10225 відвідувачів онлайн
8 372 46

Армія дронів передає на фронт понад 270 ударних дронів Vampire, - Федоров. ВIДЕО

Армія дронів передає на фронт понад 270 ударних дронів Vampire українського виробництва.

Про це повідомив у телеграм-каналі віцепрем'єр з інновацій, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, інформує Цензор.НЕТ.

"Відправляємо на фронт понад 270 ударних дронів Vampire від Армії дронів.

За його словами, це коптери українського виробництва. Вони можуть нести до 15 кг корисного навантаження. Військові застосовуватимуть їх для знищення як броньованих авто й танків, так і оборонних споруд ворога, фортифікаційних укріплень чи складів боєприпасів.

"Кожен дрон оснащений тепловізором, тому може ефективно працювати вночі. Вибухові результати роботи цих "пташок" незабаром побачите у звітах ударних рот БПЛА. Полювання Сил оборони України на окупантів стане ще ефективнішим. Слава Україні!", - резюмує Федоров.

Топ коментарі
+21
https://www.youtube.com/@Chekalkyn Дмитро Чекалкин

Печера Дракона:
От такого за Порошенка точно не було.
Міністр, який отримує фінансування з податків українців пропонує українцям скинутися для підтримки армії. Збори оголошує.
Які претензії тоді до зборів коштів у школах чи полікліниках?
Вони нічого не поплутали? Він міністр - чи волонтер? Країні потрібні безпілотники? Агов, а про що вони думали три роки перед війною? Чому добути в підрозділ "Лелеку" - це квест? Йому розповісти як перед війною згорнулися виробництва "Валькірії" і "Мари", і ледь не зупинилося виробництво "Фурії"? А "Мавік" вже не весільний дрон?
Коротше. Якщо хочете СПРАВДІ забезпечити ЗСУ дронами - донатьте на "Справу громад". Бо справа громад - це "Посейдони", це "Валькірії", це Аутели (в т ч нові), це Матріс-30. Це виробництво FPV-дронів для одного зі спецпідрозділів ЗСУ. Це все - реальні безпілотники. Або донатьте на АрміюСОС - на волонтерів, які створили БПЛА "Валькірія". Це - постачальники перевірені часом. Не міністри, либонь
показати весь коментар
18.08.2023 13:33 Відповісти
+14
Більше 400 мільйонів гривень люди назбирали. А де решта? Це вся "Армія"?
показати весь коментар
18.08.2023 13:08 Відповісти
+10
За це "жаль" додатково загине 10-20 тисяч наших бійців, і ще 10-30 тисяч стануть інвалідами.
показати весь коментар
18.08.2023 13:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А чим орківські дрони будете збивати незабаром? Орки, на відміну від вас, нажаль, організували виробництво безпілотників набагато швидше.
показати весь коментар
18.08.2023 13:03 Відповісти
То і була ціль заморозити виробництво дронів як зривали усі оборонні замовлення з 2019 року до самої війни. ЗЕрмаковсько Аграхіиіїчне діло живе і процвітає. Не даром Татарова і інше шобло сидить на керівних посадах
показати весь коментар
18.08.2023 13:23 Відповісти
тут не изготовление, а максимум - сборка, хотя скорее всего - тупо покупка и мини-переделка. было б изготовление - то можно было бы говорить о расширении ежемесячного производства\количества или, там, удешевлении единицы и т.п. тут аж цельный министр покупает 270 штук за народное бабло китайские коптеры и рад.
показати весь коментар
18.08.2023 14:02 Відповісти
Теплаки - це дуже добре. Час нічних кошмарів русні.
Але питання по стійкості до РЕБ. Якщо гарна, то взагалі чудово.
показати весь коментар
18.08.2023 13:04 Відповісти
нема стійкості до РЕБів,
показати весь коментар
18.08.2023 17:01 Відповісти
Бачили результати випробувань?
показати весь коментар
18.08.2023 17:09 Відповісти
самі тестували
показати весь коментар
18.08.2023 19:17 Відповісти
Тоді погано.
показати весь коментар
18.08.2023 19:18 Відповісти
сподіваюсь, вони щось змінили
показати весь коментар
19.08.2023 09:40 Відповісти
Більше 400 мільйонів гривень люди назбирали. А де решта? Це вся "Армія"?
показати весь коментар
18.08.2023 13:08 Відповісти
Краще б віддали їх Мадяру: в 10 раз більше дронів би получилось. В нього вони десь по 500 долларів, тобто меньше 20 тис. грн. Тобто 400 млн. грн. стали би 20 000 дронів
показати весь коментар
18.08.2023 13:12 Відповісти
это совсем другие дроны. Многоразовые "бомбардировщики" аж с 15 кг боевой нагрузки. Вопрос, конечно, что у них с устойчивостью к РЭБу
показати весь коментар
18.08.2023 13:17 Відповісти
Згоден з вами. Але думаю, що краще сотня дешевих дронів, ніж один хороший але дорогий. А ще краще - і дешеві, і дорогі одночасно, замість тієї дороги на Закарпатті за майже 1 млрд. грн
