10644 відвідувача онлайн

Зеленський: Зараз поганий момент для переговорів з Росією

зеленський

Президент Володимир Зеленський заявляє, що емоційно готовий до тривалої війни і вважає, що зараз "поганий момент" для переговорів із Росією.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Зеленський заявив у інтерв’ю The Economist.

"Я повинен бути готовий (до тривалої війни – ред.), моя команда повинна бути готова до довгої війни, і емоційно я готовий".

За словами Зеленського, деякі партнери можуть сприйняти нещодавні труднощі України на полі бою як привід для того, щоб примусити її до переговорів з Росією, але "це поганий момент, оскільки Путін бачить те ж саме".

Він відзначив, що президент РФ Володимир Путін прагне виснажити Україну, але Росія сама є крихкою. "[Путін] не розуміє, що в довгій війні він програє. Тому що не має значення, що його підтримують 60% чи 70% [росіян]. Ні, програє його економіка", - сказав Зеленський.

Водночас президент добре усвідомлює ризики для своєї країни, якщо Захід почне припиняти свою економічну підтримку. Оскільки деякі з західних союзників, включно зі США, проводять вибори наступного року, Зеленський знає, що зберегти підтримку буде складно, особливо за відсутності значного прогресу на фронті, йдеться в публікації.

При цьому Зеленський підкреслив, що якщо Путін сподівається, що перемога Дональда Трампа на президентських виборах у США в 2024 році принесе йому перемогу, він помиляється, адже Трамп "ніколи" не підтримає Путіна. "Сильні американці так не роблять", - вважає Зеленський.

Він також очікує, що Джо Байден продовжить курс на підтримку України, якщо його переоберуть. "Чи хочуть вони Афганістану, частина друга?", - запитує український президент.

Зеленський зазначив, що перемога у війні не прийде "завтра чи післязавтра", але це не якась фантастична мрія.

Український президент також категорично відкидає ідею компромісу з Путіним. Війна триватиме "доти, доки Росія залишатиметься на українській території", каже він. Зеленський переконаний, що угода, досягнута шляхом переговорів, не буде постійною.

За його словами, ті, хто вирішує розмовляти з людиною в Кремлі, "обманюють себе", так само як західні лідери, які підписали угоду з Адольфом Гітлером у Мюнхені в 1938 році лише для того, щоб спостерігати за його вторгненням у Чехословаччину.

Топ коментарі
+45
ПОНЕДЕЛЬНИК, 12 ОКТЯБРЯ 2020
"Если я не смогу закончить войну, значит нужно, чтобы пришел другой человек"
Брешеш та змінюєш свою точку зору ти вже набагато більше та швидше, чим Уйло.
показати весь коментар
11.09.2023 02:14 Відповісти
+45
вова,твоя команда - це зрадники України! ще ні один з партії зелених не загинув на фронті!
бо їх там нема.
показати весь коментар
11.09.2023 02:47 Відповісти
+40
Знову цей "потік" свідомості під препаратами.
показати весь коментар
11.09.2023 02:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ПОНЕДЕЛЬНИК, 12 ОКТЯБРЯ 2020
"Если я не смогу закончить войну, значит нужно, чтобы пришел другой человек"
Брешеш та змінюєш свою точку зору ти вже набагато більше та швидше, чим Уйло.
показати весь коментар
11.09.2023 02:14 Відповісти
Які переговори з россіею?!!!

