Хунта Нігера звернулася про допомогу до ПВК "Вагнер", - Associated Press

Про це пише AP з посиланням на журналіста й аналітика центру Суфан Вассіма Насра, передає Цензор.НЕТ з посиланням на ZN.UA.
Три джерела в Малі та неназваний французький дипломат повідомили журналісту, що один із лідерів перевороту в Нігері генерал Саліфу Моді прибув з візитом до сусідньої Малі.
Там він зустрівся з представником ПВК "Вагнера" і передав звернення про допомогу. За словами Насра, наразі вагнерівці "розглядають цей запит".
Джерело AP серед західних військових підтвердило, що їм надійшла інформація про звернення хунти Нігеру до найманців ПВК "Вагнера" щодо військової допомоги.
Як повідомлялося раніше, військові Гвардії Нігеру захопили владу в країні та взяли в заручники обраного за законом президента країни. Тепер самопроголошеним керівником країни є Абдурахман Чіані, який став лідером заколоту.
Це ж просто сором всесвітній-терористів офіційно запрошують кудись,а головний спонсор і творець тих теротистів сидить собі в бункері живий-здоровий і п'є людську кров.А світові "лідери" до всирачки бояться прибити ту нікчемну міль і розвалити смітник на ім'я раша.
Як жаль,що часи Рейгана і сильної політики США канули в літу.Лишилися одні занепокоєні