8482 відвідувача онлайн
3 069 48

Окупанти готують нову хвилю мобілізації у Луганській області: зібрали списки та здійснюють обхід, - Центр нацспротиву

рф,мобілізація

На тимчасово окупованих територіях Луганської області окупанти продовжують порушувати права людини та мобілізують місцеве населення до армії РФ.

Про це повідомляє Центр національного спротиву, пише Цензор.НЕТ.

"Так, ще минулого року ворог утворив "військкомати", які сформували списки жителів ТОТ Луганської області з метою постановки на військовий облік призовників, які представляють в основному молоду верству населення регіону", - йдеться у повідомленні.

За інформацією ЦНС, тепер представники фейкових військкоматів розробили так званий план, відповідно до якого здійснюють обхід щодо проведення звірок наявних призовників на підконтрольних окупантам "підприємств" та інших "установах".

Зазначається, що чином окупаційні війська проводять підготовчі дії щодо проведення осіннього призову на "військову службу" жителів ТОТ сходу України.

У ЦНС наголошують, що росіяни в черговий раз демонстративно порушують 51 статтю Женевської Конвенції, у якій вказано, що окупаційна влада не має права примушувати осіб, що перебувають під захистом, служити в її збройних силах чи інших силових структурах.

Топ коментарі
+7
Те, що буде з іншими окупованими територіями, якщо їх не вдасться звільнити. Через декілька років - нова хвиля м'яса на Україну з наших колишніх співвітчизників.
показати весь коментар
14.08.2023 15:35 Відповісти
+7
Не буде, лоханськи самі не проти, щоб їх мобілізували. Хто не хотів, той давно звалил звідти.
показати весь коментар
14.08.2023 15:40 Відповісти
+5
А чому це не буде? В ОРДЛО вже котра хвиля мобілізації, а на росії тиша, благодать. Нікого по вулицях не хапають, все чінно-благородно. А нащо, коли є ОРДЛО і тепер от ТОТ. Нехай хохли проти хохлі воюють, це ж "гражданская вайна".
показати весь коментар
14.08.2023 15:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
14.08.2023 15:42 Відповісти
Тому що Лоханськ, та вже Полтава, наприклад - це 2 великі різниці, не уявляю собі, щоб полтавці просто так йшли до кацапського війська, ще й у декілька хвиль поспіль.
Тобто, чим західніше, тим важче буде бруднодупим проводити якісь там "мобілізації".
показати весь коментар
14.08.2023 15:46 Відповісти
А хто каже про "просто так"? На росії чому з призовом все красиво? Тому що у них повістки електронні в "Госуслугах" видаються. Не прийдеш - блок банківських карток, прав, водійського, нерухомості, ФОП (чи чого там у них). Давай, проживи без цього, якщо ти з "сєрой масси", а не з "хозяєв жізні".
показати весь коментар
14.08.2023 15:50 Відповісти
Не вигадуй, повістки в госуслугах на параші не так давно ввели.
А красиво тому що гроші платять, яких то бидло ніколи не бачило.
А якщо б в нас теж пропонували пристойні гроші та компенсації, та не найобували військових, в нас теж з призовом ніяких проблем не було б.
показати весь коментар
14.08.2023 16:01 Відповісти
Ввели після факапу з осінньою хвилею. З них сильно тоді поіржали, вони зробили висновки, тепер все, більше не повториться.
100к гривень для нашого "бидла" - це маленькі гроші? Чи у нас всі програмістами працюють? Більшості людей 20к - вже крута зарплата.
І русня не найобує своє м'ясо? Серйозно? У них немає ПШМД і Ярової, тому все сміття - під килимок, тільки іноді якийсь "воєнкор" щось проскиглить і одразу налякано замовкне.
Проблеми у нас з призовом об'єктивні: нас втричі менше ніж них, і ми не використовуємо масово зеків та мобілізованих з новозахоплених земель.
Тому русня може собі дозволити всередині себе гратись у благородство, не чіпаючи основну масу населення.
показати весь коментар
14.08.2023 16:08 Відповісти
Ти ще спробуй ті 100к отримай, вже не кажучі, що платять їх тільки на передку, а на другій лінії, куди теж регулярно прилітає - 30, чи скільки?
А там еще або командир їх закрисить, або частина буде півроку їх десь крутити, поки військовий буде борги накопичувати. Ось тут одному вже 325к винні, та ніяк не виплатять.
показати весь коментар
14.08.2023 16:14 Відповісти
Спілкувався з людиною звідти. Платять. Так, це потрібно потрапити до нормального командира, який все чесно оформить. Колега потрапив, пощастило. У русні платять всім, тому що грошей багато. І мотивація сидіти в тилу, відправляючи на пєрєдок лише низькорангових - максимальна.
