11252 відвідувача онлайн
5 002 12

Угорщина затвердила призначення посла України Шандора, - ЗМІ

шандор,федір

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто затвердив рішення про вірчу грамоту посла України, професора Ужгородського національного університету, військовослужбовця ЗСУ Федора Шандора.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє ЄП, із посиланням на телеканал ATV.

Відповідно до процедури, підписане рішення президентки Угорщини Каталін Новак про згоду на призначення нового посла України було направлено до МЗС для контрасигнації міністром.

Рішення президентки стане офіційним, коли посол Шандор прибуде до Будапешта та вручить вірчі грамоти Новак.

Нагадаємо, 8 серпня президентка Угорщини Каталін Новак надала згоду на призначення нового посла України.

Прохання про агреман для Федора Шандора до Будапешта Київ надіслав ще кілька місяців тому, але угорська сторона схвалила його лише зараз.

Топ коментарі
+4
В Ужгороді встановили мініскульптуру на честь професора, який читав лекції з окопу

показати весь коментар
22.08.2023 10:33 Відповісти
+4
Пан професор якось із дипломатією розбереться. Головне що він реальний Українець, а не диванний, як багато хто тут.

Успіхів, пане Посол Шандор !
показати весь коментар
22.08.2023 11:17 Відповісти
+2
До дипломатії пан професор має якесь відношення чи какаяРазніца?
показати весь коментар
22.08.2023 10:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
До дипломатії пан професор має якесь відношення чи какаяРазніца?
показати весь коментар
22.08.2023 10:01 Відповісти
😅👍😂його мама ханте-мансі, а дипломатія дєло наживноє...)))
показати весь коментар
22.08.2023 10:03 Відповісти
какаяРазница......

Теперь мы все президенты.
показати весь коментар
22.08.2023 10:07 Відповісти
Пан професор якось із дипломатією розбереться. Головне що він реальний Українець, а не диванний, як багато хто тут.

Успіхів, пане Посол Шандор !
показати весь коментар
22.08.2023 11:17 Відповісти
Це серйозний та правильнмй чоловік. І він етнічний мадяр. На тлі усіх "зелених" призначень це виглядає на диво правильним
показати весь коментар
22.08.2023 11:39 Відповісти
і що з того що він ханте-мансі?) призначення таке саме як і з послицею у Болгарії, навіть ще гірше...
показати весь коментар
22.08.2023 13:36 Відповісти
тепер мадярський професор туристичних наук буде читати онлайн лекції з посольства України у мадярії?...))
показати весь коментар
22.08.2023 10:01 Відповісти
Це часом не родич сумновідомого футбольного арбітра шандора? Був колись такий в УПЛ.
показати весь коментар
22.08.2023 10:20 Відповісти
Той Андрій Арпадович, а цей Федір Федорович
показати весь коментар
22.08.2023 10:37 Відповісти
В Ужгороді встановили мініскульптуру на честь професора, який читав лекції з окопу

показати весь коментар
22.08.2023 10:33 Відповісти
Людина, яка пройшла випробування вогнем і смертю гнидою не буде. А Угорщині не буде чим апелювати - Шандор мадяр.
показати весь коментар
22.08.2023 12:46 Відповісти
ну, бач корисні ідіоти з тобою не згодні