5269 відвідувачів онлайн

Північна Македонія приєдналася до декларації про гарантії безпеки для України

македонія

Північна Македонія стала 15 країною, яка приєдналася до декларації G7 щодо підтримки безпекових гарантій для України.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у твіттері, передає Цензор.НЕТ. 

"Вдячний Північній Македонії за приєднання до декларації G7 щодо підтримки безпекових гарантій для України. Загалом приєдналися вже 15 країн. Дякую Премʼєр-міністрові Димитару Ковачевському за його особисті зусилля зі зміцнення партнерства між нашими країнами", - йдеться у дописі.

Раніше повідомлялося, що Греція також підтримала декларацію. 

Топ коментарі
+6
Потужний гарант безпеки. Такий же потужний як і так званий "президент".
показати весь коментар
15.08.2023 20:52
+3
Сильно. І скільки фаланг піхоти, колісниць та бойових слонів готова відправити Македонія у гарантійному випадку ?
показати весь коментар
15.08.2023 21:04
+2
🤣🤣🤣
показати весь коментар
15.08.2023 20:50
Коментувати
Сортувати:
🤣🤣🤣
показати весь коментар
15.08.2023 20:50 Відповісти
Потужний гарант безпеки. Такий же потужний як і так званий "президент".
показати весь коментар
15.08.2023 20:52 Відповісти
Ти про бункерного, чи про вусатого?
показати весь коментар
15.08.2023 21:14 Відповісти
Про того у якого є скумбрія по 8.
показати весь коментар
15.08.2023 21:18 Відповісти
Це у вас у мордорі, "так звані", а в Україні (який би не був і кому б не подобався) - обраний згідно Конституції та Законів України, шляхом воєвиявлення більшості виборців (громадян України). Так що, чорти лахтинські, киздуйте запорєбрік!
показати весь коментар
15.08.2023 21:24 Відповісти
І що з того? Расєя теж підписувалася під якоюсь там "бамажкою" про нашу безпеку та наш суверенітет!
показати весь коментар
15.08.2023 21:00 Відповісти
Сильно. І скільки фаланг піхоти, колісниць та бойових слонів готова відправити Македонія у гарантійному випадку ?
показати весь коментар
15.08.2023 21:04 Відповісти
Цілого Олександра Македонського. Хоча він грек, а не болгаромовний югослав (як вважають мешканці Північної Македонії)
показати весь коментар
15.08.2023 21:42 Відповісти
Наконец то буду спать спокойно. Сегодня обстрелов не будет. А нет, стреляют. Чей то не работают гарантии.
показати весь коментар
15.08.2023 21:37 Відповісти
Ну як діти малі! Гарантію може дати тільки наявність потужної армії озброєної до зубів ************* зброєю від пістолета до ядерного арсеналу.
показати весь коментар
15.08.2023 22:25 Відповісти
Путіну коли довели цю інформацію, кажуть обісцявся, від страху чи сміху не відомо...
показати весь коментар
16.08.2023 03:44 Відповісти
Вот теперь заживем.
показати весь коментар
16.08.2023 10:48 Відповісти