показати весь коментар
14.08.2023 16:17 Відповісти
"Так, це потрібно потрапити до нормального командира, який все чесно оформить. Колега потрапив, пощастило." (( А уяви скільком не поталанило із командиром (( Ти тут розпинаєшся про 100 тис , правда забув що це у гривнях , скільки за кордоном некваліфікований працівник заробляє , а ти тут розпинаєшся про " вагому оплату " тим , хто щомиті життям ризикує . Сам чому 100 тис не заробляєш , чи ти той войцехівський що у зедепутатах за кожне голосування має конверта , то вистачає і так ?
показати весь коментар
14.08.2023 17:59 Відповісти
Чого ви тут сидите? Їдьте за кордон некваліфікованим робітником, тим більше що країні скоро кінець, судячи з коментарів на Цензорі.
показати весь коментар
14.08.2023 18:03 Відповісти
Дійшли до тебе руки (( Ти мені не розказуй де мені бути , дай відповідь чому і досі не у "нормального командира " на нулі сам ?
показати весь коментар
07.09.2023 15:47 Відповісти
Тому що маю поки що законну підставу. А ви? Чекаєте на "худой мір"?
показати весь коментар
07.09.2023 15:51 Відповісти
Тому що у мене "законні підстави " закінчилися сім років тому , тепер як виростуть знову кутні зуби , зможу сказати що став молодим .
показати весь коментар
11.09.2023 15:16 Відповісти
Їх же не буде у що вдягти та чим озброїти!
показати весь коментар
14.08.2023 15:35 Відповісти
А їх і так ніколи не одягали і не озброювали.
показати весь коментар
14.08.2023 15:47 Відповісти
Дивує, кому вистачило розуму взагалі там залишитися з молоді, за півтора року вже можна було виїхати закордон навіть через підарашку.
показати весь коментар
14.08.2023 15:38 Відповісти
Тримаються за житло, залишаються, ховаються від мобіблізації, бо ніхто не хоче стати безхатьком. А продати житло і купити за кордоном не вийде, бо рашисти перетворили окуповані території на вимираючий регіон і тому вартість житла так впала, що за кондоном за виручені гроші навіть кімнату купити не вийде. От цих бідолаг і відловлюють поманеньку, як на вуличях так і великими колективами на прохідних заводу.
показати весь коментар
14.08.2023 15:48 Відповісти
Халупа в Задрищенську вартує того, шоб відловили, мобілізували а потім майже гарантовано вбили? Дивно це...
показати весь коментар
14.08.2023 15:57 Відповісти
При чому не мають жодного сумніву, що гарантовано вб'ють, там знають всі подробиці про загибель їх товарищів, розуміють як ніхто, що мобілізований пускають на м'ясо, дехто навіть з дому не виховдить, хтось знайшов роботу в інтернеті, когось підтримують родичі з вільної України - з величезними комісіями шлють гроші через тіньові переводи, але кожного дня таки піддають своє життя величезному ризику.
показати весь коментар
14.08.2023 16:09 Відповісти
А слабо до тих родичів що підтримують виїхати ? Чи так зручніше до пори , часу - тут підтримують , там кацапи теж щось дають доки не захомутають ?
показати весь коментар
14.08.2023 18:02 Відповісти
В конце прошлого года знакомые через Крым-Ростов-Прибалтику неделю до Польши добирались. В Украину не захотели-мобилизация
показати весь коментар
14.08.2023 18:22 Відповісти
Не неси хе. ни. Методы и условия мобилизации очень схожи. Какие "теневые" переводы. Обналичивают украинские карты, на которые начисляются пенсии, НАФТОГАЗ, например, до апреля, больше года платил 2/3 зарплаты своим работникам,кот. остались на ВОТ. Сторожа школы до сих пор зарплату получают с Украины. Обналичка рублями по курсу 1.75-1.95(обдираловка).Ты просто переводишь с приват или ощада на аналогичную карту.
показати весь коментар
14.08.2023 18:13 Відповісти
Приват 24 прив'язаний до українського мобільного телефону, і якщо зайти з російського інтернету, він запросить підтвердження номера. Потрібно ввести код із СМС - зробити цього не можливо, бо українського зв'язку не має. Тому нічого не переведеш
показати весь коментар
14.08.2023 18:23 Відповісти
У нас 6-7км до линии фронта и есть места в городе повыше, где Vodafone ловит
показати весь коментар
14.08.2023 18:56 Відповісти
Скільки людей взагалі втратили житло, виїхали закордон та нормально себе почувають?
