10296 відвідувачів онлайн
23 851 166

Війна не закінчиться "до кінця року" чи "наступної весни", - Верещук

верещук

Про це заявила  віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Скільки ще триватиме війна? Маємо бути чесними. У цій війні шлях до перемоги буде довгим та важким. "2-3 тижні", "до кінця року", "наступної весни" - все це неправда", - зазначила чиновниця.

За її словами, і громадяни країни, і представники влади мають налаштуватися на тривалу та важку війну, щоб перемогти. "Налаштовуємось на марафон, а не на спринт, на бій з дванадцяти раундів, а не з трьох", - додала Верещук.

Топ коментарі
+81
Яка ти с*ка дальновидна а як розмінувати чонгар то для тебе війна вже була закінчена. Продажна шльондра
показати весь коментар
16.08.2023 02:00 Відповісти
+72
Так а чего же вы не были "честными" раньше? Сами же настраивали людей что вот-вот и все закончится, весною будем отдыхать в Крыму, "ракет на 2-3раза" и тому подобную херню рассказывали в своем марафоне...
показати весь коментар
16.08.2023 01:54 Відповісти
+52
Йди каклети жарити, базарна балаболка
показати весь коментар
16.08.2023 01:58 Відповісти

Завантаження...