6268 відвідувачів онлайн
17 508 127

Сестра секретарки Зеленського Локтіонова стала народним депутатом-"слугою народу" та склала присягу

локтіонова

Наталя Локтіонова, яка є сестрою секретарки Зеленського, склала присягу і стала народною депутаткою від "Слуги народу". Вона зайняла місце Арістова.

Про це повідомила народна депутатка Софія Федина, передає Цензор.НЕТ.

"Вона всього-на-всього рідна сестра помічниці Зеленського Марії Левченко (яка без допусків з якогось дива була присутня на всіх секретних нарадах по зриву спецоперації по вагнерівцях), дружина "знаменитого" Гогілашвілі, колишнього зама міністра МВС, який обкладав матюками поліцейських, які мали "наглість" його зупинити і не впізнати...", - написала Федина. 

Як відомо, на виборах Локтіонова балотувалася до парламенту під номером 146. Оскільки у серпні минулого року до Ради пройшла її попередниця під 145 номером, то Центральна виборча комісія визнала Локтіонову обраною народною депутаткою від політичної партії "Слуга народу".

Раніше у ЗМІ зазначали, що Наталія Локтіонова – рідна сестра помічниці Зеленського Марії Левченко.

Нагадаємо, заступника голови Комітету Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, "слугу народу" Юрія Арістова помітили у 5-зірковому готелі Waldorf Astoria Maldives, що на Мальдівах. Вартість проживання на двох за одну ніч у готелі Waldorf Astoria Maldives варіюється від 100 до 323 тис. гривень за віллу з двома спальнями та басейном.

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія ініціював питання негайного призупинення членства у фракції Арістова. Згодом, 25 липня, Арістов написав заяву про складання повноваження народного депутата.

Топ коментарі
+76
Це якись сюр????? Присяга-накрав-втік....присяга-накрав -втік...
показати весь коментар
09.08.2023 16:22 Відповісти
+61
це не сюр-це кругаварот свиней біля корита...
показати весь коментар
09.08.2023 16:25 Відповісти
+61
показати весь коментар
09.08.2023 16:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ета другоє
показати весь коментар
10.08.2023 11:09 Відповісти
А де зараз ФСБшник Гогілашвілі,який пісюном добував секретну інформацію з помічниці Маші і зав'язав дружні стосунки з керівником ГУР МО Будановим,поселившись в сусідньому маєтку?
показати весь коментар
09.08.2023 21:49 Відповісти
Народ молча отдал свое право избирать по спискам партий, а не голосовать за каждого депутата и отзывать их, в случае чего. Чего возмущаемся теперь?
Лично я еще не знаю, плохо это или хорошо, что депутатом стаа Лактионова та. Скорее всего плохо, т.к. она идет туда, где Украине нужны юристы, со знанием и пониманием Законов.
Нам не нужны спортсмены, повара, дети бывших Президентов в депутатах.
Депутат - это должен быть обычный работник, с юридическим образованием, по крайней мере, с идеей и целью, которая должна быть в его программе, которую обсуждают его избиратели. Это в идеале. А сегодня - Система Кучмы рулит.
показати весь коментар
09.08.2023 21:55 Відповісти
Зефілітики, це іще не дно.
показати весь коментар
09.08.2023 22:00 Відповісти
хочу дожити і побачити коли вже коня чи кобилу приведуть і зроблять сенатором (депутатом)
показати весь коментар
09.08.2023 22:02 Відповісти
Ваша мрія майже збулась - вже є пацюки, хряки, обізяни...

