У Києві вшанували пам’ять полеглих захисників України. ВІДЕО+ФОТОрепортаж
Біля Стіни пам’яті героїв у Києві громадяни приносили квіти та вшановували пам’ять українських воїнів, які загинули у боях проти російських загарбників.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ
Люди приносили квіти, зокрема соняхи. Саме у соняшникових полях під Іловайськом 29 серпня 2014 року сотні українських захисників поклали своє життя за Батьківщину.
Фото: Олег Богачук, Цензор.НЕТ.
Топ коментарі
+18 Wasyl Worobec
показати весь коментар
29.08.2023 14:31 Відповісти Посилання +17 Ларіса Олексіївна
показати весь коментар
29.08.2023 14:46 Відповісти Посилання +14 Gal
показати весь коментар
29.08.2023 14:42 Відповісти Посилання 




































