9948 відвідувачів онлайн

Байден може ухвалити рішення про передачу Україні ATACMS найближчим часом, - FT

atacms

Президент США Джо Байден близький до ухвалення рішення про передачу Україні далекобійних ракет ATACMS.

Про це повідомляє Financial Times, посилаючись на неназваного високопоставленого представника адміністрації Байдена, передає Цензор.НЕТ. 

"Рішення може бути ухвалено найближчим часом", - заявило джерело видання. 

Зазначається, що Байден зіткнувся зі зростаючим тиском з боку обох партій в Конгресі США. Там вимагають схвалити рішення про передачу Україні ракет великої дальності.

Поставки Україні систем ATACMS вписуються в схему військової підтримки України з боку США. Вашингтон не став надавати Києву все, що він вимагає, одразу, а діяв, виходячи з власної оцінки військових потреб на даний момент.

Нагадаємо, ABC News, посилаючись на власні джерела, повідомляла, що ATACMS можуть незабаром увійти до одного з майбутніх пакетів допомоги. 

Топ коментарі
+32
показати весь коментар
10.09.2023 17:09 Відповісти
+14
Що це за два придурка під швейцарськими прапорами дрочать на якісь сармати? Засмерділо кацапсятиною.😷
показати весь коментар
10.09.2023 17:58 Відповісти
+11
В передачі Атакамс є ще один позитивний момент- гадаю, це може посприяти скорішому рішенню Шольца на передачу Україні Таурусів.
показати весь коментар
10.09.2023 17:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
10.09.2023 17:09 Відповісти
Якось дивно виглядає,до Атмакса є ще проміжна ракети на 150 км вроді.І писали що вони менші за розмірами і їх важко збити.Було б логічно дати і ці ракети на 150 км якщо вже дадуть Атмакса.
показати весь коментар
10.09.2023 19:21 Відповісти
Навiть не мрiйте!

Доки при владi демократи- oбамiвцi з байденом- не буде НIЧОГО
показати весь коментар
11.09.2023 07:00 Відповісти
Да -- тоді ми подвинем рашкованів зі своєі землі
показати весь коментар
10.09.2023 17:12 Відповісти
Ще рік назад Піонтковський говорив, що от-от нам дадуть ці далекобійні ракети, але, на жаль, їх у нас ще досі нема.
показати весь коментар
10.09.2023 17:13 Відповісти
"Хто це сказав?"
показати весь коментар
10.09.2023 17:38 Відповісти
верхній правий хто?

