Частину вугілля для проходження опалювального сезону купуватимуть за кордоном, - Центренерго

Про це гендиректор Центренерго Андрій Чуркін розповів агентству Інтерфакс-Україна, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Повністю на своєму вугіллі нам цієї зими не пройти. І найближчим часом "Центренерго" планує укласти контракти з іноземними компаніями. Вже є певні напрацювання, гадаю, що протягом місяця буде результат", - розказав Чуркін.
За його словами, потрібно вийти на обсяг щонайменше 80 тис. тонн вугілля на місяць.
"То був би достатній резерв. Але ми розробляємо різні сценарії, готуємося максимально. І якщо буде трохи менше, у нас на сьогодні є заміщення - газ та мазут", - повідомив Чуркін.
За його словами, на Трипільській ТЕС є можливість працювати на мазуті, який уже завезений, а технічна дирекція станції має зробити пробний запуск на цьому виді палива. Гендиректор "Центренерго" додав, що найближче та найдоступнішу для купувати вугілля з Польщі, а мазут підприємство купує у ПАТ "Укрнафта".