4368 відвідувачів онлайн

Резніков: "Цієї осені буде бум з виробництва різних українських дронів"

бобер,безпілотник

Цієї осені варто очікувати буму виробництва українських дронів усіх типів.

Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв'ю "Укрінформу", повідомляє Цензор.НЕТ. 

Він зазначив, що майже рік тривав процес спрощення процедури для виробництва дронів.

"Минулої осені ми це зробили, поки все це за новими правилами створювалося - це не швидко, рік майже зайняло. Але я думаю, цієї осені буде бум з виробництва різних українських дронів: літаючих, плаваючих, повзаючих і т.д., і далі це розвиватиметься в обсягах уже", - заявив Резніков.

Нагадаємо, за 2023 рік сталося понад 190 атак безпілотників у Росії та тимчасово окупованому нею Криму.

Топ коментарі
+32
А какое ты к нему имеешь отношение, лысый ПОЦ избранного народа ?
показати весь коментар
03.09.2023 17:27 Відповісти
+30
Тебе уже нравятся "свадебные игрушки" военных? Та ты шо? Не прошло и года. Только это никак не твоя заслуга, а наоборот вопреки тебе, барыга.
показати весь коментар
03.09.2023 17:30 Відповісти
+21
Може і так, але МО до цього не буде мати жодного відношення, а виготовлення відбуватиметься всупереч діям всяких резнікових і под.
показати весь коментар
03.09.2023 17:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А какое ты к нему имеешь отношение, лысый ПОЦ избранного народа ?
показати весь коментар
03.09.2023 17:27 Відповісти
филигранно ! не обидев САМ народ, а ПОЦОВ в каждом хватает , по другому мож зовут сами народы своих поцов
показати весь коментар
03.09.2023 17:51 Відповісти
Голове шоб бум не перетворився в бум-бум.
показати весь коментар
03.09.2023 17:51 Відповісти
Він, мабуть, сам їх сконстрюював, а вироблятиме фірма його сина/брата/тещі...
показати весь коментар
03.09.2023 18:47 Відповісти
ну точно, знову вскочив в якесь чергове гімно ))
показати весь коментар
03.09.2023 17:29 Відповісти
а чому? невже цієї осені буде бум весіль? ***** тре перекваліфіковуватись на весільного фотографа, гляди і в раду попадеш
показати весь коментар
03.09.2023 17:30 Відповісти
Може і так, але МО до цього не буде мати жодного відношення, а виготовлення відбуватиметься всупереч діям всяких резнікових і под.
показати весь коментар
03.09.2023 17:30 Відповісти
восени шльомі буде бум

100%
показати весь коментар
03.09.2023 17:30 Відповісти
Тебе уже нравятся "свадебные игрушки" военных? Та ты шо? Не прошло и года. Только это никак не твоя заслуга, а наоборот вопреки тебе, барыга.
показати весь коментар
03.09.2023 17:30 Відповісти
Будемо судити про його успішність по "БУМу" на кацапських позиціях....
показати весь коментар
03.09.2023 17:31 Відповісти
Рєзніков анонсував стопітсот тисяч яйце/дроно/кілограмів і при цьому поклявся на яблуках по 51., мовляв шоб мнє більше жодної літньої куртки по ціні зимової не забарижити ...
показати весь коментар
03.09.2023 17:33 Відповісти
А отой ''бум'' в чому буде вимірюватися, в метрах, літрах, чи введете нову міру ''рєзнікофф''?
показати весь коментар
03.09.2023 17:35 Відповісти
у яйцекілограмах
показати весь коментар
03.09.2023 17:38 Відповісти
У яйцебумах.
показати весь коментар
03.09.2023 17:52 Відповісти
А яєчних й весільних дронів теж?
показати весь коментар
03.09.2023 17:37 Відповісти
та відправляйте його вже скоріше до Британії.
показати весь коментар
03.09.2023 17:38 Відповісти
до кирдизії
показати весь коментар
03.09.2023 17:41 Відповісти
та хоть куди. Головне - заховати кінці у воду. Тому - на острів. Якщо не вдасться у Британію, то тоді хоча б на Кабо-Верде.
показати весь коментар
03.09.2023 17:53 Відповісти
Есть такое. Главное спрятать под дипломатическим иммунитетом как Тарана и Венедиктову.
показати весь коментар
03.09.2023 18:12 Відповісти
там ще ховати і ховати в майбутньому. Тому поки і не поспішають призначати десь з пів-сотні послів.
показати весь коментар
03.09.2023 19:37 Відповісти
30 грудня

