10376 відвідувачів онлайн
19 337 195

Суд заарештував нардепа Шуфрича на 2 місяці. ВIДЕО

Народного депутата Нестора Шуфрича заарештували у справі про державну зраду. Він перебуватиме в СІЗО щонайменше два місяці.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє РБК-Україна.

Запобіжний захід у вигляді арешту обрав Шуфричу Печерський районний суд Києва.

Згідно з рішенням суду, обраний народному депутату запобіжний захід не передбачає альтернативи у вигляді застави.

Шуфрича взяли під варту прямо в залі суду.

Нагадаємо, Служба безпеки України спільно з Державним бюро розслідувань та Офісом Генпрокурора зібрала аргументовану доказову базу про антиукраїнську діяльність чинного народного депутата Нестора Шуфрича.

Під час обшуків у Шуфрича виявили герби Російської імперії, ордени з георгіївськими стрічками та кітелі. Також під час обшуків у Шуфрича СБУ виявила документ зі схемою автономії для Донецької та Луганської областей.

Топ коментарі
+39
показати весь коментар
15.09.2023 21:57 Відповісти
+28
Якщо хтось забув то нагадаю,О.Погребинський перебуваючи в 206-у батальйоні ТРО Києва затримував Шуфрича ще тоді, коли це не було мейнстрімом. Причому якраз під час збору останнім інформації про сили тероборони Києва на початку березня 2022 року. Питання,де СБУ була півтори роки ?

