8043 відвідувача онлайн

Завдані російським вторгненням збитки екології сягають 2 трильйонів гривень, - Міндовкілля

пожежа,нафтобаза,рівнещина

Про це повідомив міністр охорони довкілля України Руслан Стрілець, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна. 

"Травень 2022-го. Вигнання окупантів із Київщини. Перші цифри, які ми озвучили після повномасштабного вторгнення, - 13,2 млрд гривень. Серпень 2022 року - сума збитків становить 395 млрд гривень. Грудень 2022 року. Позаду - деокупація Харківщини, звільнення Херсона, тривають масові ракетні атаки. Майже 1,5 трлн гривень шкоди навколишньому середовищу. Серпень 2023 року. Є актуалізовані дані в розмірі 2 трлн гривень. Триває робота з обчислення збитків за кейсом Каховської ГЕС", - розповів він. 

Наголошується, що цифра далеко не остаточна, збитки зростають щодня, а повна картина стане зрозумілою лише після повної деокупації України. 

Топ коментарі
+4
Какой же ущерб принесло простое голосование в 19 году.
показати весь коментар
27.08.2023 17:19 Відповісти
+3
До речі, що там з Каховською ГЕС : підірвала невідома сила ? Дізнаємось після війни ?
показати весь коментар
27.08.2023 17:13 Відповісти
+2
Міндовкілля підрахувало. Скільки можна збити із бюджету.
показати весь коментар
27.08.2023 16:54 Відповісти

Завантаження...