Всіх інших знаю
показати весь коментар
10.09.2023 17:40 Відповісти
Напевно Гудков старший.
показати весь коментар
10.09.2023 21:29 Відповісти
верхній справа - це гебня гудков. а хто такий верхній зліва?
показати весь коментар
10.09.2023 21:45 Відповісти
Точно дякую, верхній зліва - дмітрій биков, якому арестович признався у любові до совка
показати весь коментар
10.09.2023 22:05 Відповісти
вупше не чув такого іксперта бикова. )
показати весь коментар
10.09.2023 22:36 Відповісти
а хто тоді верхній в центрі? ) теж не знаю його.
показати весь коментар
10.09.2023 22:37 Відповісти
шейтельман
показати весь коментар
10.09.2023 22:57 Відповісти
аа, точно. дякую. і кого тільки в наші ефіри не тягають.. жах. та ще й дивляться те сміття, час тратять..
показати весь коментар
10.09.2023 23:10 Відповісти
Пинтоковский тоже получает информацию из Белого Дома?
показати весь коментар
10.09.2023 18:27 Відповісти
Я досі не можу зрозуміти на кого працює Піонтковський. На всякий випадок я його б не слухав !
показати весь коментар
10.09.2023 18:38 Відповісти
На Бенжаміна Франкліна - хто більше заплатить.
показати весь коментар
10.09.2023 19:08 Відповісти
Еще несколько десятков подобных вот вот решений и раздумий... на самом деле есть оттягивание этого решения и конкретной передачи ракет!
К этим ракетам необходимо еще 20 Хаймерсов с кассетными снарядами на Купянском направлении для сдерживания 100 тысячной группировки ордынцев, а те 20 Хаймерсов, что есть, прекрасно поработали бы на юге Украины Атакамсами.
показати весь коментар
10.09.2023 17:15 Відповісти
У нас кроме 20 хаймерсов есть, еще 16 M270 MLRS. А боеприпасы- это самая большая проблема. Поэтому планы Польши про 500 хаймерсов- это детский лепет на лужайке. Вся промышленность США сейчас еле 36 украинских хаймарсов обеспечивает ракетами.
показати весь коментар
10.09.2023 17:21 Відповісти
Какой лепет? Они контракт подписали
показати весь коментар
10.09.2023 17:25 Відповісти
И чо? Это все бесполезно без боеприпасов. В условиях реальной войны. 20 украинских хаймерсов может выстреливать по 1000 ракет в месяц, это больше, чем промышленность США за год выпускала. Не стоит путать показуху и реальную войну.
показати весь коментар
10.09.2023 17:32 Відповісти
Это не есть правда. Может Вы не в курсе, но https://ext-3913188.livejournal.com/1793424.html у наших союзников есть проблема, что делать с устаревшими снарядами для Хаймерсов , которые очень даже просятся в Украину!
Было бы желание!
показати весь коментар
10.09.2023 18:22 Відповісти
А есть ссылка не с российского ресурса?)
показати весь коментар
10.09.2023 19:24 Відповісти
Вам шашечки, или ехать надо? Суть вопроса не меняется.
Свитан уже 3й месяц рассказывает про утилизацию М26 снарядов в Германии и США.
А Украина остро в них нуждается. Можно и нужно совместить приятное с полезным.
показати весь коментар
11.09.2023 20:27 Відповісти
А кроме Свитана есть еще источники? Кроме того. Эти ракеты нужны той же самой Польше с 500 Хаймерсами( курам на смех такое количество без боеприпасов). Если эти М26 утилизируют, значит они негодные.
показати весь коментар
12.09.2023 14:08 Відповісти
Нарешті. Такий меседж радує.
Питання лиш в кількості і чи їх точність на рівні інших ракет хімарс.
показати весь коментар
10.09.2023 17:18 Відповісти
Це аналог искандера, але американський. Думаю там все гаразд з точністю. З кількістю може буть проблеми.
показати весь коментар
10.09.2023 17:23 Відповісти
2023 р.- 0. 2024 р.-1.
показати весь коментар
10.09.2023 18:33 Відповісти
Типу того
показати весь коментар
10.09.2023 19:28 Відповісти
с дальностью(
показати весь коментар
11.09.2023 02:43 Відповісти
Якщо так вже ссикотно передати ті ракети то перекладіть відповідальність на орків.
Наприклад попередження - один прильот по інфраструктурі і ракети будуть в Україні завтра до обіду. Ну і хай орки самі вирішують....
показати весь коментар
10.09.2023 17:19 Відповісти
буратінка, ти зрозумів? Як тільки реформи, так і ATACMS.
показати весь коментар
10.09.2023 17:22 Відповісти
Байден може ухвалити рішення про передачу Україні ATACMS найближчим часом

(терпляче):
Так, ми вже зрозуміли!
З третього разу чуємо, а далі потроху починаємо розуміти!
показати весь коментар
10.09.2023 17:31 Відповісти
Багато хто на цій війні заробляють грошей і США також, отже якщо б ми отримали відразу усю потрібну зброю війна швидко б закінчилась нашею перемогою , але коли нам цю зброю дають мало, та тянуть з наданням ракет та самальотів) , вона буде тривати поки не зароблять гроші . Цінічно звучить але правда) Зараз це вигідний бізнес)
показати весь коментар
10.09.2023 17:32 Відповісти
Але так як ''заробляють'' зелені так ніхто не заробляє!
показати весь коментар
10.09.2023 19:08 Відповісти
Американський торговець зброєю заробляє в Україні за допомогою українського сержанта - NYT.