Але не ідеалізуймо «мавіки». У мене в закупці «мавіків» немає, щоб ви розуміли. Військові не сприймають, вони називаються нашими генералами «весільні дрони». Знімають весілля цими дронами.
показати весь коментар
03.09.2023 17:39 Відповісти
Великое контрнаступление весеннее, но "бум" будет пол года позже.
Наверное тогда Резников и самолёты даст,которые пол года назад обещал.
показати весь коментар
03.09.2023 17:40 Відповісти
Коли ОПУ взяли за жопу разом з коломойськими яйцями й не тільки-РЕЗНИКОВ ЦЕ ЗАРАЗ ЯК ГРОМОВІДВІД( не знаю як правильно назвати цей пристрій українською) - АДВОКАТ ДИЯВОЛІВ
показати весь коментар
03.09.2023 17:41 Відповісти
Рєзніков мабуть додасть яйцям одягненим у зимові куртки крила...
показати весь коментар
03.09.2023 17:43 Відповісти
Мабуть у зимових штанах їм буде тепліше
показати весь коментар
03.09.2023 20:16 Відповісти
Это как с бебибумом в прошлом году?))
показати весь коментар
03.09.2023 17:44 Відповісти
І знову "буде"...
показати весь коментар
03.09.2023 17:45 Відповісти
Дроны через Резника будут, как и яйца, в 3-4 раза дороже их реальной цены.
показати весь коментар
03.09.2023 17:47 Відповісти
Первое фото - главяичник возомнил себя ******** золотых яиц. Второе - петуха зафигачили пинком под зад с насеста.
показати весь коментар
03.09.2023 21:16 Відповісти
Молися щоб тобі не був "біг бада-бум"!
показати весь коментар
03.09.2023 17:51 Відповісти
Резников заактивничал после того как жареный петух клюнул. Просто в СМИ просочилась информация , что МО не заказало нашему "Укроборонпрому " изготовление дронов собственного производства, хотя с начала войны прошло 1,5 года. Вот и зашевелился .
показати весь коментар
03.09.2023 17:52 Відповісти
Хватить кіздіти, "На вихід" - це значить на вихід!
показати весь коментар
03.09.2023 17:54 Відповісти
Щось яєчний різник дуже жваво і переможно звітує. Мабуть, будуть його звільняти і тихо ховати "у ліс", як колись стєпашку піджачка з міністерства ковідної смерті. До речі, він ще живий?
показати весь коментар
03.09.2023 17:54 Відповісти
Якщо перефразувати класика, то можна сказати, що з такими грошами і поки що на волі. І непогано себе почуває. Недавно ще й активно приймав участь в черговій афері: Схема на 450 млн грн та відмивання коштів: в НАБУ викрили махінації ексміністра Степанова https://focus.ua/uk/ukraine/580487-shema-na-450-mln-grn-ta-vidmivannya-koshtiv-v-nabu-vikrili-mahinaciji-eksministra-stepanova

Що скажеш? Одним словом - злодюга.
показати весь коментар
03.09.2023 18:17 Відповісти
Ідея швидкого, безпечного і дешевого розмінування.
Полягає в наступному:
Уявіть собі ручну газонокосилку, де обертається ротор з жилками, які зрізають траву.
Берем ротор і масштабуєм десь приблизно в 15 раз. Замість жилки використовуєм металеві троси з палець товщиною.

