4475 відвідувачів онлайн
14 273 21

Літак, пов’язаний з Пригожиним, вилетів до Азербайджану з РФ, - "Беларускі Гаюн"

пригожин

З аеропорту "Внуково" до Азербайджану вилетів ще один літак, який пов’язують зі структурами ватажка "вагнерівців" Євгена Пригожина.

Про це пише "Беларускі Гаюн", передає Цензор.НЕТ.

"Ще один літак, пов'язаний з Пригожиним, прямо зараз летить в Азербайджан. Прямо зараз бізнес-джет Embraer ERJ-135BJ "Legacy 650" з рег. номером RA-02748 прямує до Баку", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що літак вилетів о 15:24 з аеропорту "Внуково" та взяв курс на південь.

"Відомо, що цей бізнес-джет також пов'язаний із структурами Євгена Пригожина. Однак, на відміну від інших, він ніколи не прилітав до Білорусі", - додали у "Беларускі Гаюн".

23 серпня 2023 року у Тверській області РФ зазнав катастрофи пасажирський літак. У ньому знаходився ватажок ПВК "Вагнер" терорист Пригожин.

Разом з Пригожиним на борту літака імовірно був один з ватажків "Вагнера" Дмитро Уткін.

За фактом падіння літака Пригожина Слідком РФ порушив справу про порушення правил експлуатації повітряного транспорту.

Низка телеграм-каналів, пов’язаних із ПВК "Вагнер" підтвердила ліквідацію терористів Пригожина та Уткіна, звинувативши у цьому "зрадників Росії".

Топ коментарі
+15
тримаємо кулачки за ППО Махачкали .
показати весь коментар
24.08.2023 16:46 Відповісти
+8
Трохи буде летіти над територією параші. Шанси є? Є.
показати весь коментар
24.08.2023 16:48 Відповісти
+7
Ждьйом пріятних навастьєй...
показати весь коментар
24.08.2023 16:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ждьйом пріятних навастьєй...
показати весь коментар
24.08.2023 16:44 Відповісти
Тіпо, чергового Прігожина приземлять?
показати весь коментар
24.08.2023 16:46 Відповісти
Ну тіпа того...
показати весь коментар
24.08.2023 18:54 Відповісти
тримаємо кулачки за ППО Махачкали .
показати весь коментар
24.08.2023 16:46 Відповісти
колись махачкалинська водка приводнила ту154, із оркестром імені александрова, тільки балалайки ще довго місцеві виловлювали біля берегів...
моментально в море...
показати весь коментар
24.08.2023 17:15 Відповісти
сім'я пригожина хоче залишити собі хоч один літак.
показати весь коментар
24.08.2023 16:46 Відповісти
Трохи буде летіти над територією параші. Шанси є? Є.
показати весь коментар
24.08.2023 16:48 Відповісти
Сподіваюся, шини знову начинили вибухівкою?
показати весь коментар
24.08.2023 16:50 Відповісти
А керівництво Азербайджану про це знає?
показати весь коментар
24.08.2023 16:56 Відповісти
https://www.flightradar24.com/RA02748/31bb1bbd
показати весь коментар
24.08.2023 17:06 Відповісти
Летить ще гад.
показати весь коментар
24.08.2023 17:20 Відповісти
Азербайджан зовсім зпиндюрився, приймати цю гопоту?
показати весь коментар
24.08.2023 17:10 Відповісти
Я это называю синдром Качинского,это ж надо так доверять свои жизни Кремлевским головорезам,напихать все правительство в ТУ154 и лететь в пекло.А тут два Петуха неразлучника,полетели на заклание в одно барбекю.
показати весь коментар
24.08.2023 17:11 Відповісти
Шоо, ще одного пірожина повіз?
показати весь коментар
24.08.2023 17:11 Відповісти
показати весь коментар
24.08.2023 17:23 Відповісти
А чому в Азербайджан?
показати весь коментар
24.08.2023 17:20 Відповісти
показати весь коментар
24.08.2023 17:25 Відповісти
Валіть і цей. Чим більше, тим краще...
показати весь коментар
24.08.2023 17:30 Відповісти
Долетів таки гад.
показати весь коментар
24.08.2023 17:51 Відповісти
39 - летняя стюардесса Кристина Распопова ,перед вылетом бизнес джета пригожина задержали ,якобы из за неисправности. Стюардеса перед вылетом успела выложить в телеграм канал , этую новость.
показати весь коментар
24.08.2023 19:00 Відповісти
І шо впав?