показати весь коментар
15.09.2023 22:26 Відповісти
+22
сподіваюсь що кома в яку він впав не підведе...
показати весь коментар
15.09.2023 21:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
він там має залишитися назавжди...
показати весь коментар
15.09.2023 22:16 Відповісти
Єдине що мене здивувало, печерський суд, це ж він весь час провокував своєю діяльністю, захищаючи таких як цей урод!!!!
показати весь коментар
15.09.2023 22:17 Відповісти
Награда , нашла (героя )!
показати весь коментар
15.09.2023 22:17 Відповісти
Актрационы карусели уже утомили никто не сидит все забыты через время
показати весь коментар
15.09.2023 22:19 Відповісти
Вангую, скоро цю гниду обміняють до росії
показати весь коментар
15.09.2023 22:21 Відповісти
А нахер он там нужен ? Он им сдесь нужен .
показати весь коментар
15.09.2023 22:29 Відповісти
друг Медведчука
показати весь коментар
15.09.2023 22:33 Відповісти
і, як сказав Кадиров/Онішенко - друг самого ЄрЗе.
показати весь коментар
15.09.2023 22:56 Відповісти
там гарматного м*яса завжди бракувало, а зараз тим паче. піде під мобілізацію.
показати весь коментар
16.09.2023 08:16 Відповісти
Допрыгался уродец. Хотя всем понятно, что Шуфрич в тюрьму не сядет. Откупится парочкой миллионов долларов и выйдет на свободу.
Жирка там поднакопит, а потом его снова отоварят.
показати весь коментар
15.09.2023 22:23 Відповісти
При Порошенко такого не було...
показати весь коментар
15.09.2023 22:26 Відповісти
Слава Щеневтіку!
показати весь коментар
15.09.2023 22:31 Відповісти
Для чого тобі слава? Ти ж ховаєшся під спідницею та вже завонявся
показати весь коментар
16.09.2023 08:02 Відповісти
Під час обшуків у Шуфрича співробітники СБУ знайшли документ із схемою автономії для Донецької та Луганської областей. А чим це краще того, що підписав Кучма, і завізував Єрмак в Мінську в 20 р, коли визнали суб'єктність ватажків ОРДЛО? Там ще про відкриття КПВВ Золоте і Щастя є
показати весь коментар
15.09.2023 22:41 Відповісти
Да, при Порошенко ти по підвалам не ховався
показати весь коментар
15.09.2023 23:08 Відповісти
Як і керованої монобільшості у руках однієї особи
показати весь коментар
16.09.2023 02:16 Відповісти
так такого впливу на суддів не було. А коли вже прижали голів судейських, то слухняна суддівська мафія виконає будь-який наказ влади.
при порошенко у руля Європи була кремлівська агентка меркель. І європейці б дуже негативно віднеслись би на будь-який тиск на суддів. А зараз вони так налякані московською агресією, що махнули рукою - робіть що хочте. аби лиш раша до нас не прийшла.
показати весь коментар
16.09.2023 10:08 Відповісти
Обменяют или отмажут.
показати весь коментар
15.09.2023 22:27 Відповісти
Мы живём в мире - телешоу. Но хочется у...ть сценариста, ут...пь режисёра и спа...ть к **...м съмочную площадку.
показати весь коментар
15.09.2023 22:29 Відповісти
Это радует. Надеюсь хоть одного агента ФСБ ,такого высокого полета отправят на нары. Вот только таких ,,шуфричей,, там ⬆️, воз и маленькая тележка
показати весь коментар
15.09.2023 22:32 Відповісти
Перед поїздкою до Байдена. Хоче, щоб дядько Джо його не боляче бив. )
показати весь коментар
15.09.2023 23:03 Відповісти
..та ні!! Приїздили контролери, яких Боневтік вже своєю брехне реально дістав. На наступній неділі поїде до США...там його вже поставлять рачки і насують по повні гланди. Тут все просто. Або ти щось робиш...або ми викладаємо куди треба всі твої рахунки... офшори..діяльність...
От воно и сциться. Після США будуть ще затримання... крімінальні справи... тощо. І над резніковим хмарки вже почорніли.... Веселе попереду.
показати весь коментар
15.09.2023 23:08 Відповісти
..як на мене..то очікую..коли хрипатий почне здавати все своє оточення... !! Найближче!! Під гарантії недоторканності від США....він зробить навіть мінет Байдену...!!
показати весь коментар
15.09.2023 23:21 Відповісти
.. так це ж не самому працювати..а сидіти... !!!)) .. Та на кінець життя може у нього мрія..все випробувати..??!!. А тут така нагода!!))
показати весь коментар
15.09.2023 23:32 Відповісти
Да пусть хоть раком станет на выборах у него шансов 0.Нельзя чтобы этот зеленый ужас продолжался без конца.
показати весь коментар
16.09.2023 01:50 Відповісти
Не факт що він буде сидіти.Але він реально мерзотник.
показати весь коментар
15.09.2023 22:34 Відповісти
Ця гидота повинна була вже давно гойдатись на березі!
показати весь коментар
15.09.2023 22:38 Відповісти
Нагадай, багато ригів загойдалося з початку війни..?
показати весь коментар
16.09.2023 02:17 Відповісти
Пацан прішол к успєху.
Ось тільки мені здається, що ця комедія для відволікання уваги від більш нагальних проблем у державі
показати весь коментар
15.09.2023 22:38 Відповісти
показати весь коментар
15.09.2023 22:44 Відповісти
Скажіть вже конкретніше, коли я побачу пана Арахамію в обізянику?
показати весь коментар
15.09.2023 23:54 Відповісти
Та він вже там, тільки назва інша!
показати весь коментар
16.09.2023 07:24 Відповісти
Які попєрєнікі, зебіл, тим, що зєлупа в бані концерти давав?
показати весь коментар
15.09.2023 22:58 Відповісти
показати весь коментар
15.09.2023 22:40 Відповісти
як би то не було а Шуфріч все ще залишається не пизженим.
показати весь коментар
15.09.2023 22:55 Відповісти
насіров віддай клітчасту ковдру шуфрічу
показати весь коментар
15.09.2023 22:57 Відповісти
якийсь холокост перший беня потім шуфріч= чому мовчать хасіди в Умані?
показати весь коментар
15.09.2023 22:58 Відповісти
так вони якраз і не мовчать - ось провели молебень за мир в Україні. І подіяло - шуфрича зразу ж почали колошматити.
показати весь коментар
16.09.2023 10:43 Відповісти
Шоу для зомбованого електорату, як і з Бєньою. В результаті всі залишаться при своєму, тільки зехолопи ствердяться у вірі в борцуна з корупцією - шута Боневтіка Оманського
показати весь коментар
15.09.2023 22:59 Відповісти
вибачте, але, як вже за*бала ця показуха для піпл. Всі ж розуміють, що ,все це робиться для того, щоб, випустити пару в суспільстві і дати гопнику пізніше втекти !
показати весь коментар
15.09.2023 23:01 Відповісти
голобородько 2 сезон зелене шапіто продакшен
показати весь коментар
15.09.2023 23:07 Відповісти
Поки все це шоу. Воно може перетворитися на реальність лише, коли суд посадить Шуфрича за грати по статті 111 КК України "за держзраду". А якщо він вийде під заставу, чи раптом буде обміняний і опиниться на Московії, то все це буде лише черговим передвиборчим шоу зе0лідора та його маніпуляторів з ОП, щоб набрати балів перед можливими виборами та перед вимогами від США хоч щось почати робити зі зрадниками та з корупціонерами, якими зе-лідор себе обсадив, як собака блохами.
показати весь коментар
15.09.2023 23:09 Відповісти
.. так вставили дуже глибоко..аж ніжки відірвалися...від підлоги!! А зараз поїде до США... там ще підправлять... Боневтіку треба шукати гарантії безпеки після президенства.... а крім США йому їх ніхто не дасть. Він добре розуміє...що його чекає.
показати весь коментар
15.09.2023 23:26 Відповісти
Нарештi,як довго я чекав.Слава Украине!
показати весь коментар
15.09.2023 23:18 Відповісти
Героям слава !!
показати весь коментар
15.09.2023 23:46 Відповісти
СІЗО СБУ - курорт, але для галочки піде. От в камеру на 40 рил, було б діло.
Скоріш за все взяли, щоб здоїти, а потім в обмінний фонд
показати весь коментар
15.09.2023 23:19 Відповісти
Шуфрича затримали саме зараз не просто так! Нові деталі по КОЛОМОЙСЬКОМУ / Володимир АР'ЄВ