https://www.pravda.com.ua/news/2023/09/10/7419217/
показати весь коментар
10.09.2023 20:04 Відповісти
Скоріше б цей аналог російського іскандера, з'явився би в Україні. Тоді росіяни будуть плюхи регулярно отримувати. Балістичні ракети їм ніколи не збити!
показати весь коментар
10.09.2023 17:34 Відповісти
нам же по россии стрелять не дадут....это только отбить свои территории. даже за Крым не уверен....
показати весь коментар
11.09.2023 02:44 Відповісти
В передачі Атакамс є ще один позитивний момент- гадаю, це може посприяти скорішому рішенню Шольца на передачу Україні Таурусів.
показати весь коментар
10.09.2023 17:37 Відповісти
показати весь коментар
10.09.2023 18:33 Відповісти
Ті сармати елементарно збиваються. Вони перехвалені як і кинжали
показати весь коментар
10.09.2023 19:10 Відповісти
не збиваються сармати... щоб вони збивалися, то потрібно спочатку, щоб вони літали. а так поки тільки було 3 випробування тих сарматів і начебто всі вони впали так і не набравши задану висоту. )
показати весь коментар
10.09.2023 21:50 Відповісти
Твої пропозиції?Мої-тебе як завжди в деактив🤣🤣🤣
показати весь коментар
10.09.2023 18:11 Відповісти
Що це за два придурка під швейцарськими прапорами дрочать на якісь сармати? Засмерділо кацапсятиною.😷
показати весь коментар
10.09.2023 17:58 Відповісти
це приймати рішення буде ще перу років , поки нас всіх тут не *********** кацапоїди.
показати весь коментар
10.09.2023 18:18 Відповісти
Ні. Ми ж чрез рік виберемомо нового президента. Тому рішення будут приймать протягом року.
показати весь коментар
10.09.2023 18:27 Відповісти
Навіть якщо будуть вибори (у що я не вірю), нарід знову обере Лідора. Бо досі на політичному поприщі немає гідної кандидатури від інших партій, провладні виведуть у фінал якогось паворознюка чи гордона, на фоні якого Лідор набере 146%.
показати весь коментар
10.09.2023 19:26 Відповісти
"На переправі коня(чи осла, як вам завгодно) не міняють", тому конь\осел буде з нами до перемоги.
показати весь коментар
10.09.2023 22:40 Відповісти
Зеля може ухвалити передачу Бені США. А може і не ухвалити. Беня вкрав в США в 100 раз більше ніжв Україні. Байден може ухвалити передачу Атакамс Україні. А може і не ухвалити.
показати весь коментар
10.09.2023 18:18 Відповісти
А якшо ще Байден врахує, як зеленский і йього шобла реагувала на йього попередження про війну та нові крімсправи проти йього сім'ї то - я б не дав. Як він сказв на зустрічі з цим покидьком - У мене для вас, зеленский і ко, неприємна новина - Америка ще з Україною.
показати весь коментар
10.09.2023 20:37 Відповісти
може ухвалити а може не ухвалити....
і мабудь ухвалить, але частково
ну так, щоб орки не просувались але й не швидко відступали
показати весь коментар
10.09.2023 18:24 Відповісти
дальность могут порезать....
показати весь коментар
11.09.2023 02:45 Відповісти
Вороватый министр обороны отстранен, хитрожопый олигарх закрыт в сизо. В Вашингтоне решили передать новое оружие Украине. Совпадение, наверное! А если совсем доступным езыком то : долбо.бам уже полтора года пытаются объяснить: начните млять решать свои проблемы! Штаты достаточно обожглись на Афганистане, где начальство зоопарка даже не пыталось помочь самому себе, хватит.
показати весь коментар
10.09.2023 18:39 Відповісти
А что, они могли сбадрить эти ракеты арабам или африканцам? Маловероятно..
показати весь коментар
10.09.2023 19:16 Відповісти
Свято наближається, так?
показати весь коментар
10.09.2023 18:43 Відповісти
поскорей бы
показати весь коментар
10.09.2023 19:12 Відповісти
ВСУ продвинулись на 28 км на Юге.
Линии снабжения россиян под угрозой.
Подразделения украинской армии смогли продвинуться на 28 км вглубь контролируемой Россией территории - если им удастся продвинуться еще на 16 км, то дальнобойная артиллерия и ракеты ВСУ смогут нанести удар по линиям снабжения армии РФ.
Этого будет недостаточно, чтобы «задушить» группировку РФ в оккупированном Крыму, но значительно осложнит операции россиян и заставит их больше полагаться на Керченский мост и судоходство, которые оказались уязвимыми.
показати весь коментар
10.09.2023 19:14 Відповісти
Там немає і близько 28 кілометрів. Хіба що тільки якщо приплюсували всі напрямки в один.
показати весь коментар
10.09.2023 21:03 Відповісти
Байден може ухвалити рішення про передачу Україні ATACMS найближчим часом, - FT ,,,Якщо зважити як у Байдена розтягнувся час з підписанням "ленд-лізу" котрий ,як не народжене американське дитятко для України і її народу ,то ця новина говорить ні про що конкретне,
показати весь коментар
10.09.2023 19:43 Відповісти
Как утверждают языки в парламенте США - не было официального запроса на вступление в действие ленд-лиза от правительства Украины. Оман держит нас за причинное место?
показати весь коментар
10.09.2023 20:18 Відповісти
Ну ж бо.