампа і погляди трампістів--Америка понад усе, а все інше похєр.
показати весь коментар
28.07.2023 13:52 Відповісти
трамп незабаром може стати лише президентом в'язниці-все до того йде...
показати весь коментар
28.07.2023 13:55 Відповісти
не в самому навіть Трампі справа..є його послідовники...які висловлюються ,так само ,як Трамп.Вони граються у глобальну політику,з потужними державами ,з економічно розвинутими, будують майбутнє враховуючи звичайно власні інтереси..Україна, як інструмент в руках ,для впливу США на пацифістську Европу..колись ключові ролі в Европі відігравали Німеччина Великобританія Франція--зараз же це умиротворині -сонні суспільства з точки зору на глобальні процесси
показати весь коментар
28.07.2023 14:05 Відповісти
Весь прикол в тому що згідно їхнього законодавства,вибраний президент може з тюрми виконувати свої функції.
показати весь коментар
28.07.2023 14:12 Відповісти
показати весь коментар
28.07.2023 14:16 Відповісти
Трамп буде виконувати функції по розпорядку на параші.
показати весь коментар
28.07.2023 14:17 Відповісти
ві не прочитали про голосування республиканців ? загальний результат 358 голосами проти 70.
показати весь коментар
28.07.2023 14:11 Відповісти
пані ще не 2024 рік...і не вибори...я до того веду,що абсолютно все можна поміняти навіть на 180 градусів
показати весь коментар
28.07.2023 14:18 Відповісти


та ви шо ? може ще Шустеру..Ганапольскому...Нєвзорову....ще кому ? пропонуйт

і це пишеш ти ТРОЛИЩЕ? котрий так так привітав Портнікова з Шевечнківською премією , котру хотіли дати улюбленому журналісту вірного ОПУ олігарха Фіали?
показати весь коментар
28.07.2023 14:46 Відповісти
С путиным договариваться нельзя: его хабадская цель - подчинение всего мира.
Сегодня он будет обещать ограничиться только Украиной.
Завтра - восстановление зоны социалистического лагеря с Кубой, Вьетнамом и Мозамбиком.
А Послезавтра - "Аляска наша!", а Нью-Йорке много русских, и их права надо защитить.
Гадину надо додавить, пока она слаба и не отстроила заново свой ВПК.
Кто будет с этим тянуть - того проклянут, как прокляли тех, кто думал, что договорился с Гитлером.
показати весь коментар
28.07.2023 14:07 Відповісти
пане цілком з вами згідний.... А ще доповню..що на рашці таких пуціних повно..імперців лібералів...хто б не прийшов до влади в расеї--гарантую їх буде свербіти -вялічіє... це країна царя та безмовних рабів...А ще захочуть реванш,як Німеччина після першої світової...як рашисти після Першої Чеченської
показати весь коментар
28.07.2023 14:24 Відповісти
Для того, щоб вони каялися, як німці після другої світової, треба зробити з Москви Дрезден,
і розкатати російський ВПК під нуль, щоб не залишилось жодного заводу подвійного призначення.
Для пересування дозволити ВАЗ-2105 та Ан-24, але після капітуляції.
показати весь коментар
28.07.2023 14:47 Відповісти
Встигнуть направити? Бо відпустки починаються...
показати весь коментар
28.07.2023 14:09 Відповісти
А воно ж так гарно загорається, коли десь війна, і не локальна, а за панування у всьому світі.
***** будує заводи по випуску дронів і модернізує наявні ракети,
а кому свербить погріти на пляжі гузно.
показати весь коментар
28.07.2023 14:16 Відповісти
но при этом будет блокировать Лендлиз, блокировать поставку Аткамсов, беспилотников. на 18й месяц войны поставят первые 30 танков. а "авторитетные" безос-соровские помойки wp, nyt и cnn будут пугать хомячков Трампом или радовать 59м "арестом"
показати весь коментар
28.07.2023 14:25 Відповісти
троль, а чтого ти зареєструвався в на цей сайт ворога Єрмака лише учора?
показати весь коментар
28.07.2023 14:56 Відповісти
1. только вчера - это какое число?
2. сайт врага Ермака - из этого не понял толко 3 слова. может потому, что меня не касается кому противостоит этот сайт. я не за этим захожу на него с 14 года.
3. троль - можем обсудить конкретно по фактам. если я где-то приврал, то прошу предъявить.
показати весь коментар
30.07.2023 13:49 Відповісти
Ми маємо дякувати за допомогу,але маємо розуміти,що нікому,нікому ми живими не потрібні!Два ДжонаДіра,два тракториста,і 0.025 механіка роблять на полях те,що робив совхоз.Їм треба вільні землі,моя така думка.Тому в квітні 22го не було арти,танків і ппо,а надавали маленькими дозами,щоб і не відмовились воювати(йшли помирати),і не перемогли швидко.І зараз так роблять.Якби надали 3-4 відсотки свого озброєння,війна була би в Історії,хіба це багато?Так, деякі країни надали більше(маленькі,дуже маленькі країни), деякі, по чомусь, більше ніж ці відсотки,але не повністю,не загалом.І нам брешуть,що без нашого зерна Європа буде цілою,ну може рік,може два.Якби ми сказали що в одну мить: -"Або нищимо все зерно,або зерновий коридор"все було б на своїх місцях.Жирна крапка.
показати весь коментар
28.07.2023 16:00 Відповісти
Росія щиро подякує, якщо ми знищимо своє зерно.
показати весь коментар
28.07.2023 16:15 Відповісти
Существует ненулевая вероятность того, что следующим президентом все-таки будет Трамп. Да, вера в благоприятное развитие событий позволяет какое-то время пребывать в блаженном неведении, но как показывает суровая реальность, это не предотвращает нападение врага и не делает контрнаступление стремительным. Афганистан, когда Союз перестал поставлять ему топливо, боеприпасы и продовольствие, продержался 4 месяца. Учитывая то, с какой скоростью западная помощь конвертируется в испанские виллы, как тренированные для боев в городской застройке штурмуют лесопосадки и как выглядит и.о. директора Музея Голодамора(да, все это звенья одной цепи), у нас все может произойти гораздо быстрее.
показати весь коментар
29.07.2023 00:08 Відповісти
по порядку:

- при Обаме(Байден вице през) рашка напала
- при Трампе рашка не напала
- при Трампе снято вето на поставки оружия, наложенное Обама-Байденовской администрацией
- при Байдене в середине 2021 года США заморозили поставки летального оружия.
- при Байдене напала рашка
- при Байдене случилось то, что вы описали про Афганистан.

я понимаю, шизофрения это тяжело, но всё же можно постаратся.
показати весь коментар
30.07.2023 13:56 Відповісти
Да жизнь в альтернативном мире иллюзий гораздо приятнее и комфортней, поэтому не буду вас тревожить неприятными для вас фактами. Спасибо, что сразу написали о вашем диагнозе и сэкономили мое время.
показати весь коментар
31.07.2023 23:49 Відповісти
какой конкретно пункт это альтернативная реальность? продолжай верить, верующий.
показати весь коментар
01.08.2023 00:59 Відповісти