7389 відвідувачів онлайн
22 288 96

Міжнародна федерація фехтування скасувала дискваліфікацію Харлан

харлан

Українська фехтувальниця Ольга Харлан зможе взяти участь у командних змаганнях на ЧС-2023 в Мілані.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Tribuna з посиланням на La Repubblica.

Зазначається, що Харлан мала право не тиснути руку Смірновій, згідно з ковід-протоколом, який діє на турнірі. Федерація розцінила жест зі шпагою в кінці як вітання.

Видання повідомляє, що FIE прислухалась до заклику МОК, який втрутився у ситуацію.

Українка зможе виступити у командному турнірі, який відбудеться 29 липня. Харлан потрапила у заявку команди. Росія і Білорусь не допущені до командного турніру.

Початково Харлан загрожувало відсторонення на 60 днів від усіх турнірів.

Рішення про призупинення дискваліфікації ухвалив виконавчий комітет Міжнародної федерації фехтування, який має повноваження втручатися в положення, вже видані під час Кубку світу. Це рішення було ухвалено після того, як Харлан отримала автоматичну кваліфікацію від МОК на Олімпіаду-2024.

Топ коментарі
+78
Чудово! Було б непогано дискваліфікувати росіянку за непотрібну поведінку!!!!
показати весь коментар
28.07.2023 21:19 Відповісти
+71
Мои поздравления, умничка!
показати весь коментар
28.07.2023 21:19 Відповісти
+57
Кацапи - це нелюди
показати весь коментар
28.07.2023 21:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мои поздравления, умничка!
показати весь коментар
28.07.2023 21:19 Відповісти
Чудово! Було б непогано дискваліфікувати росіянку за непотрібну поведінку!!!!
показати весь коментар
28.07.2023 21:19 Відповісти
Она не прошла вроде.
показати весь коментар
28.07.2023 21:29 Відповісти
В другом вопрос - дисквал кацапке лет на 5 за неспортивное поведение
показати весь коментар
28.07.2023 21:47 Відповісти
Краще повісити, щоб не було наступних провокацій.
показати весь коментар
29.07.2023 05:34 Відповісти
Vivat Оленька !!!!!!!,
показати весь коментар
28.07.2023 21:20 Відповісти
Как все примитивно
Подонки попробовали сделать мерзость
Получили по морде
И сразу начали мерсикать
Все подонки устроены просто
И всем им надо давать по морде
Тогда и подонков в мире станет поменьше
показати весь коментар
28.07.2023 21:27 Відповісти
Кацапи - це нелюди
показати весь коментар
28.07.2023 21:21 Відповісти
Кацапи - то потвори!!! Казки про нечисту силу, про Кащея і Бабу Ягу - то все про кацапів.
показати весь коментар
28.07.2023 21:28 Відповісти
Баба Яга какбэ относиться к антигероя. Есть много сказал где она помогает главному герою. Она дух и берегиня леса а не злодейка
показати весь коментар
28.07.2023 21:32 Відповісти
Допомагає. Івану-дураку. І то з користю для себе
показати весь коментар
28.07.2023 21:35 Відповісти
Альтруистов нет.
показати весь коментар
28.07.2023 21:48 Відповісти
"Ягатися", старослов'янське "сваритися"
показати весь коментар
28.07.2023 22:51 Відповісти
Баба Яга - предок, поэтому ее отношение двойственное: с одной стороны она, как мертвец, враждебна живому, с другой стороны, как «щур», помогает герою. См. В. Пропп «Исторические корни…»
показати весь коментар
29.07.2023 14:47 Відповісти
Хай вибачаються потвори прокацапські
показати весь коментар
28.07.2023 21:22 Відповісти
отак от, кацапські посіпаки!
показати весь коментар
28.07.2023 21:22 Відповісти
рашистській симулянтці смирновій - харакірі за невиконане завдання фсб.
показати весь коментар
28.07.2023 21:23 Відповісти
О,курви,дійшло до вас ?((((
показати весь коментар
28.07.2023 21:23 Відповісти
Так МОК уже и письмо написали, что она не примет участие в олимпиаде. Интересно кто бежит в переди провоза?
показати весь коментар
28.07.2023 21:24 Відповісти
Написали что примет.
показати весь коментар
28.07.2023 21:29 Відповісти
Ви читати вмієте? "Це рішення було ухвалено після того, як "
показати весь коментар
28.07.2023 21:33 Відповісти
А це черговий доказ перемоги добра над злом....
І черговий посил що Україна переможе як завжди!!!
Слава Україні!!! Смерть ворогам!!!
показати весь коментар
28.07.2023 21:24 Відповісти
показати весь коментар
28.07.2023 21:25 Відповісти
ну таке собі, кацапів з гандом боярскім на картинці про Українку
показати весь коментар
28.07.2023 21:45 Відповісти
Це образ мушкетерів - на морди можно не дивиться
скажу більше- молоде покоління ціх мушкетерів не дивилось і ціх морд не знають 🤣🤣
показати весь коментар
28.07.2023 21:48 Відповісти
галімий образ, бо молоде покоління Дюма не читало і той фільм не дивилось,
показати весь коментар
28.07.2023 21:50 Відповісти
Може і так. Тоді і сперечатися не до чого 🤣🤣
показати весь коментар
28.07.2023 21:51 Відповісти
тим більш там всеодно кацапи, а вони не можуть нічого доброго символізувати
показати весь коментар
28.07.2023 21:52 Відповісти
Щоб кацапи здохли . УСІ‼️‼️‼️
показати весь коментар
28.07.2023 21:56 Відповісти
Так кацапи є і хороші , наприклад ті що попали на концерт Кобзона . Їм навіщо здихати ? Хай собі ,,живуть,, .🤣
показати весь коментар
28.07.2023 22:56 Відповісти
Той дебелий взагалі махровьій українофоб і жопосос *****.
