Зима буде складною, давайте не будемо собі брехати, - міністр енергетики Галущенко

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН.
"Зима буде складною, давайте не будемо собі брехати. Перш за все через те, що ми очікуємо, що ворог буде й далі системно атакувати енергетику України саме зимою.
Важливо, що дійсно у нас вже є розуміння, як жити в такому режимі, тобто як тримати систему в такому режимі. Тому будемо боротися, це чергова битва. Ми пройшли одну битву, пройдемо й наступну", - зазначив міністр.
Трансформатори 8 місяців ніхто не бетонує та не закопує.
Простіще сказати "Суровиє годи уходят в борьбє за свободу страни. Но новиє годи пріходят. Они будут тоже трудни".
І все. Робота виконана...