13274 відвідувача онлайн

Через катастрофічні втрати росіяни активно вербують до армії учнів технікумів та інтернатів, - Генштаб

рф,армія,мобілізація

Генштаб ЗСУ оприлюднив інформацію щодо мобілізаційних заходів РФ. 

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється у офіційному фейсбуці Генштабу ЗСУ.

У повідомленні зазначається: "У зв’язку із катастрофічними втратами окупантів, з метою доукомплектування новосформованої 25 загальновійськової армії зс рф, на території Приморського та Хабаровського країв російської федерації здійснюються мобілізаційні заходи місцевого населення. Зокрема, в професійно-технічних училищах, технікумах та серед випускників інтернатів ведуться активні агітаційні заходи із залученням російських військовослужбовців новосформованої 25 армії зс рф, які закінчили зазначені навчальні заклади.

При вступі на військову службу окупаційні агітатори пропонують одноразову виплату у розмірі 600 тис рублів та грошове забезпечення від 200 тис рублів".

Топ коментарі
+9
Кацапи , ми всіх вбʼємо , бо так сказав генерал Залужний 🙁
показати весь коментар
15.09.2023 20:57 Відповісти
+8
Здається що наші тцк у цьому плані вже кацапів перевершили... На превеликий жаль. Проте така політика нашої сраної влади.
показати весь коментар
15.09.2023 21:04 Відповісти
+7
Та зрозуміло. Сотні відео із свавіллям тцк то все кацапське ІПСО, як і яйця по 17 гривень, і куртки втричі дорожчі, і ще багато чого... Ну а ти й далі смокчи зелений х..р,
показати весь коментар
15.09.2023 21:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кацапи , ми всіх вбʼємо , бо так сказав генерал Залужний 🙁
показати весь коментар
15.09.2023 20:57 Відповісти
Цікаво той лишньохромосомий імбецил, що по центру на передньому плані з відповідним кацапському біосміттьєвому жителю під.орашки лицем розглядає калаша як кобзон піраміду учень технікуму чи вихованець інтернату? 😂
показати весь коментар
15.09.2023 20:59 Відповісти
то лапотні втарагоднікі...
показати весь коментар
15.09.2023 21:01 Відповісти
То він "задумався": з якого боку та штука стріляє? Очевидно, наступним кроком вирішення цього квесту буде натискання на спусковий гачок...
показати весь коментар
15.09.2023 21:02 Відповісти
Походу так і є, щось дивиться на приклад, там же теж отвір є для ремнабору - думає може звідти, у кацапів же все через жопу! Задньоприводні ідіоти!
показати весь коментар
15.09.2023 21:05 Відповісти
показати весь коментар
15.09.2023 21:11 Відповісти
это преподователь.воно размирковуе скильки з той @уйни вийде нижек для табурэту...
п.с. звиняйте за мою Украинську,бо я тики навчаюсь.
показати весь коментар
15.09.2023 21:15 Відповісти
Це фото 2022 року . Перші кацапські мобілізовані .
показати весь коментар
15.09.2023 22:42 Відповісти