показати весь коментар
28.07.2023 22:47 Відповісти
Атос - Веніамін Смехов повністю наша людина. Концертами збирає гроші на ЗСУ та ліки для України.
показати весь коментар
29.07.2023 09:00 Відповісти
Вітання пані Харлан. Ти найкраща!!!
показати весь коментар
28.07.2023 21:27 Відповісти
От що значить правильно прийняте рішення Ольги Харлан! Тепер її поважають всі і шукають будь-яки можливості її підтримки! Це має стати прикладом для всіх наших спортсменів!
показати весь коментар
28.07.2023 21:27 Відповісти
показати весь коментар
28.07.2023 21:27 Відповісти
Росія і Білорусь не допущені до командного турніру. Джерело:
ДРУГА ГАРНА НОВИНА
показати весь коментар
28.07.2023 21:28 Відповісти
Так і немає привиду, щоб їх допускати. Вони ж не виступають ні за яку країну. Кожен сам за себе.
показати весь коментар
28.07.2023 21:40 Відповісти
Хай друг друга бульбами і рєпой куярять...
показати весь коментар
28.07.2023 21:42 Відповісти
У кацапів пукани палають.
показати весь коментар
28.07.2023 21:29 Відповісти
при тому, що я зайшов на їхній спортивний сайт "чемпіонат", а не в якийсь зетнутий паблік, де самі упороті... так на цьому спортивному сайті практично всі такі ж самі упороті. вчора там до небес скакали від радості, що Харлан дискваліфікували, а сьогодні вже заливаються жовчею і закликають геранями по Києву... кінчені всі вони там ублюдки, що зетнуті, що спортивні вболівальники...
показати весь коментар
28.07.2023 21:35 Відповісти
Так а сейчас, именно на этом турнире, дальше кацапка всё-таки прошла?
показати весь коментар
28.07.2023 21:30 Відповісти
Нет. Победитель нашей пары (это была 1 / 32) должен был играть с болгаркой в 1 / 16. Но в итоге не играл никто (ни Харлан, ни кацапка), и поэтому болгарка пошла дальше в 1 / 8. Надеюсь, я вас успокоил
показати весь коментар
28.07.2023 21:35 Відповісти
Ні. Вона програла. Хоча москалі намагалися й анулювати результат поєдинку.
показати весь коментар
28.07.2023 21:35 Відповісти
Бан чи деактивація, нешановна Ведано?
показати весь коментар
28.07.2023 22:37 Відповісти
"згідно з ковід-протоколом"? А там немає пункту - при підозрі на ковід у спортсмена ерефії, його (спортсмена) необхідно ткнути шпагою прямо в око?
показати весь коментар
28.07.2023 21:30 Відповісти
ні, згідно протоколу необхідно ткнути шваброю прямо в очко
показати весь коментар
28.07.2023 21:38 Відповісти
так для них це в задоволення
показати весь коментар
28.07.2023 21:48 Відповісти
поводили по губам кацапам)
показати весь коментар
28.07.2023 21:31 Відповісти
то тогда ее незаконно дисквалифицировали
показати весь коментар
28.07.2023 21:32 Відповісти
Так точно кеп !!! Незаконно !!! Єслі не в курсі- то була домовленність,що з коззабкою ручькацця ніхто не буде....
показати весь коментар
28.07.2023 21:47 Відповісти
"... Харлан мала право не тиснути руку Смірновій, згідно з ковід-протоколом, який діє на турнірі"
Підараси! Знайшли, тварюки, як відпетлять. Сміливості не вистачило визнати, що кацапській руки по плечі в крові. Ковідом прикрились, паскуди.
показати весь коментар
28.07.2023 21:32 Відповісти
Та ви знаєте, скільки вірусів передається при рукостисканні! Відомих і навіть незнаних досі вірусів! Це негігієнічно
показати весь коментар
28.07.2023 22:49 Відповісти
За Харлан вступився весь світ!!! Браво!!! Ну москалики з бульбонам на вихід!!!! Харлан!!! Тобі всіх Благ, і перемог во славу Україні!!!!
показати весь коментар
28.07.2023 21:32 Відповісти
Ковід-протокол порішав значить )) Йой,най буде )) Хоча всім ясно що федерастів в гамно мордою вмакнули.
показати весь коментар
28.07.2023 21:33 Відповісти
а що з тим чиновником, який виніс чорну картку? який всі ті "чесні" жеребкування кліпав?
так ретельно готувались, і так ріденько обісрались?
показати весь коментар
28.07.2023 21:34 Відповісти
Сливи поспіли... Ось і діарея...
показати весь коментар
28.07.2023 21:49 Відповісти
показати весь коментар
28.07.2023 22:18 Відповісти
Якби сливки достигли, то не було б тої халепи...
показати весь коментар
28.07.2023 23:15 Відповісти
Красуня, ти для нас назавжди Чемпіонка
показати весь коментар
28.07.2023 21:35 Відповісти
Щирі вітання пані Харлан !
показати весь коментар
28.07.2023 21:35 Відповісти
Оля лиш ударом шпаги
Вже добилася поваги
Всіх увагу привернула
Кацапню у ріг зігнула.
Ще військових надихнула,
Коли шпагою махнула.
показати весь коментар
28.07.2023 21:36 Відповісти
ну лиха беда начало , дай Бог чтобы и др спортмены на каждом шагу давали понять кацапам какие они ничтожества со своим вождем...
показати весь коментар
28.07.2023 21:37 Відповісти
Жаль, Оля не воколола орчихі моргала(((
показати весь коментар
28.07.2023 21:42 Відповісти
Не переживайте - орчиха сама з тою задачею впорається. Головно, не заважати їй.
показати весь коментар
28.07.2023 23:17 Відповісти
Наступного разу їй потрібно надати справжню шаблю, щоб "чік" і козломорда вже на концерті Кобздоха.
показати весь коментар
29.07.2023 05:40 Відповісти
показати весь коментар
28.07.2023 21:42 Відповісти
"Коли козак шаблею блисне, то мошкаль в штани дрисне."

