Майже 1000 дельфінів загинули у Чорному морі, - Міндовкілля

Про це повідомляє Міністерство захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України, інформує Цензор.НЕТ.
У відомстві зазначили, що це не лише узбережжя України, а й Болгарії, Туреччини. Серед причин гибелі морських ссавців морські міни, вибухи, запуски ракет, низькі польоти російських винищувачів, які травмують ссавців.
Окрім цього, через підрив Каховської ГЕС у Чорне море та дельту Дніпра потрапило близько 15 млрд кубометрів прісної води. Це порушило їхні екосистеми та призвело до значного опріснення моря.
Світ від цьго став би тільки кращим.
Шкода тварин. Не шкода паразитів.