10514 відвідувачів онлайн
6 670 64

Церкву Московського патріархату спалили у Чернігівській області

церква,пожежа

В ніч проти 20 серпня  у селі Халявин на  Чернігівщині невідомі підпалили церкву Святої Трійці, цей храм належить Українській православній церкві Московського патріархату.

Про це в коментарі Укрінформу розповіла староста села Алла Лісова, інформує Цензор.НЕТ.

"Церква належить московському патріархату. Жодних погроз підпалу не надходило. Люди прокинулися й побачили пожежу близько другої години ночі. Поруч валялася каністра. Невідомі облили двері храму бензином і підпалили", - сказала староста.

За її словами, перекриття храму залізобетонне, тому основні конструкції витримали. Однак громаді доведеться докласти чимало зусиль для відновлення храму.

Як стверджує староста села, жодних особливих цінностей в церкві не було, так само й не було погроз щодо підпалу храму. Все, що сталося, є повною несподіванкою для місцевих жителів.

Топ коментарі
+26
Однак громаді доведеться докласти чимало зусиль для відновлення храму
Хто , а хто мацковскій сатанат за власні кошти відбудовує.
Що скажете, русня дурна? Зробили так, що їх опорні пункти супротивник відновлює сам, власним коштом.
показати весь коментар
21.08.2023 13:57 Відповісти
+25
чим більше згорить цих "храмів", тим скоріше мацковський сатанат припинить своє існування в Україні. іншого шляху не існує, ці потвори добром не підуть звідсіля.
показати весь коментар
21.08.2023 13:57 Відповісти
+21
Блін, самопідпал!
показати весь коментар
21.08.2023 13:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Блін, самопідпал!
показати весь коментар
21.08.2023 13:56 Відповісти
каністра сама себе принесла...
показати весь коментар
21.08.2023 13:57 Відповісти
а зайнялося від кадила.
показати весь коментар
21.08.2023 14:06 Відповісти
чого ж сама. підарській поп і притягнув
показати весь коментар
21.08.2023 14:27 Відповісти
Або самоліквідація.
показати весь коментар
21.08.2023 13:57 Відповісти
належить ? у кацапів дофіга бізнесу було АЗС татнефть птахофабрики
показати весь коментар
21.08.2023 13:56 Відповісти
Згадалось "горіла хата церква палала..."
показати весь коментар
21.08.2023 14:00 Відповісти
Укртатнафту в Кременчуці ще в прошлому році кацапи ракетами розхерячили.
показати весь коментар
21.08.2023 14:01 Відповісти
Креативне рішення.
показати весь коментар
21.08.2023 13:57 Відповісти
чим більше згорить цих "храмів", тим скоріше мацковський сатанат припинить своє існування в Україні. іншого шляху не існує, ці потвори добром не підуть звідсіля.
показати весь коментар
21.08.2023 13:57 Відповісти
ми ж не комуністи, щоб церкви палити. тим більше, що ці церкви будували самі українці за власні кошти. ло того ж, після підпалу московский піп і його паства фанатиків знайдуть інше місце, де будуть збиратися молитися. палінням церков тих фанатиків не заженеш до ПЦУ. і такий спосіб переходу до ПЦУ, ПЦУ точно не вітає і не вітатиме. а оскільки Чернігівщина - це прикордоння з кацапами, то не виключено, що це робота якоїсь дрг ну або самого упоротого московського попа, щоб створити картинку для кацапів, мовляв, "біндеровці" і "нацисти" церкви в Україні палять.
показати весь коментар
21.08.2023 15:23 Відповісти
після підпалу ці скоти повтікають на паРашу. немає там ніяких фанатиків, там позаштатні працівники спецслужб паРаші, а подекуди навіть штатні. і до церков ці будівлі відношення не мають.
показати весь коментар
21.08.2023 15:59 Відповісти
тут варто розрізняти фанатиків і упоротих попів/носітєлєй ідєй руського міра. фанатики - це місцеве населення, яке щиро вірить у те, що в якій вірі народився/хрестився, то в тій вірі і помирати маєш. не усвідомлюючи того, що ПЦУ - це та ж сама православна християнська віра, тільки з центром у Києві і Константинополі ( звідки історично прийшло християнство на наші землі), а не в мацкві. тому так, ці упороті московські попи повтікають, а населення, тобто фанатики, залишаться в Україні. ну а не упороті московські попи, то вже давно свідомо мали би перейти у ПЦУ зі своєю паствою.
показати весь коментар
21.08.2023 16:14 Відповісти
якщо повтікають скотоводи, скот принишкне.
показати весь коментар
21.08.2023 16:16 Відповісти
це не скот, це наші громадяни. вони просто перейдуть у ПЦУ. бо іншої не буде.
показати весь коментар
21.08.2023 16:26 Відповісти
Це "любітєлі русского міра", а не громадяни. Громадянин не буде ходити в церкву, у якій благословляють на вбивство твоїх співгромадян. В голові там вата, це просто біомаса
показати весь коментар
21.08.2023 17:08 Відповісти
вірно. ваше формулювання більш точне.
показати весь коментар
21.08.2023 17:38 Відповісти
це саме скот. жоден громадянин України не піде до скотовода, який прославляє паРашу, *****, царя, савецкій союз та розповідає, що України не існує.
показати весь коментар
22.08.2023 09:57 Відповісти
таки так. хоча в багатьох селах, в яких є тільки одна церква, у людей нема виходу. тут або взагалі не ходити до церкви, або ходити в ту, яка є.. а в селах люди не можуть не ходити до церкви. звісно, що це їх не має виправдовувати, бо можна зібратися в селі усім приходом і заявити попу про перехід до ПЦУ. якщо той піп проти, то тоді гнати такого попа. І цей процес іде по Україні, хоча дуже повільно.
показати весь коментар
22.08.2023 13:59 Відповісти
Іскра Божа.. дивно чого сибір ще не палає..
показати весь коментар
21.08.2023 13:57 Відповісти
Та регулярно щороку горить.
показати весь коментар
21.08.2023 14:02 Відповісти
Однак громаді доведеться докласти чимало зусиль для відновлення храму
Хто , а хто мацковскій сатанат за власні кошти відбудовує.
Що скажете, русня дурна? Зробили так, що їх опорні пункти супротивник відновлює сам, власним коштом.
показати весь коментар
21.08.2023 13:57 Відповісти
Халявин- це майже в межах міста
показати весь коментар
21.08.2023 13:58 Відповісти
Кацапам вчинить провокацію - "що два пальці обісцять"! Але вони в Халявині таку "пам"ять" залишили торік у березні що люди повинні зрозуміть - "звідки лайно принесло"
показати весь коментар
21.08.2023 13:59 Відповісти
Храми треба повертати ПЦУ, а не палити...
показати весь коментар
21.08.2023 13:59 Відповісти
тому спрацювало ісконна рускає: "Так нє даставайся жє ти нікаму!"
показати весь коментар
21.08.2023 14:03 Відповісти
Якщо досі не повернули, то вже краще спалити. Хай моляться дерев'яним чуркам
показати весь коментар
21.08.2023 14:24 Відповісти
Несподіванка ??
І це після того , коли кацапи вдарили ракетою по центру міста Чернігова ?