На черзі **********?
показати весь коментар
15.09.2023 21:00 Відповісти
Ну от скільки їм треба трупів? Таурус, атакамс, абрамс, літачки...Фарш же буде такий, молекул не залишиться не те, що м"яса
показати весь коментар
15.09.2023 21:00 Відповісти
Но-но! Хробакам теж треба щось їсти!
показати весь коментар
15.09.2023 21:03 Відповісти
Де той геній який писав що у кацапів не гребуть усіх підряд!
показати весь коментар
15.09.2023 21:00 Відповісти
Не палися у тебе однакові тролі в друзях на цьому та Віталій умкюа, і ще там всі троляки і створені ще в один період, хоча ти більш професійний підготовлений троль ніж твої колеги!
показати весь коментар
15.09.2023 21:13 Відповісти
У мене ні одного знайомого ще так не забрали, всі добровільно мобілізовані, чоловік зі 100, я в тому числі, дійсно чув ситуації не підтверджені через людей, що когось там десь забирав і возив у військомат, і забирали хлопця який сміття виносив, але ж це галімий спорчений телефон доданий до нісенітниць невеликого відсотку сцикунів(особливо жалкі особини), що бояться тцк як смерті! А от як в лугандонії та на рососії загрібають бачили неодноразово
показати весь коментар
15.09.2023 21:23 Відповісти
Є дуже багато підтверджених фактів за останні пів року. Є постанови суду, є заяви на тцкшників і навідь на ментів, які не тільки не припинили злочин, а мочки стояли поруч. Це реальна і велика проблема зараз. Але ви праві, минулого року йшли добровольцями, а зараз навіть інваліда без долоні і одного ока признали придатним і це факт підтведжений документально.
показати весь коментар
15.09.2023 21:27 Відповісти
Посилання на новину про інваліда без ока в студію
показати весь коментар
15.09.2023 21:29 Відповісти
Загугліть і навіть знайдете розбір справи доволі поважаємими юристами. У зв'язку зі зміною у законодавстві, влк згадали нормативи, що людина у якої відсутнє яблуко ока, але інше при цьому має зір не менше скількох там діоптрій - придатна. Щодо руки - так само у томуж нормативі. Взагалі непридатними вважаються люди у яких відсутні нижні кінцівки на будьякому рівні, а якщо не вистачає частини верхньої кінцівки - придатний у воєнний час. Тобто все що завадило забрати людину - оформлена інвалідність, людина з інвалідністю може служити, але виключно за власним бажанням.
показати весь коментар
15.09.2023 21:35 Відповісти
Які нормативи які документи скинь посилання, Українці не кац.апи, у нас так не канає, що якийсь троль піз...нув і всі йому повірили, у Нашого народу на відміну від біосміттьєвого вашого зброду лишньої хромосоми в запасі немає!
показати весь коментар
15.09.2023 21:42 Відповісти
Взагалі я не повинен вам нічого, але тримайте :

https://www.google.com/amp/s/inseinin.com.ua/tpost/3sbvhaxmj1-stupn-pridatnost-stattya-31-rozkladu-hvo%3famp=true

У випадку з однооким, влк скористались положенням, бо існуюче око у нього бачить ідеально. Щодо кінцівок, читайте там же :

https://search.app.goo.gl/?ofl=https%3A%2F%2Flens.google&al=googleapp%3A%2F%2Flens%3Flens_data%3DKAw&apn=com.google.android.googlequicksearchbox&amv=301204913&isi=284815942&ius=googleapp&ibi=com.google.GoogleMobile&link=https%3A%2F%2Fgoo.gl%2Fiosgoogleapp%2Fdefault%3Furl%3Dgoogleapp%253A%252F%252Flens%253Fmin-version%253D180%2526lens_data%253DKAw&ifl=https%3A%2F%2Fapps.apple.com%2Fus%2Fapp%2Fgoogle%2Fid284815942%3Fppid%3D1ac8cc35-d99c-4a1d-b909-321c8968cc74%26pt%3D9008%26mt%3D8%26ct%3D4815459-oo-lens-isb-bar-lens-cam%26UTM_campaign%3Dgoogle_search_mweb&efr=1&ct=4815459-oo-lens-isb-bar-lens-cam&utm_campaign=4815459-oo-lens-isb-bar-lens-cam&utm_source=google_search_mweb&utm_medium=owned&pt=9008&mt=8

