10600 відвідувачів онлайн
1 848 27

Для 78% українців усі росіяни несуть відповідальність за розв’язану РФ війну

рф,русский,днр,лднр,росія,росіяни,російський,руський,лнд

Ще 57% хочуть, щоб були покарані всі, хто брав безпосередню участь у плануванні, схваленні, організації та скоєнні воєнних злочинів на території України.

Як інформує Цензор.НЕТ, такі результати соціологічного опитування Міжнародного центру української перемоги (ICUV), проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва й Центром політичної соціології, оприлюднені "Опорою".

Також 95% респондентів очікують від держави, що вона буде добиватися від Росії виплати компенсації за завдані збитки під час війни. Проте вірять у можливість реального отримання репарацій лише 40% населення.

36% опитаних згодні на деякі поступки, але це не стосується відмови від частини територій, а також від вступу України в НАТО і ЄС, як поступки Росії.

Ідею "миру за будь-яку ціну" підтримує тільки 6% українських громадян України.

Згідно з результатами, 77% українців повністю впевненні щодо перемоги України, 16% - скоріше вірять у перемогу.

Для 70% громадян перемогою буде звільнення від ворога всіх окупованих територій України. Важливими показниками перемоги є також повернення всіх полонених і депортованих - для 60%, а для 51% українців - також покарання воєнних злочинців.

"В межах всього дослідження ви можете побачити, що 16% респондентів мали досвід, тобто були свідками воєнних злочинів. І це дуже великий відсоток для такої великої країни. Тому для мене, як і для багатьох, очевидно, що питання справедливості й питання закінчення війни дуже пов'язані. Тобто 51% хоче покарання для російських воєнних злочинців і пов'язує це прямо з обрисами української перемоги", - зазначила Голова Правління Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

Вступ до НАТО цікавить громадян, як шлях до захисту від російської агресії - 54% опитаних поміж можливих гарантій безпеки обрали саме вступ до НАТО. Для 16% опитаних найбільш популярною безпековою альтернативою вступу до Альянсу є укладення угоди про стратегічну оборонну співпрацю з кількома країнами - членами НАТО.

Опитування методом face-to-face було проведено протягом 5-15 червня 2023 року. Загалом було опитано 2001 респондентів віком від 18 років.

