11955 відвідувачів онлайн
15 436 116

На середину осені вийдемо на більш серйозну цифровізацію ТЦК, - Резніков

військкомат,тцк

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков на Міжнародному ветеранському форумі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Десь на середину осені ми оцінюємо, що вийдемо на більш серйозну цифровізацію Центрів комплектації, колишніх військкоматів. Сьогодні ми на стадії підписання спільних наказів з іншими відомствами про взаємний обмін інформацією", - зазначив очільник Міноборони.

За словами Резнікова, це дасть змогу автоматично обмінюватися інформацією від реєстрів Міністерства юстиції, Міністерства внутрішніх справ, Центральної виборчої комісії, Міністерства закордонних справ, Державної прикордонної служби.

"Усі реєстри, які є, автоматично заходитимуть до бази, і в ТЦК кожен громадянин матиме менше приводів ходити коридорами, тільки коли безпосередньо необхідно там з'явитися", - додав він.

Топ коментарі
+51
Якщо щось запахне смаженим, то цей лисий мародер буде в Ізраїлі і всі претензії можна буде висловювати тільки в інтернеті, бо для правоохоронців він буде недосяжним. Пам'ятаю, як кричали, бігали, цибали на капот авто Порошенко "нацсуки" і "нацдружиним авакова і бені", коли бігус інфо із цієї ж кодли, набрехав на "Свинарчуків", а виявилося, що вони возили контрабандою із Засрашки все для систем ППО, танків. І навіть тоді Порошенко відсторонив їх зразу і дав всі матеріали в прокуратуру і інші органи для проведення розслідування. Сьогодні, що тільки не витворяв резніков і його воровиито-злочинна команда і що? Та нічого, нуль. Він і далі валить армію і наживається з оборонного бюджету. Можу підтвердити лозунг Боневтіка, що наріт зробив себе разом і сьогодні сидить в лайні і обтікає і навіть молиться, щоб таких, як резніков не посадити, бо їм потім будуть тикати дурним вибором.
показати весь коментар
22.08.2023 11:41 Відповісти
+47
Лысый гандон! А где ты сам будешь в это время? На нарах в СИЗО или послом в Австралии ?
показати весь коментар
22.08.2023 11:34 Відповісти
+47
Я до цього часу вважаю величезний подвиг Порошенко і його команди, що ваони змогли при такій кількості "какая разніца" 73% отримати безвіз, асоціацію, Томос, внести до Конституції рух в ЄС і НАТО, відродити економіку і армію і навіть провести частину вдалих реформ, наприклад децекнтралізацію і прозоро.
показати весь коментар
22.08.2023 11:52 Відповісти

Завантаження...