10524 відвідувача онлайн

Мінфін США запровадив нові санкції проти Росії

сша,мінфін

Мінфін США оголосив про введення додаткових санкцій проти Росії.

Про це йдеться в повідомленні Офісу контролю за іноземними активами Мінфіну США, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

Так, у списку санкцій США опинилися Інститут загальної фізики імені Прохорова Російської академії наук, Казанський науковий центр РАН, а також Інститут фізики твердого тіла РАН.

Крім того, до переліку обмежень додані двоє фізичних осіб з Росії та ОАЕ, пов’язані з компанією Vega Strategic Services, а також із лідером Чечні Рамзаном Кадировим. Додатково у списку позначені два вантажні судна та одна яхта.

Топ коментарі
+19
Ну, якщо кожні три місяці у списку будуть з'являтися по дві особи та дві яхти, то росії скоро точно п.з.е.ь!
показати весь коментар
03.08.2023 19:34 Відповісти
+11
Навіть не знаю чи сміятись, чи плакати...
показати весь коментар
03.08.2023 19:36 Відповісти
+8
секс по телефону...
показати весь коментар
03.08.2023 19:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
03.08.2023 19:33 Відповісти
Ну, якщо кожні три місяці у списку будуть з'являтися по дві особи та дві яхти, то росії скоро точно п.з.е.ь!
показати весь коментар
03.08.2023 19:34 Відповісти
Адназначнаа...
показати весь коментар
03.08.2023 19:37 Відповісти
секс по телефону...
показати весь коментар
03.08.2023 19:34 Відповісти
Навіть не знаю чи сміятись, чи плакати...
показати весь коментар
03.08.2023 19:36 Відповісти
Срочно отбить десяток низких поклонов, а не то "союзники" завоют про жуткую неблагодарность.
показати весь коментар
03.08.2023 19:47 Відповісти
Ифан, завой пэстню "я хрюсский, я иду на конец", повесели...
показати весь коментар
03.08.2023 22:19 Відповісти
скорее думать! а что делает консул Украины в московии? сколько депутатов, судей и всякой другой лобуды имеют московитские паспорта? и что делает с этим власть? сколько еще предприятий принадлежат оркам, и когда они будут национализированы? или нам бы на других смотреть и им потыкать за санкции?! кстати, свободное передвижение с россиянцами тоже хорошо? или и за это США должны нести ответственность!?
показати весь коментар
03.08.2023 20:41 Відповісти
Санкції?Да ну.А у це врем'я.

https://finance.liga.net/ua/bank/novosti/sberbank-rf-vopreki-sanktsiyam-poluchil-rekordnuyu-pribyl-v-svoey-istorii-est-obyasnenie Сбєрбанк РФ, попри санкції, отримав рекордний прибуток у своїй історії
показати весь коментар
03.08.2023 19:52 Відповісти
рекордная прибыль в рублях. у нас тоже приват и ощад в хорошей выручке.
показати весь коментар
03.08.2023 20:02 Відповісти
Там еще был один мотик Харлей и велик Damien Hirst Butterfly.
показати весь коментар
03.08.2023 19:58 Відповісти
Ацькі санкції просто.

Як щодо партньорів, типу Туреччини, через яких йде перевалка десятків тисяч тон вантажу "паралєльнава імпарта" для раші?
показати весь коментар
03.08.2023 20:03 Відповісти
немцы тоже не отстают! торгуют и не морщятся!
показати весь коментар
03.08.2023 20:51 Відповісти
И три электросамоката
показати весь коментар
03.08.2023 20:19 Відповісти
Уже весь світ побачив, що ці санкціїї до ж* пи.
показати весь коментар
03.08.2023 20:27 Відповісти
США забыли ввести санкции против Жигулей Путина. И прицеп кажется у него был.
показати весь коментар
03.08.2023 20:37 Відповісти
*скіф*
показати весь коментар
03.08.2023 22:37 Відповісти
помоему, если бы о таких крутых санкциях не обьявляли громко на весь мир -- было бы лучше ...
показати весь коментар
03.08.2023 21:02 Відповісти
Рашистских пдрсв немеряно набежало, гордятся пользой разных санкций ,которых уже буева туча
показати весь коментар
03.08.2023 22:24 Відповісти
Так говорили що прийшла глобалізація,які можуть бути дієві санкції.
показати весь коментар
03.08.2023 22:40 Відповісти