показати весь коментар
10.08.2023 06:49 Відповісти
Гарненька молодичка. І нехай у неї що потрібно - получвється.
показати весь коментар
09.08.2023 22:21 Відповісти
гарненька? чуть не блюнув.
показати весь коментар
10.08.2023 08:13 Відповісти
Кому і кобила депутат! А Зеля - чмо...
показати весь коментар
09.08.2023 22:46 Відповісти
Це вона ?
показати весь коментар
09.08.2023 23:13 Відповісти
Зе - це то, що вибрала більшість. Тобто Зе - це і є більшість Українців з усіма наслідками.
показати весь коментар
09.08.2023 23:59 Відповісти
показати весь коментар
10.08.2023 00:36 Відповісти


https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fporohobot.net%2Fnovunu%2Fzastupnyk-hlavy-mvs-hohilashvili-u-1995-2010-rokakh-zhyv-u-rosii-pratsiuvav-pomichnykom-boksera-valuieva-kazanzhy%2F&psig=AOvVaw2LskuWrmVcfeD2g0ZjTpzT&ust=1691702865807000&source=images&cd=vfe&opi=89978449&ved=0CBMQjhxqFwoTCJCH2rXC0IADFQAAAAAdAAAAABAL Заступник глави МВС Гогілашвілі у 1995-2010 роках жив у Росії, працював помічником боксера Валуєва, -
показати весь коментар
10.08.2023 00:38 Відповісти


До назначения в Министерство внутренних дел Александр Гогилашвили работал в общественной организации "Центр здоровой молодежи". Организация сотрудничала с сепаратистской организацией "Оплот", которую возглавлял Евгений Жилин.
показати весь коментар
10.08.2023 00:42 Відповісти
В соцсетях также https://glavcom.ua/country/politics/soratnik-poroshenka-vimagaje-vid-bankovoji-poyasnen-cherez-davnje-foto-sekretarki-zelenskogo-806213.html?fbclid=IwAR3PKjUk7ZW5KyM6A_Y_C-Fu63Bbb7qGEa-gBMvLPjs14eu4U43fpUYnEj0 вышло фото Левченко , на котором она «лайкает» звезду с изображением президента страны-агрессора Путина.

В партии «Европейская Солидарность» просят Офис президента предоставить объяснения по этому поводу. Нардеп от ЕС Владимир Арьев отметил, что «не увидел признаков фотомонтажа, хотя смотреть должны специалисты». «Я не знаю, когда оно было сделано, наверное, давно. Но объяснения от Офиса президента должны быть. Если это фото правдивое, то уже не очень важно, когда оно было сделано - этот человек работает со всеми документами президента, в том числе и секретными», - добавил нардеп.
показати весь коментар
10.08.2023 00:49 Відповісти
показати весь коментар
10.08.2023 00:51 Відповісти


Сьостри
показати весь коментар
10.08.2023 00:54 Відповісти
І що тут такого страшного? Симпатична жінка. Надіюсь, умнічка.
показати весь коментар
10.08.2023 06:56 Відповісти
Мене цікавить чи вже все оточення Зеленського при владі?Здається там образили двірника дядю Колю і уборщицю підїзду тітку Фросю.Негарно так поступати з близькими людьми,негайно взяти до ВР хоча б помічниками Юзіка і Вірастюка!
показати весь коментар
10.08.2023 07:30 Відповісти
Чистильщики туалетов их родственники, клоуны, толстыеимбецилы из 95 квартала, просто ,, одноклеточные,, ( типа Юзика) , соски и их подруги - могучая гвардия президента Ермака и Зе термитов
показати весь коментар
10.08.2023 07:31 Відповісти
Ви не заслужено обійшли увагою депутата іванісова гвалтівника не повнолітньой не природним способом в групі осіб.
показати весь коментар
10.08.2023 08:27 Відповісти
Передвиборчі обіцянки Зеленського:
"Де підставою призначення на посаду є розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей...."
Так ось, виявляється, що самі "розумні, освічені, талановиті і совісні" є лише серед ''колєг" з 95 кварталу... Тому і продовжуємо жити як в Цирку, але вже не сміємось....
показати весь коментар
10.08.2023 08:11 Відповісти
Як же вже затрахала оця зелена країна. Вже не моча у очі - 100% фікалії - а більшість просить ще - бо вова наш **********.
показати весь коментар
10.08.2023 08:25 Відповісти
Сторінка 2 з 2