До пункту Стаття 31-а Непридатні до військової служби з виключенням з військового обліку, належать: гострота зору одного ока нижче 0,1 або його сліпота; відсутність очного яблука при гостроті зору другого ока 0,3 і нижче або гострота зору обох очей 0,2 і нижче
показати весь коментар
15.09.2023 21:47 Відповісти
Бляха скільки служу і знайомі у всіх родах військ, різне чув там що десь алкоголіка мобілізували навіть про трансвестита, але про інвалідів без очей, це пиз... А!!!!! Що Ви там в сколково курите???? 😂😂😂!
Єєєєєє якщо мене прочитає той хто цим довб.ойобам платить - звільняйте їх з роботи, купіть краще побільше пакетів вашим лишньохромосомим воякам, бо війну ви вже програли тролі вам більше не ************, та і ніхто вже їм не вірить давно
показати весь коментар
15.09.2023 21:33 Відповісти
Можете поцікавитись в ЄРДР, скільки зареєстровано зараз справ по статтям 424,426,146,365 відносно працівників тцк і поліції.
показати весь коментар
15.09.2023 21:41 Відповісти
Скинь скрін тоді, як ти працюєш в єрдррі
показати весь коментар
15.09.2023 21:45 Відповісти
Хто ти воїн? Де ти служиш??? На другому львівському фронті, чи на третьому закарпатському? Тримай посилання, блазень: https://www.unian.ua/society/u-shostci-na-viynu-hochut-mobilizuvati-hlopcya-bez-kisti-ta-oka-12387615.html
показати весь коментар
15.09.2023 21:44 Відповісти
Може десь поодинокі плутанини є, а родичі б'ють на спалах, так, що він служить? 😁 Хоча на мою думку навіть цей юнак без одного ока виявився кращим бійцем ніж який а-ля елітний підаросійський спецпризначенець бо у Нас в крові Перемога, а у вас моча!
показати весь коментар
15.09.2023 21:49 Відповісти
******* в окно посмотри!не видел он,слепой.
показати весь коментар
16.09.2023 13:56 Відповісти
ПНХ троляка, я не в ккацапляндії, щоб "сматреть в акно" як ваших лишньохромосомих ує.бнів гребуть до псевдозбройних сил підерації!
показати весь коментар
16.09.2023 20:57 Відповісти
Здається що наші тцк у цьому плані вже кацапів перевершили... На превеликий жаль. Проте така політика нашої сраної влади.
показати весь коментар
15.09.2023 21:04 Відповісти
Звісно моцкальським лишньохромосомим тролям набагато видніше з пі.дорашки як тут у Нас!
показати весь коментар
15.09.2023 21:10 Відповісти
Та зрозуміло. Сотні відео із свавіллям тцк то все кацапське ІПСО, як і яйця по 17 гривень, і куртки втричі дорожчі, і ще багато чого... Ну а ти й далі смокчи зелений х..р,
показати весь коментар
15.09.2023 21:16 Відповісти
Яйця, куртки, свавілля тцк, що ще забув, заспокойся бо вже все останнье за рік по методиці виклав
показати весь коментар
15.09.2023 21:25 Відповісти
Ото ти притрушене... Не вір очам своїм, вір марафону!!!
показати весь коментар
15.09.2023 21:47 Відповісти
У нас до 25 років і без досвіду тільки добровольців беруть.
показати весь коментар
15.09.2023 21:19 Відповісти
Звідки це знати кацапському тролю
показати весь коментар
15.09.2023 21:27 Відповісти
коли "катастрофічні втрати росіян" будуть трансформовані в територіальні?
показати весь коментар
15.09.2023 21:00 Відповісти
Та що там вже....беріть із дит садочків. Все одно нічого путнього не виросте з вас.
Народився, сісю посмоктав, три роки дитсадка і в Шторм-зет
показати весь коментар
15.09.2023 21:04 Відповісти
Не допоможе. Треба піонерів з таборів вербувати та старшу групу дитячих ясел.
показати весь коментар
15.09.2023 21:07 Відповісти
А шо тюрми вже спорожніли
показати весь коментар
15.09.2023 21:11 Відповісти
Для рашистів це величезні суми (особливо у найбідніших регіонах) тому вербувальники знайдуть чимало м'яса, якому втрачати однаково нічого і воно охоче піде воювати.
показати весь коментар
15.09.2023 21:12 Відповісти
Чим ближче до "сакральної цифри" - 300 000 вбитих - тим голосніше чується "завивання на болотах". Думаю до Нового року загине значно більше кацапів і тоді вони нарешті помітять що війна, а не "СВО" і постануть традиційні питання "кто віноват?" та "что дєлать?".
показати весь коментар
15.09.2023 21:20 Відповісти
Вербують зеків, іноземців, що хочуть отримати паспорт, на Кубі щось пробують, скоріше і в Африці. Якась мала доля таки підписує контракт, гроші для глибинки великі. На рахунок інфи у дописі не впевнений, поки це перша подібна новина, яку бачу.
показати весь коментар
15.09.2023 21:21 Відповісти
Этот из техникума, или из интерната? Или из дома престарелых?
показати весь коментар
15.09.2023 21:24 Відповісти
Дід із інтерната, що воює з Ната! 😁
показати весь коментар
15.09.2023 21:39 Відповісти
Фарш телячий.
показати весь коментар
15.09.2023 21:39 Відповісти
Корм для собак.
показати весь коментар
15.09.2023 22:19 Відповісти
Всех холопов на мясо. Сцарь приказал.
показати весь коментар
15.09.2023 22:31 Відповісти
Нехай щастить!