8729 відвідувачів онлайн
1 900 17

Росія має повернути українських дітей, - Держдепартамент США

діти

Уряд США наполягає, що Росія повинна припинити примусове вивезення з окупованих територій України громадян, у тому числі дітей, та повернути всіх додому.

Про це заявив речник Державного департаменту США Метью Міллер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Одним із найжахливіших інцидентів, які ми бачили в цій війні, є депортація українських цивільних до Росії, включно з особами, яких насильно розлучили з їхніми родинами", - сказав представник Держдепу у відповідь на прохання прокоментувати зізнання влади РФ у вивезенні понад 700 тисяч українських дітей.

Міллер пояснив, що цей чинник був одним із ключових під час визначення позиції уряду США стосовно скоєння Росією злочинів проти людяності.

"Ми продовжуємо закликати Росію припинити ці жорстокі дії та повернути українських дітей", - наголосив офіційний представник адміністрації США.

Крім того, він підтвердив, що Сполучені Штати підтримують відповідальність за ці злочини.

Нагадуємо, уповноважена з прав дитини РФ Марія Львова-Бєлова у своїй доповіді визнала, що Росія вивезла на свою територію близько 4,8 мільйона жителів України. З них понад 700 тисяч – діти.

Топ коментарі
+7
Визнайте рашку країною спонсором-тероризму.
Викрадення дітей - це тероризм, чи не тероризм, Блінкен, де ти є?
показати весь коментар
01.08.2023 01:51 Відповісти
+4
Ну, якщо держдеп просить то фсьо, завтра каци всіх віддадуть.
показати весь коментар
01.08.2023 01:51 Відповісти
+4
Ординці паскуди, як і їхні пращури викрадають наших дітей,жінок,чоловіків! Тягнуть їх у свої мухосранськи, поневолюють вільний народ! Людоїди, немає вам прощення! Всі ви прокляті до сьомого коліна! Амінь!
показати весь коментар
01.08.2023 02:06 Відповісти

Завантаження...