10995 відвідувачів онлайн
5 498 19

Київські чиновники "наварили" на шкільному харчуванні ₴4 млн. Їх судитимуть, - БЕБ

школа,харчування

Начальник управління освіти Київської райдержадміністрації та директор КП навесні 2022 року привласнили гроші на харчування дітей в 30 закладах освіти.

Про це повідомили в Бюро економічної безпеки, передає Цензор.НЕТ.

За даними Бюро, чиновники заволоділи грошима навесні 2022 року, після початку повномасштабного вторгнення РФ.

"РДА перерахувала кошти цьому підприємству на підставі актів виконаних робіт, складених ще до укладання договору надання послуг з харчування для 30 столичних закладів освіти. А відповідні послуги з харчування дітей у згаданий період взагалі не надавались", - йдеться у повідомленні.

Чиновників судитимуть за заволодіння майном і службове підроблення. Їм загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Топ коментарі
+10
Вони дивляця як що Резнікову можна, то чім вони гірші
показати весь коментар
02.08.2023 09:30 Відповісти
+7
А цих точно не будуть судити. Пиляють за вказівками і в кишені Лідора та його оточення.

Igor Kondratiuk

1 879 200 гривень виділено на розробку телепрограми "Кулінарне шоу".
Якому ідіоту зараз потрібне кулінарне шоу?!!!
Який дурінь так знущається над всіма нами???
показати весь коментар
02.08.2023 09:33 Відповісти
+5
Вот якби 4 мільярда як Резніков то їх би послами зробили
показати весь коментар
02.08.2023 09:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вони дивляця як що Резнікову можна, то чім вони гірші
показати весь коментар
02.08.2023 09:30 Відповісти
А цих точно не будуть судити. Пиляють за вказівками і в кишені Лідора та його оточення.

Igor Kondratiuk

1 879 200 гривень виділено на розробку телепрограми "Кулінарне шоу".
Якому ідіоту зараз потрібне кулінарне шоу?!!!
Який дурінь так знущається над всіма нами???
показати весь коментар
02.08.2023 09:33 Відповісти
73% клінічних ідіотів, що доповзли до волевиверження та їхній віслюк-балдибілдер, що сидить на дупі ОПи.
показати весь коментар
02.08.2023 10:53 Відповісти
Загрожує може 7, може 12. Але в більшості випадків тільки великий аяяй. А під час війни в нас мало б бути більш жорстке покарання. Тому що любий економічний злочин це зрада. Це недокупили зброї чи ***********. Тому тільки гойдалка на смереці має бути в подібному випадку. Може це хоть якусь прививку на майбутнє дало б. Німці ще при Гітлері трамвайних безбілетників розстріляли з десяток. Тепер там нікому в голову не заходить зайцем проїхати.
показати весь коментар
02.08.2023 09:33 Відповісти
Взялись за мародерів.

Готуються до виборів?
показати весь коментар
02.08.2023 09:36 Відповісти
Вот якби 4 мільярда як Резніков то їх би послами зробили
показати весь коментар
02.08.2023 09:39 Відповісти
Це коли скумбрія за 8 своє меню з борщем з сливовим повидлом ввела?
показати весь коментар
02.08.2023 09:45 Відповісти
Пацан озправився зі своєю тарілкою і облизується на тарілку дівчинки.
показати весь коментар
02.08.2023 09:53 Відповісти
у таких новинах хотілося зразу озвучення партійності казлів
показати весь коментар
02.08.2023 10:36 Відповісти
а обрізаності не вистачить?
показати весь коментар
02.08.2023 10:51 Відповісти
краще і те й те
показати весь коментар
02.08.2023 12:45 Відповісти
Киевские чиновники "наварили" на школьном питании ₴4 млн. Их будут судить ???
показати весь коментар
02.08.2023 10:43 Відповісти
Ні - фамілії не назвали, значить посадять прибиральницю...
показати весь коментар
02.08.2023 12:46 Відповісти
корупцію можна подолати за пів дня - просто призначити величезну грошову премію за комплексну ідею як знищити корупцію і щоб перші три пропозиції обов'язково увійшли в закон під назвою АКТ ЗНИЩЕННЯ КОРУПЦІЇ.

тоді не відкрутиться ні зеленський ні порошенко ні сам господь бог = люди будуть не просто вимагати абстрактної боротьби з вітряками а і вимагати застосувати готове рішення і влада не зможе викрутитися та вчергове порозказувати що не знає як.
показати весь коментар
02.08.2023 11:08 Відповісти
Все логично зеленая шобла и до детей добралась.Омерзительная власть..Ворует ОП во главе сами знаете кем. Своровал поймали занес куда надо отпустили и все по новой.. Растут в оффшорах у глав власти накопления..давая повод нижестояшим чиновникам .беспредельничать. вообшем завязаны почти все кто пришел во власть и кого зеленые назначили..Единствено радует только ВСУ. перемалывая болотных окупантов.Презрение властям ..и Слава ВСУ
показати весь коментар
02.08.2023 11:16 Відповісти
Нет такой школы в стране где посредник жирно не наварился на школьных продуктах.
показати весь коментар
02.08.2023 11:47 Відповісти
Цікава штука український бюджет: лежить собі такий та чекає хто його поцупить. І здається тільки но ти втрапив де треба щось підписувати як одразу виникає ситуація "бєрі-нєхочу". Щось тре робити бо із таким легкодоступним бюджетом його не вистачить хоч увесь світ скидайся до нього.
показати весь коментар
02.08.2023 12:46 Відповісти
В Україні ******* і будуть ******* гроші.Поки стадо,іменуєме "народом",мовчить і лиш в соцмережах булькає- ******* і будуть *******.
А от якби це стадо все піднялося і пішло ********* кацапських попів,колаборантів,хабарників,скотів суддів і все продажне ментовське падло,охуївших воєнкомів- от тоді буде порядок.
А так..
Ви собі в соцмережах гавкайтеся і булькайте там щось про ****** владу,а ми поки кишеньки понабиваємо.
показати весь коментар
02.08.2023 19:09 Відповісти
призвіща, партійність, строки