Автор з каналу ютуба discaver1.
показати весь коментар
03.09.2023 17:58 Відповісти
Перше кукуріку, дякую, що заради поширення даної геніальності ти вилупився саме сьогодні.
показати весь коментар
03.09.2023 20:26 Відповісти
Виконання закону про ленд-ліз свідомо блокується адміністрацією Бідона. До одного місця ці петиції
показати весь коментар
03.09.2023 18:11 Відповісти
Вже скоро адміністрація Байдена звітуватиме перед Конгресом США про результати надання Україні озброєння на підставі наданих Конгресом США повноважень, згідно Акту лендліз-22.
На запитання конгресменів, чому Україні надано НОЛЬ одиниць зброї за Актом лендліз-,22 відповідь буде, мабуть, бо Україна не зверталася з офіційним проханням до адміністрації Байдена надати зброю на умовах лендліз-22. Бо мабуть Україну влаштовувало надання зброї іншими каналами військової допомоги?
Підписуйте петицію до Президента України з вимогою терміново звернутися до Президента США щодо отримання для України зброї на умовах лендліз-22.
показати весь коментар
03.09.2023 20:32 Відповісти
Ніхто не блокує. Бо немає що блокувати. Справа в тому, що для отримання зброї в лендліз необхідно офіційно звернутися до Президента США, Конгресу США з проханням терміново надати Україні зброї на підставі Акту про ленлліз-22.
показати весь коментар
03.09.2023 20:36 Відповісти
Хочеться вірити
показати весь коментар
04.09.2023 17:05 Відповісти
Дайте йому оселедця,підару...
показати весь коментар
03.09.2023 18:01 Відповісти
Я уже представил как Резников в поте лица штампует эти дроны в гараже без сна и отдыха.
показати весь коментар
03.09.2023 18:02 Відповісти
По голові б падлюці "Буммм" чимось важким.
показати весь коментар
03.09.2023 18:02 Відповісти
а чому цієї, а не минулої, і осінь вже настала. цей кончений утирок всеодно сяде.
показати весь коментар
03.09.2023 18:06 Відповісти
А наразі бум в Міністерстві Оборони з корупційними скандалами!
показати весь коментар
03.09.2023 18:09 Відповісти
Яйценосний літньокуртковий ********
показати весь коментар
03.09.2023 18:10 Відповісти
Чудово! Потрібно додати більше деталей - де саме вони будуть виготовлені з GPS-координатами, які можна завантажити.
показати весь коментар
03.09.2023 18:12 Відповісти
Готуйтеся вже на вихід, ваш термін влади добігає кінця. На носі вибори. Цим будуть займатися реальні професіонали і патріоти, а ваша влада запам'яталася асфальтоукладчиками і яйцями.
показати весь коментар
03.09.2023 18:15 Відповісти
Мабуть, єрмачня придбала інкубатори Бахматюка.
показати весь коментар
03.09.2023 18:20 Відповісти
Ну, звісно ж, осінь--весільна пора.
показати весь коментар
03.09.2023 18:26 Відповісти
Бум по яйцям и курткам також буде?
показати весь коментар
03.09.2023 18:26 Відповісти
Я сподіваюсь що цієї осені він нарешті закриє свого рота
показати весь коментар
03.09.2023 18:27 Відповісти
Навіщо так поспішати?
показати весь коментар
03.09.2023 18:27 Відповісти
Щось забагато сьогодні пана Резнікова в новинах, в нього мабуть потужна словесна діарея на фоні останнього скандалу з корупцією в МО!
показати весь коментар
03.09.2023 18:42 Відповісти
НЕ... с базарными бабками ща напряг...
показати весь коментар
03.09.2023 21:07 Відповісти
Які русофільські тролі в коментарях на цьому сайті! 😟
показати весь коментар
03.09.2023 19:46 Відповісти
Осенью будет бум? Так сентябрь за окном провода качает, серый дождь за стеной..... Кто же бумкает раньше сроку? Вот же бумкер очередной на нашу голову! Где вас накопано долбодятлов пдводных с умными лицами и с макухой в башке? Утырки-притырки!
показати весь коментар
03.09.2023 20:14 Відповісти
Яичко-яичко, лети ему в личко, шобы шлепер улыбнулся, как товариСЧ поскользнулся.
показати весь коментар
03.09.2023 21:14 Відповісти
та йди вже на три букви гамнюк бенин
показати весь коментар
03.09.2023 22:38 Відповісти
Цього року йде бум твоїх заяв про майбутньє, Нарєзнікоф!
показати весь коментар
03.09.2023 22:44 Відповісти
щурам це не подобається.
за деякими даними вже сьогодні в Україні виробляється більше десяти тисяч на місяць дронів , а це вже набагато більше ніх їх виробляє мордор.
показати весь коментар
04.09.2023 08:54 Відповісти