З Одеси поза "зерновою угодою" вийшло п’яте судно, - Мінвідновлення

Про це повідомив глава Мінвідновлення Олександр Кубраков, передає Цензор.НЕТ.
Суховантаж Puma залишив порт Одеси з 30 тис. тонн ріпаку та металу, ставши п'ятим судном, яке скористалося тимчасовим евакуаційним коридором з чорноморських портів України.
"Через блокування BSGI (Чорноморської зернової ініціативи) і світову зростаючу потребу в агропродукції Україна розглядає можливість використання коридору для суден із невійськовими вантажами, особливо агропродукцією, переважно в Африку та Азію", - зазначив Кубраков.
Топ коментарі
+9 Oleksiy Tym
показати весь коментар
15.09.2023 20:55 Відповісти Посилання +1 Oleksiy Tym
показати весь коментар
15.09.2023 20:54 Відповісти Посилання +1 Володимир Білик #407315
показати весь коментар
15.09.2023 21:22 Відповісти Посилання