Наївні люди , бо можливо із цього села загинув хтось із рідних 😠
показати весь коментар
21.08.2023 13:59 Відповісти
Сгорєла со стида?
показати весь коментар
21.08.2023 14:00 Відповісти
Чернігівщина - село ХАЛЯВИН !!! Почали з церкви нищити рашистських халявщиків-зрадників ! Молодці!
показати весь коментар
21.08.2023 14:00 Відповісти
Навіть якщо це прояв громадянської позиції - офіційно має бути "самопідпал".
показати весь коментар
21.08.2023 14:04 Відповісти
Якби ще й згоріла разом з тими чортами московськими
показати весь коментар
21.08.2023 17:04 Відповісти
.. ну нормально же..
то боляче було бачити згорілу стару, козацьку, дерев'яну церкву поза-поза минулого століття на рідній батьковій Сумщині, яка впала з сорок років тому чи то від нехлюйства чи від свідомого підпалу...
а ці модні ларьки-закладки від кирили-антихриста - нехай палають.. мені нравиться як воно горить, усі суєтяться, очі вилазять... ((с))
показати весь коментар
21.08.2023 14:01 Відповісти
Церква московська - другий рік війни, а у "місцевих жителів повна несподіванка". Це точно Чернігівська область?
показати весь коментар
21.08.2023 14:01 Відповісти
Це овочі. Щось на кшталт васі ломаченка.
показати весь коментар
21.08.2023 14:05 Відповісти
Так а Катюжанка? Местный батюшка встречал оккупантов. А люди опять к нему ходят
показати весь коментар
21.08.2023 14:07 Відповісти
Бо люди дурні.
показати весь коментар
21.08.2023 14:09 Відповісти
Вплив гундяївської церкви в Україні, крім прикарпатських областей, ще надзвичайно потужний. Візьміть хоча б Почаївську лавру.
показати весь коментар
21.08.2023 14:07 Відповісти
А чого дивуватись, там ще два роки тому навіть в обл центрі тв в основному те що безкоштовне, були рф і білоруські канали. Любителів лукашенка так взагалі пів Чернігова було. Вати мало, але совка і какой разніци повно
показати весь коментар
21.08.2023 15:36 Відповісти
яке прикра подія
показати весь коментар
21.08.2023 14:04 Відповісти
всі бачили на каністрі візитку Яроша! Його робота! Безвинних фсбешників палить!
показати весь коментар
21.08.2023 14:04 Відповісти
Яке відновлення? Зовсім вже з дуба впали? Зрівняти з землею та побудувати поряд храм ПЦУ.
показати весь коментар
21.08.2023 14:04 Відповісти
А навіщо взагалі його будувати? Віруючій людині обов'язково потрібно молитися в храмі, в компанії? Навіщо посередник між людиною і тим, в що вона вірить?
показати весь коментар
21.08.2023 14:17 Відповісти
Особисто мені це взагалі до лампочки. Але справа в тому що це тільки особисто. А ось охлос в селі підозрюю не зможе без храма. І таких мільйони.
показати весь коментар
21.08.2023 14:43 Відповісти
Зараз треба будувати реабілітаційні центри для воїнів, а не церкви з позолотою
показати весь коментар
21.08.2023 17:08 Відповісти
Дивно, що ці КГБшно-ФСБшні притони досі не спалені по всій Україні.
показати весь коментар
21.08.2023 14:05 Відповісти
Схоже на гебнявий терористичний акт.

