10623 відвідувача онлайн
23 106 51

Під Москвою пролунали вибухи, влада заявила про атаку безпілотниками, - росЗМІ. ВIДЕО

У Домодєдово Московської області вночі пролунав потужний вибух і почалася пожежа.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російські Telegram-канали.

За даними МНС Росії пожежа сталася на території автосервісу, площа загоряння - 1 тис. кв. м.

У телеграм-каналах поширюється інформація, що місцеві жителі нібито чули звуки, схожі на роботу засобів ППО, проте підтвердження цих даних немає.

Згодом мер Москви Сергій Собянін повідомив, що російську столицю цієї ночі намагалися атакувати два ударні безпілотники, які були збиті засобами ППО.

"Уночі, приблизно о четвертій годині ранку, ППО збило два ударні БПЛА, що летять у бік міста. Один у Калузькій області, інший у районі ЦКАД", - написав він у телеграмі.

Нагадаємо, 9 серпня московська влада також заявляла про атаку безпілотників на російську столицю.

Топ коментарі
+45
Що посіяли те й пожинайте ... кацапські виродки...
показати весь коментар
10.08.2023 06:32 Відповісти
+33
А нічого було збивать дрони над автосервісом - тоді уламки не падали куди-попало!
показати весь коментар
10.08.2023 06:49 Відповісти
+25
Главное что бы не летело сирены все равно не включают что бы ватное стадо победителей не пугать.
показати весь коментар
10.08.2023 06:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Що посіяли те й пожинайте ... кацапські виродки...
показати весь коментар
10.08.2023 06:32 Відповісти
Москов, москов

Забросаем бомбами

Будет вам олимпиада

Йхо-хо-хо !
Чінгіс-хан

43 роки ми чекали цього!
Звершилось!

Осанна! 😂
показати весь коментар
10.08.2023 09:41 Відповісти
Знову Буданов своїми "блошиними" укусами лякає Москву. Буданов, якщо берешся лякати Москву, так шандарахни так, щоб ехо пішло по всій Росії.
показати весь коментар
10.08.2023 21:07 Відповісти
Міноборони Росії стверджує, що біля анексованого Севастополя в Криму засобами ППО уражені два БПЛА, ще 9 пригнічені засобами радіоелектронної боротьби. Також російське військове міністерство підтвердило слова столичного мера Сергія Собяніна про дві збиті дрони, що летіли у напрямку Москви: за твердженням військових, один із них був збитий у небі над Малоярославським районом Калузької області, а другий - над територією Одинцовського району Московської області.
показати весь коментар
10.08.2023 06:34 Відповісти
Московіти , як вам спалось сьогодні ?
показати весь коментар
10.08.2023 06:40 Відповісти
Кацапы говорят пожар в автосервисе, газовые баллоны. Но я верю в Буданова.
показати весь коментар
10.08.2023 06:41 Відповісти
І йому у військовій формі краще, ніж в костюмі. Як на мене.
показати весь коментар
10.08.2023 06:50 Відповісти
при чому тут клован боданов? це робота ЗСУ
показати весь коментар
10.08.2023 07:20 Відповісти
Він на підтанцовках в кварталі 95.
показати весь коментар
10.08.2023 06:54 Відповісти
Это не мешает ему бамбить Маскву.
показати весь коментар
10.08.2023 06:57 Відповісти
Хіба що своїм пуканои
показати весь коментар
10.08.2023 07:25 Відповісти
То-то, що він ,,бАмбит", а ******** інші.
показати весь коментар
10.08.2023 21:00 Відповісти
самолично летал бомбить!?
показати весь коментар
10.08.2023 18:55 Відповісти
Ты веришь, что глава разведки Украины может жить в одном доме с грузинским наркодилером-помощником депутата Госдумы Валуева с расейским паспортом? Как минимум тогда это не глава разведки Украины!
показати весь коментар
10.08.2023 21:43 Відповісти
Е-е-х! В молоко! Буданов, в Пуйла цілься! Може поцілиш.
показати весь коментар
10.08.2023 22:09 Відповісти
Главное что бы не летело сирены все равно не включают что бы ватное стадо победителей не пугать.
показати весь коментар
10.08.2023 06:41 Відповісти
А нічого було збивать дрони над автосервісом - тоді уламки не падали куди-попало!
показати весь коментар
10.08.2023 06:49 Відповісти
Фуфло. Чергове самознищення заради страховки. Зараз все можна списати на БПЛА. Безпрограшний варіант.
показати весь коментар
10.08.2023 06:55 Відповісти
"Робота ППО", 'хлАпкІ", "ефект лінзи"-це минулий день.
Тепер "порушення у технологічному процесі".
Як я розумію, у техпроцесі функціонування рашки загалом
Насолоджуємося
показати весь коментар
10.08.2023 07:08 Відповісти
Ждём новостей из останкино от покойной **********.
показати весь коментар
10.08.2023 07:22 Відповісти
Но в этот раз с более удачным результатом.
показати весь коментар
10.08.2023 07:23 Відповісти
згадав як на початку війни піда"ри атакували нашу телевежу на Дорогожичах...
показати весь коментар
10.08.2023 11:49 Відповісти
Взвейтесь кострами московские ночи,
Пыня в халэпу влип, даже очень.
Как Чаушеску, Саддам или дуче...
Пыне - трында, если так, покороче.
показати весь коментар
10.08.2023 07:40 Відповісти
По Москві бити треба регулярно!
Це кащєєва голка!
показати весь коментар
10.08.2023 07:40 Відповісти
Бити, в першу чергу, потрібно по виробництвах *********** в усій рашкі. Коли виродки сидітимуть в окопах з трьома патронами на двох, та одним снарядом на 100км. фронту, ото і буде їх "кащеєва голка".
показати весь коментар
10.08.2023 08:26 Відповісти
Рссєюшка велика, всі заводи не дістанеш
Треба бомбити мацкву
показати весь коментар
10.08.2023 09:46 Відповісти
нашо? це нічого не дастьу військовому плані.
У нас досить проблем на фронті, шоб займтися популізмом із царапанням вікон Москва-сіті
показати весь коментар
10.08.2023 11:50 Відповісти
у військовому плані це дасть деморалізацію супротивника