Ти рибу їв, або так ох&$в???
показати весь коментар
11.09.2023 06:58 Відповісти
Сидячи в Штатах ви взагалі не маєте права про щось тут триндіти.
показати весь коментар
11.09.2023 18:30 Відповісти
"Емоційно готовий" - це половина ЗЕ-депутатів або на фронті, або перевибори парламенту БД.
У Сунь Цзи в цілому антивоєнна концепція направлена на протидію війни. А ЗЕ влаштував Україні війну за Клаузевіцем в її гіршому варіанті. Китайці будували Стіну, щоб завадити нападу кочівників, а ЗЕ - дороги для руху техніки загарбників.
І саме ЗЕ зі своєю командою створили цей "поганий момент" для переговорів із Росією.
І питання не в "закінченні війни", а в закінченні епохи імперіалізму на землях слов'ян.
показати весь коментар
11.09.2023 10:33 Відповісти
зеленый флюгер
показати весь коментар
11.09.2023 12:42 Відповісти
показати весь коментар
11.09.2023 18:40 Відповісти
О перший пішов вже сраку Трампу підлизав
You're on a right track Mr Zelensk
показати весь коментар
11.09.2023 02:15 Відповісти
Знову цей "потік" свідомості під препаратами.
показати весь коментар
11.09.2023 02:30 Відповісти
"Я повинен бути готовий (до тривалої війни - ред.), моя команда повинна бути готова до довгої війни, і емоційно я готовий"

Ще б ти не, гівна шматок, із своїми кровопивцями не був готовий! Твоя участь у війні зводиться хіба що до відосиків кожен день і поїздок як би на фронт. Це максимум.
А от чи готова країна ресурсно і морально ушльопка не хвилує. Мабуть вже як французський король думає "держава - це я".
показати весь коментар
11.09.2023 02:38 Відповісти
вова,твоя команда - це зрадники України! ще ні один з партії зелених не загинув на фронті!
бо їх там нема.
показати весь коментар
11.09.2023 02:47 Відповісти
Вони бережуть сили щоб вступити в їншу.
показати весь коментар
11.09.2023 07:53 Відповісти
Що значить "твоя команда"?? ВІН перший серед них, а то виглядає як та присказка про сцаря і бояр
показати весь коментар
11.09.2023 10:06 Відповісти
Паяц знову без суфлера до телекамери дорвався і почав нести отсєбятіну😂
показати весь коментар
11.09.2023 02:48 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=Fnnmyj7r_oQ Умеров шокировал с первого дня работы! Вот почему Резникова выгнали из МИНОБОРОНЫ
показати весь коментар
11.09.2023 02:55 Відповісти
Карфаген....тобиш Масквабад должен быть разрушен....все переговоры и договоры бессмыслены пока Пуйло и его свита у власти,он будет продолжать нападать на Украину и вести вечные гибридные войны до последнего.Поэтому Рашка с пуйловским режимом должна быть разгромлена и уничтожена....желательно с последующим дроблением на мелкие территории.
показати весь коментар
11.09.2023 03:22 Відповісти
Ваня, пішов нах. Тут водки нема…
показати весь коментар
11.09.2023 07:00 Відповісти
Зеленський: Зараз поганий момент для переговорів з Росією Джерело:
показати весь коментар
11.09.2023 03:58 Відповісти
показати весь коментар
11.09.2023 04:01 Відповісти
А що "Блазень" ще може сказать? Якщо його яйця одночасно затиснуті у двох лещатах - "кремлівських" та "антиросійських"? Почне активно виступать проти Росії - Кремль викладе на нього розгромний компромат і його українці повісять Почне відкрито виступать проти Кремля - Захід викладе "свій" компромат на нього І українці його повісять! от і "крутиться - як воша на гребінці!"
показати весь коментар
11.09.2023 04:14 Відповісти
який сенс путіну притримувати компромат на зеленського зараз ?

можливо на початку війни путін вважав що команда зеленського розвалить зсередини не тільки ЗСУ але й блок НАТО?

але зараз путіну вже вигідно послабити зеленського, і якби компромат був в руках путіна, то його б вже застосували.