Топ коментарі
+5
А 22% украінців не вірять шо на нас напали рашковани -- нехаи роззують очі
показати весь коментар
28.07.2023 15:45 Відповісти
+5
Прям безкарно? Подивіться, в кого вони перетворилися. Це вже не люди. І це не виправити якимись там денацифікаціями. Це вже навічно.
показати весь коментар
28.07.2023 16:06 Відповісти
+5
Вони такими і були.
Вважаю, що це ми не маємо права забувати їхню справжню натуру.
Бо вже кілька разів забули
показати весь коментар
28.07.2023 16:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А 22% украінців не вірять шо на нас напали рашковани -- нехаи роззують очі
показати весь коментар
28.07.2023 15:45 Відповісти
А 22% украінців відповідальність за розпочату росією війну, ймовірно, вбачають в іншому...
в асфальті, мільярді дерев, відведенні військ, бажанні заглянути в вічі, в поступливості на кордоні херсонської області та криму
показати весь коментар
28.07.2023 15:49 Відповісти
Ну так -- але ж життя вчить -- невже нам ше мало уроків від рашки
показати весь коментар
28.07.2023 15:52 Відповісти
Є такі невиліковні. До речі, серед них чимало етнічних пацаків - голос крові, понімаєш лі. Найкраще лікування - депортація. Але 22% - це щось багатувато. Останнім часом вони мені чомусь зовсім не траплялися. Мабуть занишкнули в передчутті піздюлєй. Добре сказав класик: "І вірю я не в силу аргументів, а у цілющу силу піздюлєй". Гарно сказано, еге ж?
показати весь коментар
28.07.2023 16:17 Відповісти
добре закочений асфальтом екземпляр попався...сильно ісцельонний
показати весь коментар
28.07.2023 16:56 Відповісти
Вони сліпі.
показати весь коментар
28.07.2023 16:09 Відповісти
Надіюсь не глухі - може вибухи ім нададуть адекватності
показати весь коментар
28.07.2023 16:15 Відповісти
Сумеіваюсь. Якщо за півтора року (я вже не говорю що з 2014) не почули, то мабуть вже і не почують.
показати весь коментар
29.07.2023 05:02 Відповісти
Уся кацапоморда чухраінсько-підороська гниль колоборантів, сепарів та зрадників і їх нащадки МАЮТЬ БУТИ ВИДВОРЕНА з УКРАЇНСЬКОЇ держави та позбавленні Українського громадянства НАЗАВЖДИ...!!!
показати весь коментар
28.07.2023 15:45 Відповісти
Виключно усі! Винуваті в тому шо більше 20 років є стадом віслюків. Обрали собі за пастуха КДБшника. ( А на шо вони розраховували?). А зараз плач: мі ні вчом нє вінаватіє. Одиниці не винні, але ж відповідальність Є! Начувайтеся баклани. Кара Божа іде!
показати весь коментар
28.07.2023 15:59 Відповісти
Кацапи безкарно вирізали людей століттями.
Чому ви вирішили що цього разу то їм точно карма прилетить
показати весь коментар
28.07.2023 16:01 Відповісти
Прям безкарно? Подивіться, в кого вони перетворилися. Це вже не люди. І це не виправити якимись там денацифікаціями. Це вже навічно.
показати весь коментар
28.07.2023 16:06 Відповісти
Вони такими і були.
Вважаю, що це ми не маємо права забувати їхню справжню натуру.
Бо вже кілька разів забули
показати весь коментар
28.07.2023 16:09 Відповісти
Так ЗСУ!
показати весь коментар
28.07.2023 16:08 Відповісти
а для 22 відсотків хто винен? пушкін?скільки лайна в державі лаптєногих які вважають кацапню братами!
показати весь коментар
28.07.2023 16:04 Відповісти
22% - это ждуны.
В основном имеющие кацапские корни и их продавшиеся прихвостни.
Такие всегда были во всех войнах и во все времена.
Жаль, что 22% - это много.
И не удивлюсь, что бОльшая часть находится в околовластных структурах и их многочисленных родственниках.
Так что, рыбу чистить надо с головы, а не с хвоста.
показати весь коментар
28.07.2023 16:04 Відповісти
Росіянин це національність. Вони не всі. А ось громадянин рф всі. Чукчі, кацапи, всі з куркою-мутантом на паспорті.
показати весь коментар
28.07.2023 16:06 Відповісти
"...Для 70% громадян перемогою буде звільнення від ворога всіх окупованих територій України. Важливими показниками перемоги є також повернення всіх полонених і депортованих - для 60%, а для 51% українців - також покарання воєнних злочинців..."

Особисто для мене перемога буде тоді, коли абсолютно всі кацапи передохнуть, повторюю, всі без винятку!
показати весь коментар
28.07.2023 16:11 Відповісти
Никакого жалобного нытья. Русские враги навсегда. А врага надо уничтожать, иначе уничтожат тебя самого.
показати весь коментар
28.07.2023 16:22 Відповісти
36% - які ще поступки, це мабуть ти з 73% невиліковних ...а якщо так бажано поступитися віддайте все своє майно і дружин якимсь бурятам. Дебіли, блд ...
показати весь коментар
28.07.2023 16:27 Відповісти
Так всі росіяни мають відповідати за злочини рашиського режиму проти українського народу ,але постає питаня, чому наш інформ. простір заполонили "хорошие русские" чи знову населення хочуть обдурити ?
показати весь коментар
28.07.2023 16:32 Відповісти
Какие то тупые опросники пошли нынче
показати весь коментар
28.07.2023 16:33 Відповісти
в нас ще 22% залишилось бажаючих позаглядати в очі.
показати весь коментар
28.07.2023 16:44 Відповісти
В оппозиции как всегда скрепные 22-23% считающих, что виноваты сами украинцы. "Ну что зебилы наголосовали по приколу, наелись шашлыков, накатались по дорогам?"
показати весь коментар
28.07.2023 17:50 Відповісти
Не расстраивайте алешу абдристовича.
показати весь коментар
28.07.2023 19:43 Відповісти
навіть брати по статистиці: вибірка опитування 250 тис кацапні - вже підтримували війну,

це можна назвати репрезентацією всього населення параші