11146 відвідувачів онлайн
8 244 55

Зима буде складною, давайте не будемо собі брехати, - міністр енергетики Галущенко

галущенко

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН.

"Зима буде складною, давайте не будемо собі брехати. Перш за все через те, що ми очікуємо, що ворог буде й далі системно атакувати енергетику України саме зимою.

Важливо, що дійсно у нас вже є розуміння, як жити в такому режимі, тобто як тримати систему в такому режимі. Тому будемо боротися, це чергова битва. Ми пройшли одну битву, пройдемо й наступну", - зазначив міністр.

Топ коментарі
+45
Так сколько реально вы отремонтировали? И так и хочется сказать "Так где-же деньги, Зин?" С западной помощи и новых повышенных тарифов? Закопаны в тех 320 млн. для Шурмы?

показати весь коментар
25.08.2023 00:39 Відповісти
+45
Тобто, стан системи 8 місяців ніхто не покращує.
Трансформатори 8 місяців ніхто не бетонує та не закопує.

Простіще сказати "Суровиє годи уходят в борьбє за свободу страни. Но новиє годи пріходят. Они будут тоже трудни".

І все. Робота виконана...
показати весь коментар
25.08.2023 00:40 Відповісти
+25
їм насрати ,у них буде і світло і тепло
показати весь коментар
25.08.2023 00:45 Відповісти

Завантаження...