тільки не шкрябати вікна, а зупиняти електро та водопостачання, палити нафтобази і газопостачальні мережі
показати весь коментар
10.08.2023 21:45 Відповісти
Багато й тих , які можна дістати.
показати весь коментар
10.08.2023 12:10 Відповісти
Ракетний удар нанесено по виробничим площам "АО «Загорский оптико-механический завод» г. Сергиев Посад, Московская обл., пр-т Красной армии, д. 212В" (рос.). Місяць тому на його виробничих площах було розгорнуто виробництво оптики для комплектації БПЛА військового призначення. Пожежа. Структурні руйнування

Охорона "Научного центра топогеодезического и навигационного обеспечения" (закритий структурний підрозділ МО РФ, Москва РФ ) прочісує поверховий периметр в пошуках БПЛА. Охорона підозрює, що БПЛА є розвідувальним і закріпився десь серед конструкцій приміщення.
показати весь коментар
10.08.2023 07:48 Відповісти
Им але кажуть, там першимою рвонула вантажівка з порохом
показати весь коментар
10.08.2023 07:53 Відповісти
знову Порох?
показати весь коментар
10.08.2023 08:18 Відповісти
не з тим))
показати весь коментар
10.08.2023 09:18 Відповісти
Так вантажівка це ще ліпше!
показати весь коментар
10.08.2023 08:47 Відповісти
Тільки до чого порох до оптики?? Чи вони так кривизну лінз перевіряють..
показати весь коментар
10.08.2023 09:19 Відповісти
Може там ще щось хімічили .
показати весь коментар
10.08.2023 10:02 Відповісти
Чудові новини , як для ранкової кави. На обідню бажано, щоб з кожного утюга вижщало, що підаРаССєю заллято напалмом, від Кєнігсберга до Хайшеньвей. Врятувався лише сСарь ***** В.В.
показати весь коментар
10.08.2023 08:21 Відповісти
путін перднув, а лаврову якраз курити закортіло, медведев з пустих пляшок ракету робив.
*******. нічого особливого. просто фізика. і хімії трошки.
показати весь коментар
10.08.2023 09:12 Відповісти
показати весь коментар
10.08.2023 09:36 Відповісти
показати весь коментар
10.08.2023 09:37 Відповісти
У кацапки сцякливо тремтить голос...А що сталося, кацапочка?...Страшно?..Але це лише початок. Готуйтеся, потвори, примати на свої дурні голови тисячі українських БПЛА,а згодом і ракет.
показати весь коментар
10.08.2023 10:31 Відповісти
Нравится не нравится в москве всё загорается!
показати весь коментар
10.08.2023 10:32 Відповісти
МАЛО !!!!
показати весь коментар
10.08.2023 11:02 Відповісти
Еще рано радоваться! У россии ракеты и дроны на потоке, да плюс наши от Кучмы. Это сотни, тысячи тонн взрывчатки. Не сравнимые пока мощности.
показати весь коментар
10.08.2023 12:19 Відповісти
Москва, хватит бомбить себя!
показати весь коментар
10.08.2023 11:07 Відповісти
Кацапня,і єта ми есчо нє начіналі. Далі буде ще цікавіше...
показати весь коментар
10.08.2023 12:37 Відповісти
принять на свою территорию миллионы беженцев и удивляться что они начинают партизанить? Памятник из чистого золота пидумавшему.
Еще более крутая идея - считать что взятые насильно с оккупированных территорий в армию оккупантов украинцы начнут стрелять по своим вместо по лаптям ))
показати весь коментар
10.08.2023 14:43 Відповісти