показати весь коментар
18.08.2023 13:23 Відповісти
Сергію, ви на кого тут клаву відкрили? Там планує звести новий гірськолижний курорт ТОВ "Буковель", пов'язане з соратником Ігоря Коломойського, нардепом Ігорем Палицею. Джерело:
показати весь коментар
19.08.2023 13:34 Відповісти
имхо - тупо китай, переклейка. даже коробочки. может конечно наши поставили там тепловизор, пару сервиков для скидки бп, или - в чем у меня большие сомнения - переделали управление и по. хотя как минимум клепать "скелет" как для коптеров так и для самолетов-беспилотников, а также моторы (как минимум - электро) много мозгов, усилий и бабла - на уровне государства (даже в десятках тысяч экземпляров) - не надо.
показати весь коментар
18.08.2023 13:26 Відповісти
Понятно, что собрано оно всё из готовых китайских комплектующих. Делать свои платы и разрабатывать ПО слишком сложно, нужны другие объёмы.
показати весь коментар
18.08.2023 13:32 Відповісти
логику конечно бы "не смогли" в любом случае. а вот все остальное - при желании - вполне (и ПО - тоже, у нас вроде как программистов было аж перебор). но судя по цене и количеству с Китая едет эта дура практически целиком (ну, еще украли на труды непосильные сколько-там).
показати весь коментар
18.08.2023 13:45 Відповісти
Логику - это чипы? Естественно, про них речь не идёт. Но можно покупать чипы у разных производителей по всему миру и самостоятельно изготавливать на их базе готовые платы управления. Но это тоже достаточно серьёзный уровень. С ПО, я думаю, тоже не всё так просто, т.к. времени на разработку и тестирование уже нет.
показати весь коментар
18.08.2023 13:57 Відповісти
ПО студент конечно тебе не напишет за пару дней (хотя - хз), но ничего сложного там нет на самом деле (если конечно делать, а уж как 1,5 года войны, уже б и поправили все). также и с каркасом\двигателями. грустно все это.
показати весь коментар
18.08.2023 14:09 Відповісти
орк будит засипать вкчно ьщасливо с міслью что его задвухсотили дроі с китайскими микросхемами . побольше- попольше дедайте их парни
показати весь коментар
18.08.2023 13:48 Відповісти
а ви думаєте, що їх теж за 3 дні можна виробити...
показати весь коментар
18.08.2023 13:15 Відповісти
Люди розробили вдалі дрони, і по гаражах клепають, та на фронт возять. І не 270 за більше як рік обіцянок. І всі ці винахідники говорять одне. Як не звертались до владних - повний ігнор. Готові віддати державі, бо спроможності роботи в гаражі закінчились. Далі на конвеєр, і на фронт. Але всі звернення залишаються без ніякої відповіді і пояснення. І таких розробок багацько. Дешеві для випуску, і ефективні в роботі.
показати весь коментар
18.08.2023 13:56 Відповісти
в тому й проблема, дешеві і готові, а вкрасти як? тому й ігнор, тому й купують незрозуміло що і в кого за всі гроші. от у обригамії є свій цех по збиранню дронів, шмарклент теж вже мабуть має пару, от там і будуть купувати. їм не треба, щоб Україна виграла війну.
показати весь коментар
18.08.2023 15:32 Відповісти
може арахамії протів...тіпа вони за дрони в отвєтє...
а може бути, як з добровольцями і їх бажанням без узгодженості вирішити все і одразу...а потом получився іловайський котел
показати весь коментар
18.08.2023 15:33 Відповісти
Решту розікрали на престижні авто.
показати весь коментар
18.08.2023 13:15 Відповісти
це питання на другому місці
на першому: чи не пробували передати а тоді писдіти та піаритись
бо в Чернігові вже зробили піар виставки дронів
вже шестеро загиблих
а люди знають морду, машину, склад!!!
хочете, *****, щоб прилетіло???
ну чесне слово, нема мозгів
щей фотка з складу
показати весь коментар
19.08.2023 13:57 Відповісти
Якщо, так буде продовжуватись,-Йермак його звільнить...
показати весь коментар
18.08.2023 13:10 Відповісти
Радує що хоч хтось із влади працює у напрямку дронів. Жаль що МО втратило стільки часу.
показати весь коментар
18.08.2023 13:11 Відповісти
За це "жаль" додатково загине 10-20 тисяч наших бійців, і ще 10-30 тисяч стануть інвалідами.
показати весь коментар
18.08.2023 13:15 Відповісти
для видосика все собрать в одном месте в захламленном состоянии - это святое. по канонам, как показывает высшее руководство. на фронте не к спеху.
показати весь коментар
18.08.2023 13:18 Відповісти
https://www.youtube.com/@Chekalkyn Дмитро Чекалкин

