9547 відвідувачів онлайн
30 616 65

Удар по російському танкеру SIG - спецоперація СБУ та ВМС, - джерело

танкер

Сьогодні вночі СБУ підірвала великий нафтовий танкер РФ "SIG", який транспортував паливо для російських військ

Про це повідомили джерела в СБУ, інформує Цензор.НЕТ.

Як повідомляють наші джерела в СБУ, спецоперація проходила вже за класичним сценарієм: надводний дрон, 450 кг тротилу, вибух. Як результат - один з найбільш потужних нафтових танкерів РФ (збудований в 2014 році, майже 5 тисяч тон) розпочав "отрицательное плавание" біля Кримського мосту. Танкер був добре навантажений паливом, тож "феєрверк" було видно здалеку..

"Свою чергову успішну спецоперацію СБУ проводила спільно з ВМС. Цікаво, що вона відбувалася саме в територіальних водах України. Як-то кажуть, "нех@й шастать", - зазначило джерело.

Раніше повідомлялося, що пізно ввечері 4 серпня у районі Керченського мосту пролунав вибух. Рух мостом перекрито, а соцмережі писали про влучання в танкер. Пізніше з'ясувалося, що російський танкер "Сіг" отримав пробоїну після атаки українського дрона у районі Керченської протоки.

Нагадаємо, у ніч на 4 серпня Новоросійську вночі лунали вибухи. Міноборони РФ заявило, що ЗСУ нібито намагалися атакувати військово-морську базу. Згодом стало відомо, що надводні безпілотники уразили російський десантний корабель "Оленегорский горняк" у бухті Новоросійська. Зазначалося також, що це спільна операція СБУ та ВМС. За тиждень до цього, 29 липня, CNN показав сюжет про українські аквадрони.

Топ коментарі
+45
показати весь коментар
05.08.2023 08:47 Відповісти
+35
На 100 % не точно-але диму без вогню..-як то кажуть!
России произошел взрыв на заводе "Искандеров"

Бабахнуло на Воткинском машиностроительном заводе 4 августа. Сначала переполошившиеся россияне, как обычно, решили, что их атаковали фантомные беспилотники, но потом выяснилось, что взорвалось изделие, находящееся в бронекапсуле.

В результате такой бавовны поврежден один из корпусов завода, в котором собирали ракеты для отправки на войну в Украину, но никто из работников не пострадал.

Другие же российские источники сообщают, что уничтожен весь цех, а в комментариях под публикацией местные жители пишут, что цех вообще был секретным, а работники - без мобильной связи, поэтому усомнились в отсутствии жертв.
показати весь коментар
05.08.2023 08:53 Відповісти
+34
Крєйсер "мацква" заманює до себе все більше і більше кацапських корит. Всьо ідьот па плану.
показати весь коментар
05.08.2023 08:46 Відповісти

Завантаження...