7620 відвідувачів онлайн
2 284 21

ЦВК зареєструвала Тараріна народним депутатом від "Слуги народу" замість Холодова

тарарін

Центральна виборча комісія зареєструвала Миколу Тараріна народним депутатом від "Слуги народу".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ЦВК.

"Під час сьогоднішнього засідання Комісія розглянула заяву і необхідні документи Миколи Тараріна та відповідно до законодавства зареєструвала його народним депутатом України, обраним на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від політичної партії "Слуга народу", - йдеться у повідомленні.

Тарарін був включений до виборчого списку СН під № 147.

Тарарін зайняв місце народного депутата від "Слуги народу" Андрія Холодова, повноваження якого були достроково припинені 9 серпня.

Тарарін на момент балотування у Верховну Раду у 2019 році працював адвокатом юридичної фірми "Гелон", засновником і власником якої був народний депутат від "Слуги народу" Сергій Іонушас. Ця фірма, що працює у сфері інтелектуальної власності, представляла й інтереси студії "Квартал 95".

Топ коментарі
+15
Всі з одноі конюшні
показати весь коментар
22.08.2023 21:00 Відповісти
+10
ще один безробітний учасник бойових дій?
показати весь коментар
22.08.2023 20:57 Відповісти
+10
Мокшанські прізвища - дрес-код зелених марафонців.
показати весь коментар
22.08.2023 21:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ще один безробітний учасник бойових дій?
показати весь коментар
22.08.2023 20:57 Відповісти
ПРОКЛАДАЧКА! Ну или -CONDOM!
показати весь коментар
22.08.2023 23:56 Відповісти
Всі з одноі конюшні
показати весь коментар
22.08.2023 21:00 Відповісти
Хіба є таємницею, що українці у владу не допускаються?
показати весь коментар
22.08.2023 21:50 Відповісти
Незваный гость лучше тарарина!
показати весь коментар
22.08.2023 21:02 Відповісти
любі дру3і 3нову
показати весь коментар
22.08.2023 21:07 Відповісти
Мокшанські прізвища - дрес-код зелених марафонців.
показати весь коментар
22.08.2023 21:07 Відповісти
І яка корись від цього тарараріна ? Платимо зарплатню, а воно буде красти . Тільки збитки для держави ....
показати весь коментар
22.08.2023 21:13 Відповісти
показати весь коментар
22.08.2023 21:18 Відповісти
То були дніпропетровські, на їх зміну прийшли донецькі воротили, а замінили їх прості малороси "квртальці", шпахраї, які обдурили цілу націю одним кіном.
показати весь коментар
22.08.2023 21:23 Відповісти
прочитав дві статті і те шо між текстом синіми буквами
побачив прізвища...
тарарін іонушас холодов мазурашу локтіонова
я не націоналіст, але є питання
зеленський соромиться брати в партію українців???
чи може крім сестри секретарші та причетних до кварталу, чи крім тих у кого паспорт рф аьо батько дядько, ьрат в фсб рф більше нема достойних українців???
я в ахуі від такого патріотизму
в ахуі від такого керівництва
показати весь коментар
22.08.2023 21:39 Відповісти
Там більшість не паспортом рф, а з ізраїльським.
показати весь коментар
22.08.2023 22:07 Відповісти
Через 4 місяці купить нову автівку( ДЕШЕВЕНЬКУ) і маленький будиночок за 2-3 лімончикка. НЕСЛУГИ, як ви вже задрюкали. В раді повинно бути рівно стільки депутатів, скілько в УКРАЇНІ областних центрів. Країна не має змоги прохарчувати стільки хамоїдолів.
показати весь коментар
22.08.2023 21:49 Відповісти
Мда, де ж вас таких вилупляють?
показати весь коментар
22.08.2023 22:02 Відповісти
ЗЄ та ого Квартал-95 наче ракова пухлина - типу і дивитися нема на що, а метастази ого-го.
показати весь коментар
22.08.2023 22:01 Відповісти
Ті ж яйця, тільки в профіль.
показати весь коментар
22.08.2023 22:05 Відповісти
Хочеться спитати: - В нас партія "Слуга нороду" чиєї країни?! Бо весь час міняють шило-на-мило; результат - одні врєдітєльства (під час війни!!) спостерігаються по відношенню до України....Сьогодні звернула увагу , що по всьому Запоріжжю - старе місто - лише два білборди з військовими бачила , інші просто стоять обдерті. Цікаве відношення до війни спостерігається.....Під час ВВВ Левітан на всю країну кричав про події на фронті, на кожному будинку були розклеєні агітаційні плакати, вся країна жила війною. А що тепер?- У нас війна в Україні тільки для тих, хто на передовій і для їх сімей, а для інших одні розважальні реклами і "жизнь течет своим руслом". Просто ганьба!!
показати весь коментар
22.08.2023 22:29 Відповісти
З Маямі согласовували? Бо це якісь сухарь. Де свіженькі і молоденькі?
показати весь коментар
22.08.2023 23:15 Відповісти
адвокат..
саратнік адвокатабаканова