https://www.youtube.com/watch?v=1p1mPJjq0tI

показати весь коментар
15.09.2023 23:24 Відповісти
Чотири роки Шуфрич в парламенті. Всі знали що то за кацапська гнида. Але на всі запити і вимоги, він там жирно жив, і мав доступ до державних таємниць. До тепер Зельоних вн влаштовував. Але рейтинг валиться. Що зробиш? Тут вибір. Або рейтинг у глядачів попробувати відіграти, або соратників з ОПЗЖ не чіпати.
показати весь коментар
15.09.2023 23:32 Відповісти
Та не переживайте ви так за Бєню з Шуфрічем. Малюська вже давно приготував для таких віп-персон віп-камери. Скажіть, чи у всіх вдома, на кухнях, є мікроволновки, мультиварки та єлектрочайники? А ЛЕДовські телевізори вже всі придбали? Ото ж бо...



показати весь коментар
15.09.2023 23:41 Відповісти
От Ви мені поясніть. Шуфрич знав , що він державний зрадник ? Знав! Чому він не втік за кордон?
показати весь коментар
15.09.2023 23:49 Відповісти
Мільони під сракою дають обіцянку недоторканності.
показати весь коментар
15.09.2023 23:57 Відповісти
тому що сподівався домовитись і пропетляти як в 2014 році .
показати весь коментар
16.09.2023 08:56 Відповісти
Солдат на фронті знає, що його можуть вбити? Знає і не тікає,бо наказ.
Так і шуфрич - він солдат (офіцер,генерал) путінської армії на фронті проти України.
показати весь коментар
16.09.2023 09:37 Відповісти
А хто ж тут у нас вже під час повномасштабного вторгнення конструктивно співпрацював з представником мережі агентів фсб рф?