Козацьке прислів"я спрацювало через віки!!!

Із інтернета
показати весь коментар
28.07.2023 21:43 Відповісти
Та це прислів'я працювало, працює і буде працювати!!!
Україна і козацтво невідємні... як тіло і дух!!!
показати весь коментар
28.07.2023 21:53 Відповісти
Так, Україна - країна воїнів . І не одно тисячоліття
показати весь коментар
28.07.2023 21:58 Відповісти
Головний доказ того, що навіть якщо тебе несправедливо ображають, плюють, принижують, ********** - треба тримати голову високо, спину рівно і робити те, що диктує твоя честь
показати весь коментар
28.07.2023 21:43 Відповісти
Это удар ниже спины!
показати весь коментар
28.07.2023 21:44 Відповісти
Отак!!! Відсмоктала кацапня зі своїми *******!!! Як завжди!!! Ще раз, *******, щось подібне...
показати весь коментар
28.07.2023 21:45 Відповісти
Огромный *** на рыло касабской ************.
показати весь коментар
28.07.2023 21:45 Відповісти
Ніколи б не подумав що жінка може так володіти шаблею.
показати весь коментар
28.07.2023 21:46 Відповісти
У меня слов набралось со вчера, чтоб их обматерить. Видать, не у меня одного. Видать, обматерили. Срамота!
показати весь коментар
28.07.2023 21:48 Відповісти
показати весь коментар
28.07.2023 21:53 Відповісти
‼️‼️Ну що , пора вже внести новий УКРАЇНСЬКИЙ ЛОЗУНГ « СПОРТ ПРОТИ ВІЙНИ» замість вонючого кацапського « спорт вНЕ политики»,
показати весь коментар
28.07.2023 21:54 Відповісти
Чудова спортсменка!

