4306 відвідувачів онлайн
2 410 17

Міноборони судитиметься із Держаудитслужбою через рішення стосовно постачальників, - Ярова

ярова

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомила членкиня Громадської антикорупційної ради при Міноборони, волонтерка Дана Ярова на своїй сторінці в фейсбуці.

Вона зазначила, що уряд планував розв'язати юридичну колізію, яка виникла через відсутність терміну "прибуток" в підзаконних урядових актах, ухваливши нову постанову 736. Однак після публікації цього документа, стало очевидно, що нівелювати штучно створену ДАСУ проблему не вдалось. Це публічно визнав міністр оборони Олексій Резніков і повідомив, що його відомство оскаржуватиме рішення державного аудиту в судовому порядку.

"Кабмін дійсно вважає, що Міноборони під час війни більше немає чим зайнятись, крім як судитись із Кабміном?", - написала Ярова.

Вона наголосила, що через це у забезпеченні армії на окремих напрямках виник колапс, а від своєчасного забезпечення ЗСУ напряму залежить обороноздатність держави.

Топ коментарі
+8
Молодці московіти, через тупих і подажних чиновників зережиму підриває обороноздатність України! ЗСУ нехай почекають коли вирішать судові тяганини, агенти кремля грамотно працюють.
показати весь коментар
02.08.2023 14:41 Відповісти
+7
дві державні структури під час війни судяться між собою? це що за х-ня відбувається?
показати весь коментар
02.08.2023 14:39 Відповісти
+6
ДАСУ справу зробила: колапс постачання ЗСУ під час контрнаступу.
У русні таке неможливо. Всі причетні б по дорозі додому отруїлись горілкою, одночасно і насмерть.
показати весь коментар
02.08.2023 14:40 Відповісти

Завантаження...