4972 відвідувача онлайн
8 947 124

Якщо Путін приїде до Бразилії, його точно не заарештують, - президент країни Лула да Сілва

путін

Російського диктатора Володимира Путіна не будуть арештовувати у разі його візиту до Бразилії.

Про це заявив президент Бразилії Лула да Сілва, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Bild.

За його словами, попри виданий Міжнародним кримінальним судом ордер на арешт Володимира Путіна, такого нібито ризику для російського диктатора під час можливого візиту до Бразилії немає.

"Якщо я буду президентом Бразилії і якщо він приїде до Бразилії, його точно не заарештують... Ми любимо мир і любимо добре ставитися до людей. Тому я думаю, що Путін може безпечно поїхати до Бразилії", - заявив да Сілва.

Зазначимо, що наступна зустріч G20 відбудеться у 2024 році в бразильському Ріо-де-Жанейро. За словами да Сілви, Путін нібито буде запрошений на саміт.

Нагадаємо, 17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт російського диктатора Володимира Путіна та уповноваженої з прав дитини при президенті РФ Марії Львової-Бєлової.

Топ коментарі
+45
"ми любимо мир" - а тому підтримуємо того, хто розпочав війну - Л-логіка.
показати весь коментар
10.09.2023 14:30
+16
До Бразилії треба добиратись літаком чи кораблем. На такий транспорт ***** бздить сідати
показати весь коментар
10.09.2023 14:33
+14
Якщо це трапиться.То Україна повинна розрвати дипвідносини і будь які економіні.Бо це буде відверта неповага до нашої країни приймаючи терориста.
показати весь коментар
10.09.2023 14:33
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Знаємо мі вас лулів. На словах - одне, а як прилетить *****, однією рукою будеш вітати, а в другій за спиною - кайданки. Нобелівська премія миру забезпечена.
показати весь коментар
10.09.2023 16:25 Відповісти
Шо за Лупа? )))
показати весь коментар
10.09.2023 16:31 Відповісти
эт тот, что коку мид болот мацковии поставляет..
показати весь коментар
10.09.2023 16:37 Відповісти
Шо за Лупа? )))- та що на ЗА лупі!
показати весь коментар
10.09.2023 20:32 Відповісти
Ми любимо мир тому дуже добре ставимся до воєнного злочинця. Тупий бразільський дегенерат. Його мавпи вибирали чи що?
показати весь коментар
10.09.2023 16:32 Відповісти
..та мы знаем,кто подписал Римский Статут в феврале 2000....
показати весь коментар
10.09.2023 16:36 Відповісти
лула - кримінальний лівак, тому таке у нього "ставлення" до х%йла. Але "блєдная моль" не полетить, засцить - його після цього "бразиліовояжа" чекає класичний "русопутч", як горбі після сочі - "наслєднік савка".
показати весь коментар
10.09.2023 16:39 Відповісти
він туди банально недолетить, літак посадять одразу за межами рф.
показати весь коментар
10.09.2023 16:43 Відповісти
********** подстилка!
показати весь коментар
10.09.2023 17:21 Відповісти
Приготовьте ему 10 бразильских мальчиков - тогда приедет.
показати весь коментар
10.09.2023 17:27 Відповісти
Чи путін людина, питання дискусійне, скоріше виродок.
показати весь коментар
10.09.2023 17:56 Відповісти
Адольф Ейхман саме так міркував про Аргентину. 😁

Але щось пішло не так, він був арештований, вивезений до Ізраїлю та повішений.
показати весь коментар
10.09.2023 18:10 Відповісти
Герхард,ейхман був президентом?За вчинками можна порівняти,але рівень...Та те що воно не поїде-і так зрозуміло,та Лула не все рішає ,навіть в своїй резиденції...
показати весь коментар
10.09.2023 19:33 Відповісти
Так ізраїльтяне ні в кого дозволу і не питали. Викрали б і президента.
показати весь коментар
10.09.2023 20:14 Відповісти
Якщо пуйло приїде до бракзилії, то Україна могла б спробувати докласти зусиль, щоб він там і залишився)) Але, нажаль, немає сенсу, бо там швидше за все, буде двійник, або трійник.
показати весь коментар
10.09.2023 18:47 Відповісти
Пуйло сцить в сусідню Турцію поїхати, яка Бразилія?
показати весь коментар
10.09.2023 19:10 Відповісти
Путін хіба Людина???
показати весь коментар
10.09.2023 19:13 Відповісти
"Следующая встреча G20 состоится в 2024 году в бразильском Рио-де-Жанейро. По словам Лулы, Путин будет приглашен на саммит"

Хорошо бы саммит прошёл в формате G2 - лула с пуйлом. А люди собрались бы где-нибудь отдельно.
показати весь коментар
10.09.2023 19:42 Відповісти
за дипломатичною наркотою прилетить?
показати весь коментар
10.09.2023 20:17 Відповісти
такі й подібні заяви констатують факт розколу світу. Україна в епіцентрі протистояння добра і зла як би пафосно це не звучало.
Слава Україні!
Смерть ворогам
показати весь коментар
10.09.2023 20:31 Відповісти
Вот лулу ГАВНО ....
показати весь коментар
10.09.2023 23:06 Відповісти
Лупа да Слива дві ягоди в садочку - старий пердун саме такий як ***** недоросток - обидва 1.68 і обидва 20 років у владі та всі мізки вже на труху перетворилися.
показати весь коментар
11.09.2023 01:59 Відповісти
в суд надо подавать, на всех ушлепков, кто трындят подобное. Венгрия, китай, этот урод. Сразу пасти позакрывают.
Почему мы этого не делаем??!?
показати весь коментар
11.09.2023 02:50 Відповісти
Сторінка 2 з 2