Щаслива історія!

Обісрані кацапи!
показати весь коментар
28.07.2023 21:53 Відповісти
Діждались! І швидко! Ось що значить не мовчати!
показати весь коментар
28.07.2023 21:59 Відповісти
З початку обіцяли не дискваліфікувати, потім дискваліфікували, потім скасували, потім скасували скасування, и ось скасували скасування скасування.

Вроде би фехтування - бойове мистецтво, а керують їм якісь сцикуни.
показати весь коментар
28.07.2023 21:59 Відповісти
Там керує кацапомільярдер Алішер Усманов.
показати весь коментар
28.07.2023 22:58 Відповісти
Україна проти війни
показати весь коментар
28.07.2023 22:00 Відповісти
Турніри, що за час протизаконної дискваліфікації пропустила українка, треба відмінити по них результати. Вони не дійсні. Погнали знову!
показати весь коментар
28.07.2023 22:05 Відповісти
Ура!
показати весь коментар
28.07.2023 22:06 Відповісти
https://t.me/BerezaJuice/34960 Борислав Береза повідомляє (не знаю саме зараз, наскільки правда):

Украинская фехтовальщица Ольга Харлан, которую дисквалифицировали на чемпионате мира в Италии за отказ пожать руку россиянке, получила автоматический допуск к Олимпийским играм 2024 в Париже.
"Учитывая вашу уникальную ситуацию, Международный олимпийский комитет бронирует для вас дополнительное место на Олимпийских играх 2024 в Париже на случай, если вам не удастся получить квалификацию на соревнования в оставшийся период. Мы делаем это уникальное исключение также из-за того, что продолжающиеся процедуры никак не компенсируют квалификационные баллы, которые вы потеряли из-за дисквалификации", - президента Международного олимпийского комитета Томас Бах.

Россияне, а что у вас опять с функцией разблокировки iPhone?
показати весь коментар
28.07.2023 22:20 Відповісти
Все ж таки її зняли з індивідуальних змагань. Можливо мала шанси на нагороду. Так що в будь-якому випадку постраждала.
показати весь коментар
28.07.2023 22:22 Відповісти
Можливо, але то таке, олімпіада мрія будь якого спортсмена і МОК дав можливість Ользі стати (бути) володаркою олімпійского золота в особистому заліку.

За свою спортивну кар'єру Ольга Харлан виграла чотири олімпійські медалі, п'ятнадцять медалей чемпіонатів світу та двадцять медалей чемпіонатів Європи, що є рекордом для українських фехтувальників.
показати весь коментар
29.07.2023 02:05 Відповісти
Пишаємось тобою наша красуня!
показати весь коментар
28.07.2023 22:26 Відповісти
Що в перекладі означає -- смокчить х@й лаптєногіє пі@дєрасти
показати весь коментар
28.07.2023 22:46 Відповісти
Україна понад усе!
показати весь коментар
28.07.2023 22:52 Відповісти
это прецедент. Надеюсь никто из наших к этой падали не подойдет теперь и не коснется.
показати весь коментар
29.07.2023 00:04 Відповісти
Действительно что это за дисквалификация? они что не понимаю что между Украиной и росией? они что дурачками там все прикидываются?
показати весь коментар
29.07.2023 00:27 Відповісти
🔥🔥🔥 Супер новина! Мої вітання Ользі Харлан, що справедливість восторжествувала!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
показати весь коментар
29.07.2023 06:16 Відповісти
"не походи, *****, пясду на шпагу намотаю"
показати весь коментар
29.07.2023 08:08 Відповісти
Все згідно традицій - проштрикування кацапам саблею вважати офіційним вітанням з московитами.
показати весь коментар
29.07.2023 08:39 Відповісти
Сподіваємося, що поведінка Ольги стане прикладом для всіх наших спортсменів щодо росіян.
показати весь коментар
29.07.2023 12:51 Відповісти