3943 відвідувача онлайн
2 119 14

Ще дві релігійні громади на Рівненщині перешли до ПЦУ

пцу

Релігійні громади сіл Дерев’яне та Кургани на Рівненщині вийшли з-під юрисдикції Московського патріархату та приєдналися до Православної Церкви України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Рівненської єпархії ПЦУ.

Як зазначається, у двох громадах "Релігійній громаді Української Православної Церкви с. Дерев’яне" та "Релігійній громаді Свято-Покровської парафії Сарненської єпархії Української Православної Церкви с. Кургани" відбулися загальні збори, які були скликані відповідно до вимог Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", та пройшли з дотриманням норм чинного законодавства.

На зборах члени релігійних громад одноголосно ухвалили рішення змінити підлеглість у канонічних та організаційних питаннях релігійних громад на підлеглість Українській Православній Церкві (Православній Церкві України) шляхом внесення відповідних змін до Статутів релігійних громад.

Таким чином релігійні громади села Дерев’яне та села Кургани вийшли з-під юрисдикції московського патріархату та приєдналися до Православної Церкви України.

Топ коментарі
+12
це звичайно добре !!! але процес переходу занадто повільний ...
показати весь коментар
16.08.2023 18:58 Відповісти
+9
ну так, ви апсолютно праві !!! грати, сраною мітлою, з України цю кацапську фсб/кгб секту імені тогваріща сталіна !!!

показати весь коментар
16.08.2023 19:07 Відповісти
+7
Дійсно , щось дуже повільно віряни роздупляються і це при тому ,
що кожного дня кацапи гатять по нам ракетами 😠
показати весь коментар
16.08.2023 19:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
це звичайно добре !!! але процес переходу занадто повільний ...
показати весь коментар
16.08.2023 18:58 Відповісти
Немає нічого доброго в сектантах.
показати весь коментар
16.08.2023 19:05 Відповісти
ну так, ви апсолютно праві !!! грати, сраною мітлою, з України цю кацапську фсб/кгб секту імені тогваріща сталіна !!!

показати весь коментар
16.08.2023 19:07 Відповісти
Дійсно , щось дуже повільно віряни роздупляються і це при тому ,
що кожного дня кацапи гатять по нам ракетами 😠
показати весь коментар
16.08.2023 19:03 Відповісти
Я в цю ситуацію охарартеризував двома словами- Це *******.
показати весь коментар
16.08.2023 19:39 Відповісти
показати весь коментар
16.08.2023 19:11 Відповісти
Если бы Архистратиг Михаил увидел, что у кирюхи изображено на голове, он бы наверное в другую организацию перешел.
показати весь коментар
16.08.2023 19:28 Відповісти
На сьогодні в нас Архистратиг Залужний.
показати весь коментар
16.08.2023 19:29 Відповісти
Так полішуки затуркані, ТБ бульбашівське дивляться, інтернет не тягне. Слухають кацапських попів. Тому і гальмують. Ще раніше читав що в селі Нуйно перейшли в ПЦУ то потім захотіли повернутися до кацапської церкви. Чим те все закінчилося незнаю.
показати весь коментар
16.08.2023 19:13 Відповісти
Переходитимуть ще років 150... ******* люди в нас фсбешних попів.
показати весь коментар
16.08.2023 19:15 Відповісти
то зібрання таких клінічних уіпанів... вони - пуп Землі, пісюн галактики...
показати весь коментар
16.08.2023 20:05 Відповісти
Та цією сранню переповнена вся Україна !
показати весь коментар
16.08.2023 19:25 Відповісти
Геть московське попівство!
показати весь коментар
16.08.2023 19:55 Відповісти
Цей дощ надовго...