10596 відвідувачів онлайн
4 935 19

Росія нарощуватиме війська на своїх західних кордонах, - Шойгу

шойгу

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що його держава планує нарощувати війська на своїх західних кордонах.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на SkyNews.

Про такі наміри він повідомив після того, як Польща, Литва та Латвія оголосили про плани посилити свою армію на кордонах з Білоруссю.

Шойгу також заявив, що очікує, що значні сили та озброєння НАТО будуть розміщені у Фінляндії, яка щойно приєдналася до військового альянсу.

На заході Росія межує з Норвегією, Фінляндією, Естонією, Литвою, Польщею, Білоруссю, Україною, Грузією та Азербайджаном.

Нагадаємо, сусіди РФ почали укріплювати свої кордони після того, як найманці ПВК "Вагнер" почали переміщуватися з Росії до Білорусі.

Топ коментарі
+10
показати весь коментар
09.08.2023 15:51 Відповісти
+7
???
показати весь коментар
09.08.2023 15:53 Відповісти
+6
Толку от этого наращивания если военной техники нет? Рашку сейчас могут иметь все кому не лень - защитить свои границы нечем.
показати весь коментар
09.08.2023 15:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
09.08.2023 15:51 Відповісти
davaite davaite - nachinaite vyvoditi tehniku iz Krima vzhe , ubljudki.
показати весь коментар
09.08.2023 15:52 Відповісти
???
показати весь коментар
09.08.2023 15:53 Відповісти
reka u gorbatoi gori
показати весь коментар
09.08.2023 15:56 Відповісти
Китай якби був розумніший теж б наростив свої війська на кілька сотень мільйонів на своїх північних кордонах - але ні, тупить
показати весь коментар
09.08.2023 15:54 Відповісти
Кого розміщувати? Зеки на зонах втратили ентузіазм.
показати весь коментар
09.08.2023 15:54 Відповісти
Еще создадут как на Белгородщине батальоны теробороны и вооружат пукалками типа Сайги под 410-й калибр.Пусть НАТО содрогнется.
показати весь коментар
09.08.2023 15:58 Відповісти
Толку от этого наращивания если военной техники нет? Рашку сейчас могут иметь все кому не лень - защитить свои границы нечем.
показати весь коментар
09.08.2023 15:56 Відповісти
Знову понти з метою залякування Заходу.
показати весь коментар
09.08.2023 15:59 Відповісти
...а я ж то думаю, навіщо вони своїми трупами наші поля засівають! нарощують. Думають, проросте і заколоситься. Хєрові вони ботаніки
показати весь коментар
09.08.2023 16:05 Відповісти
показати весь коментар
09.08.2023 16:08 Відповісти
На Вашингтон!

показати весь коментар
09.08.2023 16:08 Відповісти
Нарості сєбє рєсніци, п#дар
показати весь коментар
09.08.2023 16:13 Відповісти
На заході Росія межує з Норвегією, Фінляндією, Естонією, Литвою, Польщею, Білоруссю, Україною, Грузією та Азербайджаном.
Джерело:

показати весь коментар
09.08.2023 16:14 Відповісти
показати весь коментар
09.08.2023 16:18 Відповісти
показати весь коментар
09.08.2023 16:26 Відповісти
А баби встигнуть ?
показати весь коментар
09.08.2023 18:18 Відповісти
Щоб нарощувати - потрібно звідкись забирати. У вас там *********** Масква гаріт і кримським смостом якась фігня трапилась.
показати весь коментар
09.08.2023 18:27 Відповісти
Д В А Д Є Б І Л А = Є Т О С І Л А ?
показати весь коментар
09.08.2023 19:05 Відповісти