10995 відвідувачів онлайн

Умєров: Ми запровадимо посаду військового омбудсмена

умєров

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Умєров заявив на щорічній зустрічі "Ялтинської європейської стратегії" (YES) у Києві, передає "Інтерфакс-Україна"

"Ми зосередимося на людських життях, ми зосередимося на наших людях. І саме тому ми, ймовірно, запровадимо нову посаду, яка називається військовим омбудсменом, яка займатиметься військовими потребами народу і наших воїнів", - підкреслив міністр.

Умєров наголосив, що це право воїна – бути екіпірованим, мати все необхідне для війни і виграти війну. Міністр запевнив, що все необхідне буде закуплено, і Україна виграє.

Топ коментарі
+63
А ПРОСТО ПЕРЕСТАТИ КРАСТИ НЕ НАМАГАЛИСЯ, НЄ?
показати весь коментар
09.09.2023 23:32 Відповісти
+49
Знов роздмухування штату - додаткові витрати з бюджету.
показати весь коментар
09.09.2023 23:33 Відповісти
+37
у государства нет бабла? нет дефолта исключительно из-за западных вливаний? - нужно как можно бОльше чиновников, охранки, советников советников и чтобы всех успеть обеспечить вместе с родственниками, а то часики тикают.
показати весь коментар
09.09.2023 23:40 Відповісти

Завантаження...