10869 відвідувачів онлайн

В окупованому Лисичанську комунальникам не виплачують зарплату з минулого року

лисичанськ

Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор, інформує Цензор.НЕТ.

"Починаючи з минулого року не виплачують зарплату комунальникам Лисичанська. Зокрема, і представникам місцевого водоканалу", — розповів Лисогор.

За словами керівника ОВА, припинилося і водопостачання в тих домах, де його вдалося раніше відновити. Населення вимушено користуватися технічною водою, яку теж потрібно дочекатися в місцях видачі.

Також у селах навколо Сватового окупанти теж не встигли паспортизувати населення до початку своїх вересневих псевдовиборів. Аби підвищити явлення, росіяни продовжують видавати документи зразка РФ вже під час днів голосування.

"Залякують літніх людей позбавленням соціальних виплат, неможливістю скористатися адміністративними послугами, відмовою при зверненні до лікарів", — додає Лисогор.

Топ коментарі
+8
"Аби підвищити явлення..."
Рускі єзик наше фсьо...
показати весь коментар
03.09.2023 11:40 Відповісти
+7
Нема сечі терпіти.
показати весь коментар
03.09.2023 11:43 Відповісти
+5
Нехай брат шурми займеться цим питанням. В українському бюджеті ще багато коштів , які потрібно прибрахліть кожній шашличній скотині.
показати весь коментар
03.09.2023 11:41 Відповісти

Завантаження...