11450 відвідувачів онлайн
1 453 10

З Одеси поза "зерновою угодою" вийшло п’яте судно, - Мінвідновлення

корабель,суховантаж

Про це повідомив глава Мінвідновлення Олександр Кубраков, передає Цензор.НЕТ. 

Суховантаж Puma залишив порт Одеси з 30 тис. тонн ріпаку та металу, ставши п'ятим судном, яке скористалося тимчасовим евакуаційним коридором з чорноморських портів України.

"Через блокування BSGI (Чорноморської зернової ініціативи) і світову зростаючу потребу в агропродукції Україна розглядає можливість використання коридору для суден із невійськовими вантажами, особливо агропродукцією, переважно в Африку та Азію", - зазначив Кубраков. 

Топ коментарі
+9
все вірно - возити зерно і не звертати увагу на кацапів і тим більше - ніяких з ними угод
показати весь коментар
15.09.2023 20:55 Відповісти
+1
Ваше?
показати весь коментар
15.09.2023 20:54 Відповісти
+1
зерно з бананами переплутав? там ще й металу навантажено - отже прокатна республіка
показати весь коментар
15.09.2023 21:22 Відповісти

Завантаження...