хіба що патрушєв перезаховав компромат і показав путіну "мультік на тєму", а справжню бімбу зберігає до того моменту, коли синок патрушєва присяде на трон крьомля
показати весь коментар
11.09.2023 05:35 Відповісти
Все просто: "Блазень" - криша" для їх резидента Як тільки "впаде" він - на його місці може опиниться реально розумна людина, яка розжене "зелених ідіотів" і посадить на їх місце роботящих розумних людей А д"Єрмак опиниться в СІЗО Тобто зруйнується вся вибудувана д"Єрмаком "п"ята колона" у владних структурах України А ця "грусть" кацапам абсолютно не потрібна
показати весь коментар
11.09.2023 08:10 Відповісти
Все? Висрався? А ти ніколи не чув вислів: "Часи міняються... І ми міняємося разом з ними..."? Це було сказано ще в часи античності (здається Сократом) Скоропадський та Бах-Залевський були генералами Російської імператорської армії А після розвалу імперії один став гетьманом незалежної України а другий - командувачем армії незалежної Польщі... (знову по тобі" "дуплет"!)
А "постскриптумом" буде "постріл в голову" - не всі комп"ютери мають усі функції Коли ти ще "пішки під стіл ходив" і лише збирався тут зареєструваться - я вже покинув спроби ввести апостроф - мій ноутбук цього не дозволяє... Кілька спеціалістів нічого зробить не могли Але мене та розумних моїх читачів влаштовують і "лапки" замість апострофа А для ДЛБЙБів я й не напружуюсь - все одно не оцінять...!
показати весь коментар
11.09.2023 10:20 Відповісти
Оман весь зафільмованний ( і прийде час москалики його оприлюднять ))).
показати весь коментар
11.09.2023 09:27 Відповісти
Що воно меле?Був би компромат,давно б уже використали.А Зеленський зараз для срасії ворог N1.
показати весь коментар
11.09.2023 08:21 Відповісти
"Воно" - це хто саме? Вирішив "кинуть шмат лайна", звернувшись до мене в третій особі? Тоді питання до тебе "напряму": "А що "мелеш" ти?" У тебе є конкретні аргументи на заперечення моїх доводів? Чи ти просто "випендриться вийшов"?
показати весь коментар
11.09.2023 08:29 Відповісти
Ворог, для 3,14дерації-ЗСУ І УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД."зелений говорун", за оманські срібняки ,готовий був здати Неньку Україну ,разом із народом України куйлу за десяток днів, для чого він з 2019 року виконував рашистські плани- будівництво доріг по основних напрямках нападу 3,14рації, здача Півдня України , розмінування Чонгару,здача захисників "Азова" на вимогу куйла і грабіж української казни,здача Запоріжької АЕС. згідно планів куйла
показати весь коментар
11.09.2023 09:21 Відповісти
Цікавий факт - як би ЗСУ не підірвало міст 700 кг тротилу який веде з Білорусі через Дніпр до Києва, то кацапи були б у стін Києва на декілька днів раніше, а це вже міняло б всю ситуацію оборони Київа яка скоріш за все впала би.
показати весь коментар
11.09.2023 14:51 Відповісти
йа устал. йа мухожук.
показати весь коментар
11.09.2023 04:27 Відповісти
"..емоційно готовий", ***. Воно готове попри війну і надалі пиз...ти разом з своєю шоблою. Та для них то золоте дно...
показати весь коментар
11.09.2023 05:50 Відповісти
А як же заглянути у глаз?
показати весь коментар
11.09.2023 06:43 Відповісти
Зеля боїться втратити шанс. І всі будуть потім говорити : він самим пуйлом віч-на-віч про щось говорив.
показати весь коментар
11.09.2023 07:49 Відповісти
Хороший момент для переговоров с россией только один - после ее капитуляции и полного вывода войск со всей территории Украины.