Я ж не пропоную виїжджати з ТОТ, щоб знову на територію України потрапити - тут зрозуміло, ті ж злидні та вилов на м'ясо, тільки з іншої сторони лінії фронту. Ті ж яйця, тільки в профіль.
показати весь коментар
14.08.2023 16:05 Відповісти
Нажаль тільки працьовиті можуть протриматись з кородоном достатній час, а якщо не можеш працювати руками і думати головою на роботі, то ледь на їжу та комуналку заробиш. А якщо життя цю суму подвоєю необхідністю ще й сплачувати аренду за житло, то такий тягар потягнуть далеко не всі і хто повертаються на Україну, а хто і взагалі бомжує на Україні. Ось у цьому і полягає життєва трагедія деяких чоловіків
показати весь коментар
14.08.2023 16:13 Відповісти
Чому "бідолаг"? Вони хотіли "рускава міра" кликали до себе. Більше, половина "любитєлєй рускава міра" звалили в центральну і зах. Україну і через деякий час будуть волати що їх тут "прітєсняют"
показати весь коментар
14.08.2023 16:14 Відповісти
Та ніхто ні кого там не кликав - навіть не хочу і згадувати ті проплачені кремлем зборища, які начеб-то когось кликали і робили картинку для пропагандонів. А народ під гнітом рашистів весь час окупації чекає на визволення від рашистів.
показати весь коментар
14.08.2023 16:31 Відповісти
Про що ти пишеш, непорозуміння! Чого ти всіх багном брудниш?
ЗЕлені більшу частину Луганської області, куди місцеві кацапню самі не пустили у 14 році, сдали за пару днів бо до шашликів готувалися!
Купа народу просто в заручниках опинилися!
показати весь коментар
14.08.2023 16:32 Відповісти
Для тебе, "особливо обдарований", поясню. Я по роботі обїздив всю Україну і не тобі мені розповідати. Ви, а я чомусь впевнений, що ти з тих регіонів, як чули українську мову, то у вас кров з зубів йшла. На заправках в магазинах дивились як на прокаженого коли звертався українською. За виключенням хіба що в селах, та і то якщо натрапиш на етнічного українця. Контингент з яким доводилось спілкуватися 20-50років. Дуже добре пам'ятаю "чьто там ваша Укаіна, вот россиииия!" І та "купа народу" що опинилась в заручниках, це відсотків 20-30, все решта вата до коренів волосся. А те що ЗЕлені - гандони я і без тебе знаю, так ви ж хотіли по-приколу.
показати весь коментар
21.08.2023 14:37 Відповісти
Цікаве ім'я мамка тобі дала, мабудь бачила при народженні що щось з тобою не так.
показати весь коментар
21.08.2023 16:33 Відповісти
А по суті є що відповісти, недоношене?
показати весь коментар
21.08.2023 23:22 Відповісти
Пенсионеры остаются, типа мне уже всё равно
показати весь коментар
14.08.2023 16:19 Відповісти
Пенсы 2000грв.от Украины получают+10000руб.от России.+гуманит.почти каждый месяц. По 2т.угля на дом давали. Свет 1.5года бесплатный, пока. Газ в Бердянске 3руб/куб.из работы торговля и комунальщики(18-20т.)
показати весь коментар
14.08.2023 18:27 Відповісти
не переживай за них, они с украинским паспортом и за границу могут. и не рефии со вторым паспортом получать пенсии, работать и учиться
показати весь коментар
14.08.2023 17:34 Відповісти
Є різні ситуації, наприклад, догляд за хворими, родини тощо. А росіянці, як і Золота орда, захоплюють території і поповнюють свою армію новими яничарами. Середньовічна тактика, але, нажаль, дієва.
показати весь коментар
14.08.2023 15:42 Відповісти
https://t.me/anton_hardin_official/22208

Прикольне відео))
показати весь коментар
14.08.2023 15:44 Відповісти
Наверное инвалидов и пенсионеров с малолетками загребут так как боевые лугандонцы еще зимой закончились.
показати весь коментар
14.08.2023 15:44 Відповісти
Більша частина Луганської області була окупована у лютому 2022, люди просто не встигли євакуюватися, бо влада готувалась до шашликів!
показати весь коментар
14.08.2023 16:38 Відповісти
Настав час вже самок утилізувати.)
показати весь коментар
14.08.2023 16:02 Відповісти
кацапи під ніж запустять останю нашу вату хто буде далі голосувати та вибирати нам шуфричів бойків та мєртвєйчуків
показати весь коментар
14.08.2023 16:07 Відповісти
Не то, что в скрепной, где хотят уголовку за уклонение от мобилизации готовят.
показати весь коментар
14.08.2023 18:00 Відповісти
А самому "артёмовск" не хочется защищать от злых бендер?

Или только в сети крутой?
показати весь коментар
14.08.2023 22:05 Відповісти
поколение новое подросло и старое сгодится