Війна не закінчиться "до кінця року" чи "наступної весни", - Верещук

Про це заявила віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Скільки ще триватиме війна? Маємо бути чесними. У цій війні шлях до перемоги буде довгим та важким. "2-3 тижні", "до кінця року", "наступної весни" - все це неправда", - зазначила чиновниця.
За її словами, і громадяни країни, і представники влади мають налаштуватися на тривалу та важку війну, щоб перемогти. "Налаштовуємось на марафон, а не на спринт, на бій з дванадцяти раундів, а не з трьох", - додала Верещук.
Топ коментарі
+81 Luis Santos
показати весь коментар
16.08.2023 02:00 Відповісти Посилання +72 Vitaliy Mauler #573781
показати весь коментар
16.08.2023 01:54 Відповісти Посилання +52 Психіатрична Лікарня 2
показати весь коментар
16.08.2023 01:58 Відповісти Посилання