Показником буде те, як цю історію покажуть на болотах.
показати весь коментар
21.08.2023 14:05 Відповісти
І ні слова від старости про те, чому "громада" ходить до сих пір в московську церкву...
показати весь коментар
21.08.2023 14:08 Відповісти
Какая НЕСПОДІВАНКА😉Треба всі обителі зла фсб попалити!
показати весь коментар
21.08.2023 14:09 Відповісти
В ідеалі капища мають згоріти разом з слугами сатани.
показати весь коментар
21.08.2023 14:14 Відповісти
"Однак громаді доведеться докласти чимало зусиль для відновлення храму" - розповiла староста на Чернігівщині, Алла Лісова.

Я зовсім не розумію, вона підтримує роззійську окупацію, яку бачила на власні очі? У цій ситуації лише одне правильне рішення - властнику очистити територію від будівельного сміття i йдіть слідом за роззсійським кораблем.

Друге питання к старсткине - чому вона підтримує рпц?
показати весь коментар
21.08.2023 14:16 Відповісти
Знайшов чому - Лісова Алла Іванівна Дата обрання головою 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Халявинська сільська рада, сільський голова
показати весь коментар
21.08.2023 14:21 Відповісти
/Як стверджує староста села, жодних особливих цінностей в церкві не було\
А навіщо там взагалі будь-які цінності? Чи без них божий вай-фай не працює? 😂
показати весь коментар
21.08.2023 14:20 Відповісти
Супер.

Може колись доростемо до того що за язик будуть цькувати. Наприклад в Маріуполі і впевнений не тільки там, так ось в Маріуполі зараз російськими "військовими" (спецслужбістами) популяризується мода серед молоді нападати на тих хто використовує укр слова. Їх повсюди цькують, систематизовано переслідують і роблять все інше щоб вони росіянізувались. Ну і звичайно російськоязикі отримують безліч преференцій.
показати весь коментар
21.08.2023 14:42 Відповісти
Русская церковь- это,конечно
Не рейхстаг
Но параллли просматриваются
показати весь коментар
21.08.2023 14:43 Відповісти
Привід кацапам пердіти в ООН про "ПРІТЄСНЄНІЯ РУСКОЙ ЦЄРКВІ"
показати весь коментар
21.08.2023 14:46 Відповісти
головне не зупинятися на досягнутому!
вогнем та мечем треба гнати москальську наволоч з української землі...
показати весь коментар
21.08.2023 15:01 Відповісти
Після того, що з Черніговим зробила Роіся, треба було палити під час богослужіння разом з попати та захожанами.
показати весь коментар
21.08.2023 15:31 Відповісти
Забули про Стародубщину- забудуть і про Чернігів