Греція підтримує членство України в НАТО

Про це йдеться у спільній декларації України та Греції, текст якої опубліковано на сайті президента, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Грецька Республіка підтримує набуття Україною членства в НАТО, коли члени Альянсу дійдуть згоди та будуть виконані умови, як зазначено в декларації Вільнюського саміту НАТО", - ідеться в документі.
Також Греція зобов’язалася продовжувати надавати військову, технічну, оборонну та гуманітарну підтримку Україні.
Крім того, Греція обіцяє брати участь разом із міжнародними організаціями, союзниками та партнерами у відновленні та відбудові України після війни.
Прем’єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс за підсумками зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським в Афінах заявив ЗМІ, що Греція готова підтримувати Україну на шляху до повноцінного членства в Європейському Союзі і НАТО.
"Так само, як ми підтримали надання Україні статусу країни-кандидата у члени ЄС, я сьогодні ще раз заявляю про нашу готовність підтримати ваш європейський шлях", - заявив Міцотакіс.
Хочу нагадати , що у першій й другій світовій Болгарія була проти московитів . Й це не зважаючи на те , що московити при Александрі Другому дійсно визволили провославних болгар від "ісламського світу" в османський імперії . Але дуже швидко зрозуміли , що поглинеення їх нації в "рюзззькам мірє" ще більш небеспечнійше й більш мерзотнійше ... В певних умовах інколи в рази крайще буди чужинцєм , навіть на своїй землі , ніж "ми ж брат"я" .
Так й греків дуже швидко московити переконали, що до Босфора вони перли вже точно не що б відродити Східний Рим , й Константинопіль , а що був там Царєград ...