А Зеленский все ловит другие моменты, чтобы не довести росиию до этого состояния и начать переговоры раньше.
Ермак все нашептывает?
показати весь коментар
11.09.2023 06:50 Відповісти
Краще б ти зебоба втік, мабуть патрушев в омані дав гарантії безпеки
показати весь коментар
11.09.2023 08:12 Відповісти
Жалюгідні виправдання жалюгідного створіння.
показати весь коментар
11.09.2023 08:27 Відповісти
Зараз поганий момент для переговорів з Росією
айкращій момент для переговорів з росією був в Омані.
показати весь коментар
11.09.2023 08:28 Відповісти
Я повинен бути готовий (до тривалої війни - ред.), моя команда повинна бути готова до довгої війни, і емоційно я готовий Джерело:
Цей дебіл як мінімум думає що воно Наполеон, але насправді воно це півень обскубаний.
показати весь коментар
11.09.2023 08:33 Відповісти
Президент Володимир Зеленський заявляє, що емоційно готовий до тривалої війни (емоційно і чесно цей зелений "говорун" чотири рази тікав від воєнкомату і повістки)-здача Півдня України і все,що навіть після півтора років війни робить "зелена прорашистська нечисть" в Україні вказує, що вся ця "зелена емоційна потвора" готова в любий момент залізти в рашистську задницю без мила.
показати весь коментар
11.09.2023 09:08 Відповісти
Шо, хлопе: вирішив "паличков потикати" на пробу?
показати весь коментар
11.09.2023 09:16 Відповісти
"Я повинен бути готовий (до тривалої війни - ред.), моя команда повинна бути готова до довгої війни, і емоційно я готовий" - а як же "яуже закончілвайну всвавєйгалавє"?
показати весь коментар
11.09.2023 09:26 Відповісти
Шо ВОНО меле ? Чего ты вообще поперся в Президенты ... это же не твое , а твое - бегать без штанов по сцене и веселить примитивным типа юмором бухих богатеев в зале или слабоумных простолюдинов перед их телевизорами . Сколько ты смертей , горя , бед , несчастий , разрухи ... принес , согласившись участвовать в Бенином ( и его хасидских дружков - Пинчук, Фирташ, Суркисы, Боголюбов ... ) выборном схематозе по недопущению в Президенты Ю.Тимошенко , что легко читается из анализа результатов первого тура. Подавай в отставку и езжай в свой Израиль к папе-мае ... там тебя уже Украина точно не достанет, Израиль не выдает своих типа евреев, перекачавших туда миллиарды из разоряемых стран.
показати весь коментар
11.09.2023 09:28 Відповісти
Друга частина допису - суцільне марення. Тимошенко, перед виборами, домовлялася з Бенею, але той виставив два кандидати, про всяк випадок, вистрілив блазень. Ізраїль своїх не видає?!!! Публічно. А не публічно? Відмовляє в громадянстві, як Меєру Ланскі, чи пропонує тихенько виїхати, як Коломойському? У блазня всього три шляхи - лишатися Президентом, гілляка або буцегарня, на вибір, українська або американська.
показати весь коментар
11.09.2023 11:40 Відповісти
Юла з клубу олігархів України, була там завжди і на царювання їздила неодноразово в Парашу, вивозила з Параши 100 тис $ через Внуково не за красиві оченята. Більш перемазаної в лайно особи в українські політиці важко підшукати, окрім мабуть Вітренко і Медведчука якого Юла протягала на вищі посади.
показати весь коментар
11.09.2023 15:10 Відповісти
показати весь коментар
11.09.2023 16:55 Відповісти
Оприлюднив би ти, про що там ви з Блінкеном терли. А то щось почав верзти не у форматі традиційних відосиків.
показати весь коментар
11.09.2023 09:40 Відповісти
Мабуть, це і є результат візиту Блінкена. Чогось так здається. Можу припустити, що терли на такі теми:

1. Ваш контрнаступ - гівно. Закругляйтеся.
2. Ви - ворюгани. Немає обіцяних реформ - немає підтримки.
3. Коломойського, Єрмака, Татарова - на нари. Поки це не зроблено - шиш вам, а не підтримку.
4. Готуйте вибори. Інакше підтримка взагалі скінчиться.

Можливо, що все в комплексі. Натомість, найвеличниший, як завжди, сприйняв це як особисту образу. І якщо з першим пунктом він може хоч якось бути згодним (звісно непублічно), то п. 2-3 - ну ніяк не можуть бути реалізовні.
показати весь коментар
11.09.2023 09:52 Відповісти
Контрнаступ гівно???? Згідно яких критеріїв? Згідно твоїх хотєлок
показати весь коментар
11.09.2023 11:44 Відповісти
Мої хотєлки - то таке. Мені здаєтьс, що, насамперед, союзники очікували більш вагомих результатів.
показати весь коментар
11.09.2023 12:37 Відповісти
Союзники хлопці адекватні, розуміють, що з такими передумовами як у нас, війська НАТО та США взагалі не починали б наступ.
показати весь коментар
11.09.2023 16:28 Відповісти
Другий та третій пункт - пройдений етап. В США втомилися від пустих обіцянок. Лишається лише четверте - вибори. Тільки я сумніваюсь, що важільом тут є допомога Україні, на Україну блазень срати хтів
показати весь коментар
11.09.2023 11:49 Відповісти
Ну а звідки блазень бере допомогу собі? З такими забаганками, як у цього кодла, ніякого держбюджету не вистачить, особливо під час війни.
показати весь коментар
11.09.2023 12:43 Відповісти
Основна допомога Україні йде не грошима, а зброєю та МТЗ. Грошова допомога жорстко контролюється партнерами. Тож основна годівниця - бюджет України. Он тільки на псевдо закупівлі *********** вивели мільярд долларів за кордон і з кінцями. А інші закупки МО? Дороги ремонтують? І тд і тп
показати весь коментар
11.09.2023 16:37 Відповісти
Ну тут я не про військову допомогу. А про фінансову. Вона як би теж іде з країн заходу і не тільки. За всілякими програмами. А що буде, якщо її припинити?
показати весь коментар
11.09.2023 16:42 Відповісти
Так, вона контролюється. Це дуже здорово. Але це також інструмент тиску. Не менш потужний. Можна зробити показову і дуже болючу затримку надання такого роду допомоги.
показати весь коментар
11.09.2023 16:50 Відповісти
Ще раз, блазню не ***** на допомогу Україні, з якої він не має гешефта? Припинять допомогу?!!! Зашибісь!Блазень зможе виконати османські домовленості:
показати весь коментар
11.09.2023 21:09 Відповісти
Та і то так.
показати весь коментар
11.09.2023 22:07 Відповісти
Якщо маєш таку ж честь, як Кирило Тимошенко, поступай аналогічно.
показати весь коментар
11.09.2023 10:04 Відповісти
А може б почали щось робити для ціє довготривалої війни, навести порядок з підготовкою військових на полігонах та збільшити час хоча б до 2 місяців, особливо офіцерів... навести порядок з корупцією в оборонці....

Почати щось робити з недобросовісними командирами, в яких великі втрати в особовому складі... а то із всіх відео що бійці знімають... командири дальше на місцях лиш бійців розпихають по інших частинах...

А то так воювати скоро не буде кому, а то з тими хто не хоче воювати і жінками та щей із слабкою підготовкою сильно не повоюєш, це показує практика на передовій.. навіть із західними зразками техніки...
показати весь коментар
11.09.2023 10:11 Відповісти
Звісно ж ти емоційно готовий "до тривалої війни" - не тобі ж воювати, не твоїм родичам чи друзякам з 95 Кварталу. І при владі можна довше залишатися, поки війна йде.
показати весь коментар
11.09.2023 10:44 Відповісти
Пархате шапіто...
показати весь коментар
11.09.2023 11:31 Відповісти
а какие вообще могут быть переговоры с этими гнидами вероломно напавшими на Украину?!он зрадник или просто идиот?!
показати весь коментар
11.09.2023 12:27 Відповісти