8519 відвідувачів онлайн
5 847 24

В окупованому Сєверодонецьку росіяни виносять з квартир українців посуд та одяг

сєверодонецьк

Минулого року російські загарбники виносили з квартир жителів Сєверодонецьку побутову техніку та коштовні речі. Тепер дійшла черга посуду та предметів одягу.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор, інформує Цензор.НЕТ.

Минулого року в Сєверодонецьку мародерили переважно заможні квартири та будинки, виносячи звідти техніку та коштовні речі. Але все рано чи пізно закінчується. Тому злодійство перейшло на більш примітивний рівень — крадуть посуд та предмети одягу, на які раніше навіть не звертали уваги. А більше й нічого брати", - йдеться в повідомленні.

Лисогор також повідомив, що окупований Лисичанськ вже багато місяців залишається закритим містом. Потрапити до населеного пункту вкрай важко - потрібна місцева реєстрація або домовленість з окупаційною адміністрацією.

"Напередодні так званих "перших виборів" ці заходи не послаблюють, бо населення, на думку, росіян, повинно віддати голоси. А "своїх" сторонніх загарбники й так пустять для голосування скільки завгодно", - додав голова Луганської ОВА.

Топ коментарі
+11
"Русские в городе" Семён Скрепецкий
показати весь коментар
29.08.2023 10:59 Відповісти
+10
- Куме! А чим російські націонал-більшовики чи монархісти відрізняються від російських лібералів?
- Ну "нацболи" та монархісти хочуть змусить нас працювать на Росію силою, а ліберали - щоб ми це робили добровільно…
показати весь коментар
29.08.2023 10:56 Відповісти
+9
показати весь коментар
29.08.2023 10:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
- Куме! А чим російські націонал-більшовики чи монархісти відрізняються від російських лібералів?
- Ну "нацболи" та монархісти хочуть змусить нас працювать на Росію силою, а ліберали - щоб ми це робили добровільно…
показати весь коментар
29.08.2023 10:56 Відповісти
Дочекались асвабадітєлєй.
показати весь коментар
29.08.2023 10:57 Відповісти
У них все равно бандеры виноваты будут. Там причинно-следственная связь и логика отсутствуют напрочь.
показати весь коментар
29.08.2023 11:04 Відповісти
А чому "будуть"?
показати весь коментар
29.08.2023 11:07 Відповісти
Вгадай армію по унітазу.
показати весь коментар
29.08.2023 11:11 Відповісти
На фото не Сєверодонецьк.
показати весь коментар
29.08.2023 14:57 Відповісти
Для інформації: виїхали з того стотисячного міста у перші місяць-два війни відсотків 90, повернулися після асвабаждєнія відсотків 10, + тисяч 10-15 понаєхавших асвабадітєлєй.
Десь так.
показати весь коментар
29.08.2023 14:55 Відповісти
А шоо, унітази вже всьоо?
показати весь коментар
29.08.2023 10:58 Відповісти
На черзі батареї опалення, вікна, двері.
Тим, хто наважиться повернутися додому після звільнення міст, доведеться все розпочинати з нуля
Після нашестя орди там не залишиться нічого живого.
показати весь коментар
29.08.2023 11:17 Відповісти
показати весь коментар
29.08.2023 10:58 Відповісти
показати весь коментар
29.08.2023 10:59 Відповісти
показати весь коментар
29.08.2023 11:01 Відповісти
Херои расии, будут дома рассказывать: смотрите как я классно трусы наворовал
показати весь коментар
29.08.2023 10:58 Відповісти
"Русские в городе" Семён Скрепецкий
показати весь коментар
29.08.2023 10:59 Відповісти
- Куме! Я чув - кацапи нас прийшли «асвабаждать»? А в чому те «асвабаждєніє» полягає? - - Як це в чому? Вони нас «асвабаджають» від майна і грошей - забираючи їх собі А багатьох «асвабаждают» від життя - щоб не "вазмущались"!

показати весь коментар
29.08.2023 11:04 Відповісти
Може колись і іх винесем
показати весь коментар
29.08.2023 11:06 Відповісти
як несподівано...
показати весь коментар
29.08.2023 11:10 Відповісти
"Перші кілька годин думали: ми вкладали кошти у комфорт для людей, як тепер руйнувати все це? Ми ж думали, що з того боку теж люди, що вони дбайливо ставитимуться до будинків, мостів та іншої інфраструктури."
/Подоляк/ 29 серпня, 2022 р., понедiлок/
Рівно рік тому...
показати весь коментар
29.08.2023 11:24 Відповісти
теж люди, *****, ото через таких д...бів і маємо.
показати весь коментар
29.08.2023 13:36 Відповісти
Грьобані ніщеброди.
показати весь коментар
29.08.2023 11:23 Відповісти
Що в європах грабіж, то на расєє - смєкалочка.
показати весь коментар
29.08.2023 12:06 Відповісти