Міноборони судитиметься із Держаудитслужбою через рішення стосовно постачальників, - Ярова

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомила членкиня Громадської антикорупційної ради при Міноборони, волонтерка Дана Ярова на своїй сторінці в фейсбуці.
Вона зазначила, що уряд планував розв'язати юридичну колізію, яка виникла через відсутність терміну "прибуток" в підзаконних урядових актах, ухваливши нову постанову 736. Однак після публікації цього документа, стало очевидно, що нівелювати штучно створену ДАСУ проблему не вдалось. Це публічно визнав міністр оборони Олексій Резніков і повідомив, що його відомство оскаржуватиме рішення державного аудиту в судовому порядку.
"Кабмін дійсно вважає, що Міноборони під час війни більше немає чим зайнятись, крім як судитись із Кабміном?", - написала Ярова.
Вона наголосила, що через це у забезпеченні армії на окремих напрямках виник колапс, а від своєчасного забезпечення ЗСУ напряму залежить обороноздатність держави.
У русні таке неможливо. Всі причетні б по дорозі додому отруїлись горілкою, одночасно і насмерть.