Удар по російському танкеру SIG - спецоперація СБУ та ВМС, - джерело

Сьогодні вночі СБУ підірвала великий нафтовий танкер РФ "SIG", який транспортував паливо для російських військ
Про це повідомили джерела в СБУ, інформує Цензор.НЕТ.
Як повідомляють наші джерела в СБУ, спецоперація проходила вже за класичним сценарієм: надводний дрон, 450 кг тротилу, вибух. Як результат - один з найбільш потужних нафтових танкерів РФ (збудований в 2014 році, майже 5 тисяч тон) розпочав "отрицательное плавание" біля Кримського мосту. Танкер був добре навантажений паливом, тож "феєрверк" було видно здалеку..
"Свою чергову успішну спецоперацію СБУ проводила спільно з ВМС. Цікаво, що вона відбувалася саме в територіальних водах України. Як-то кажуть, "нех@й шастать", - зазначило джерело.
Раніше повідомлялося, що пізно ввечері 4 серпня у районі Керченського мосту пролунав вибух. Рух мостом перекрито, а соцмережі писали про влучання в танкер. Пізніше з'ясувалося, що російський танкер "Сіг" отримав пробоїну після атаки українського дрона у районі Керченської протоки.
Нагадаємо, у ніч на 4 серпня Новоросійську вночі лунали вибухи. Міноборони РФ заявило, що ЗСУ нібито намагалися атакувати військово-морську базу. Згодом стало відомо, що надводні безпілотники уразили російський десантний корабель "Оленегорский горняк" у бухті Новоросійська. Зазначалося також, що це спільна операція СБУ та ВМС. За тиждень до цього, 29 липня, CNN показав сюжет про українські аквадрони.
России произошел взрыв на заводе "Искандеров"
Бабахнуло на Воткинском машиностроительном заводе 4 августа. Сначала переполошившиеся россияне, как обычно, решили, что их атаковали фантомные беспилотники, но потом выяснилось, что взорвалось изделие, находящееся в бронекапсуле.
В результате такой бавовны поврежден один из корпусов завода, в котором собирали ракеты для отправки на войну в Украину, но никто из работников не пострадал.
Другие же российские источники сообщают, что уничтожен весь цех, а в комментариях под публикацией местные жители пишут, что цех вообще был секретным, а работники - без мобильной связи, поэтому усомнились в отсутствии жертв.