Печера Дракона:
От такого за Порошенка точно не було.
показати весь коментар
18.08.2023 13:33 Відповісти
+100500.
показати весь коментар
18.08.2023 13:59 Відповісти
Більшість моїх донатів йде саме сюди. Вже зібрав колекцію сувенирів звідти:

https://shop.spgr.org.ua/ Донат-платформа "Справа громад" та "Брати по зброї"
показати весь коментар
18.08.2023 15:07 Відповісти
на водні дрони збір коштів оголошував президент особисто...тоді багато популярності таким чином зібрав притула
показати весь коментар
18.08.2023 15:35 Відповісти
Повезло что туда ракета не залетела.
показати весь коментар
18.08.2023 13:54 Відповісти
Головне щоб ШОУрма отримав 300+ мільйонів за віртуальну електрику, а народ скинеться на дрони сам. На дрони не жалко, а чи не було б краще 400 млн від народу і ще 300 млн від держави щоб у ШОУрми морда не тріснула
показати весь коментар
18.08.2023 14:15 Відповісти
270?!!
Серйозно?
Це навіть не "300 єврейцєв".
Чергове на є балово.
показати весь коментар
18.08.2023 15:47 Відповісти
270 дронов.. ну полтора года войны прошло.. Масштабы поражают и не в лучшую сторону. В час? - если 270 дрончиков в час.. то это не сильно для победы хорошее количество, этого не достаточно.
Когда происходит пиар на такой информации, становится опять страшно. Дебилы и придурки, наши ребята гибнут, на минных полях, мы теряем пехоту, и множество человеческих жизней. Даже у Врага начали вкладывать миллиарды в разработку серийного производства дронов, так как это спасает жизни стороны которая производит, и наносит урон стороне у которой нет такого производства. 270 штук... за какой период? это значит, что сборка производится с помощью отвёртки и рук.. группкой людей.

Никто не говорит, что мы должны автомобили производить по 1000 в день, да и завод аналогичный Тесла, строить за пол года... Но прошло полтора года, и выйти на объём в несколько тысяч дронов в день, можно было и жизненно необходимо. И бить не только по технике, но и по живой силой врага самими фпв дронами... Вообще логика непонятна, в этом направлении.
показати весь коментар
18.08.2023 16:37 Відповісти
Здесь не маленькие дрончики-камикадзе; а здоровенные, многоразовые дроны-бомбардировщики с топовой видеокамерой и с тепловизором. Разницу чуете? Или нет?...
показати весь коментар
18.08.2023 21:22 Відповісти
Яка талановита команда у владі:
- бюджетні кошти проср*ли з користью для зекоманди;
- бізнес кошмарять як ворогів, але з зиском для мономерзоти;
- руйнуючи ЗСУ заробляють на мобілізації (допомагаючи уникнути її);
- та ще й на чужі гроші (населення) намагаються брудні лапи накласти.
Шкода, що Юрій Бутусов вважає, що михайло федоров схожий на людину! воно - звичайне зе, підле але трохи розумніше за монотупість.
показати весь коментар
18.08.2023 16:58 Відповісти
Єдиний міністр який робить корисні речі і досягає поставлених цілей. Що Дія, що дрони, воно все працює і непогано працює. Я б на місці ЄС до нього придивився і перетяг з Зе команди до себе. Принаймні він не фігурує в корупційних скандалах, а робить корисності.
показати весь коментар
19.08.2023 00:49 Відповісти
угу, свята невинність та не ДІЯвий як вся ОПа.
показати весь коментар
19.08.2023 13:39 Відповісти
Оснастити ці дрони стріляючим пристроєм з відповідним прицілом і розстрілювати з повітря міни на мінних полях. Було відео, як вони нагріті на сонці світяться у тепловізорі, наче ліхтарики на ялинці.
показати весь коментар
19.08.2023 13:09 Відповісти