8406 відвідувачів онлайн
1 090 30

Українські моряки зможуть складати іспити в Польщі

моряки

Українські моряки зможуть складати в Польщі іспити на підтвердження кваліфікацій та присвоєння звання.

Реєстрація на тестування у Варшаві вже розпочалася. Про це повідомили в Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури, передає Цензор.НЕТ.

Іспити в Польщі дадуть кадетам й випускникам морських закладів, які виїхали для проходження обов’язкової практики з плавання, можливість підтвердити кваліфікацію й отримати перший робочий диплом.

Комп’ютерний іспит CES 6.0 моряки зможуть скласти в просторі MRS in Poland. На іспиті буде член Державної кваліфікаційної комісії моряків, який одразу після його закінчення показує автоматично сформовані результати та видає сертифікат.

Подати заяву на іспит моряк може як в Україні, так і за її межами. Для цього достатньо направити запит поштою або через представника в Адміністрацію судноплавства або ДП "Моррічсервіс".

Невдовзі така можливість з’явиться на порталі Дія. Зараз триває бета-тестування послуги.

Топ коментарі
+4
До сих пор не могу понять, почему мотористу или матросу Николаю разрешили ехать за границу зарабатывать доллары ( предварительно заплатив 5000-6000 тысяч долларов условному военкому Борисову) , а вот работнику конвейера на фабрике в Польше Ване нельзя? Брехню власти , что моряки привезут доллары в Украину, можно пропустить. Они ничего в Украину не везут, так как отпуска проводят за границей и тратят эти деньги в Польше, Турции , Болгарии и т.д., а потом опять уходят в рейс.
показати весь коментар
03.08.2023 15:54 Відповісти
+3
что за Член и что за комиссия ?
украинская ?
зачем они нужньі в Польше ?
показати весь коментар
03.08.2023 15:51 Відповісти
+3
Помимо коррупционной составляющей этого "мудрого " решения зеленой власти, бабки то военкомы засылают на самых верх, просматривается скрытое желание еще раз расколоть украинское общество . Показывали капитана из Мариуполя, который спас кацапов-яхтсменов. Т.е этот дядька на вид 45-50 лет рубит бабло, а какой-то продавец Эпицентра или слесарь СТО из Днепра будет мобилизован и пойдет освобождать Мариуполь . Неправильно это.
показати весь коментар
03.08.2023 16:06 Відповісти

Завантаження...