показати весь коментар
16.09.2023 00:26 Відповісти
показати весь коментар
16.09.2023 00:29 Відповісти
О, ще одне зелене вилізло. Ну і як зебілу й не згадати в кожному коментарі, що в усьому винен "мальдівський". Ти ще не згадало про рошен, секту і пороховату, ну і "на закуску" про свинарчуків заїкнися як це зробили попередні 2 зелені гандони. Ну щоб адмін довго не думав і зразу "баньку" приготовив.
показати весь коментар
16.09.2023 01:50 Відповісти
"за п'ять років каденції відомо кого" повномасштабного вторгнення не було! Чи "етадругоє"?
показати весь коментар
16.09.2023 07:26 Відповісти
тут не совсем понятно, то ли арестовали, то ли спрятали чтобы морду не набили в очередной раз.
показати весь коментар
16.09.2023 00:27 Відповісти
Медведчука і 55 росіян обміняли на 215 азовців та інших українських полонених. На скільки обміняють Шуфрича? (Льовочкін в запасі)
показати весь коментар
16.09.2023 00:31 Відповісти
Це не показували в цензурованому Банковою марафоні. Скільки раз єс блокували трибуну з вимогою відставки Шуфрича. На кожному засіданні, на кожній погоджувальній наполягали. Будемо ставити питання відповідальності керівництва ВР і монобільшості за бездіяльність щодо Шуфрича.
показати весь коментар
16.09.2023 00:33 Відповісти
Чечетов, Калашников, Кушнарьов, зачекалися шуфрича … Засидівся…
Мабуть, чекав ***** за трі дня, а воно он, як тепер, в камері!!
Хіба самогубство не вчинить…
показати весь коментар
16.09.2023 00:59 Відповісти
показати весь коментар
16.09.2023 02:06 Відповісти
Без глаз!
показати весь коментар
16.09.2023 07:27 Відповісти
Десь колись читав, що нон стоп ********* шуфрич має статки коло півмільярда долярів. Уявіть цю суму. З такими грошима до в'язниці не садять.
показати весь коментар
16.09.2023 02:34 Відповісти
За моєю інсайдерською інформацією, в Кремлі з подачі Медведчука планували у випадку захоплення Києва бургомістром столиці призначити Шуфрича.

https://www.facebook.com/aleksej.golobuckij?__cft__[0]=AZU92J1xYbFmiR26CotPixhWZdfpVobDCCktU7Lq0pVScTlnsqQ7a0fOeV1oCmfmHKLHylsrE6fLnTqSVf7VcsyYxpfqdhUWyl7C9ePxIL-Zh6FZYWhyr2ryGbNmqU9E0UmZIKulZf5u57hVqRRU7xuCc5_4AGyyqRY8MpB2lw6i0A&__tn__=-]K-R Олексій Голобуцький
показати весь коментар
16.09.2023 02:35 Відповісти
Мало. Пожизненно с расстрелом. В лучшем случае.
показати весь коментар
16.09.2023 04:29 Відповісти
цікаво чи шуфрича посадять у загальну камеру в сізо і де зеки покажуть місце цій тварині ???
показати весь коментар
16.09.2023 05:29 Відповісти
Наголошую шо всі "арешти" одіозних політиків,алегархів ні чого не варті доки не будуть реформовані суди,сілові органи(прокуратура,поліція).Подібне проходило на рашке у 90ті роки і мали назву "маскі-шоу".
показати весь коментар
16.09.2023 06:03 Відповісти
Скількі мотузці не крутитись, але кінеці буде.
показати весь коментар
16.09.2023 07:14 Відповісти
Давайте следующих - цуркисы,ахметка,резя и гетьма,они уже сами готовы.
показати весь коментар
16.09.2023 07:21 Відповісти
Шуфрич - це гіперактивний аферюга,який за всі свої багаторазові каденції в ВР,зробив все ,щоб ініційовані ним антиукраїнскі закони обслуговували злодіїв,аферистів,шахраїв і колаборантів..
показати весь коментар
16.09.2023 07:54 Відповісти
Насправді ім2я його Шуфріч Нєстор Іштвановіч,одні переконують що він етнічний мадяр.інші кажуть- мадярський євр...
показати весь коментар
16.09.2023 08:45 Відповісти
Ще раз кажу не деже радійте.Більшість обрала антіукраїнску,антидемократичну владу.Попри усі недоліки,корупцію та популізм попередня рада(коаліція),презідент,правітельство були прозахідними і демократичними.А шуфріч,монобільшість ті інші-це гвинтики у руках мафіозних кланів.
показати весь коментар
16.09.2023 09:08 Відповісти
Не тільки в Шуфричу справа, там таких як він і більших і менших ще багато. Просто він надто одіозний плюс в силу свєї свинуватості вигідний тєрпіла для випускання пари: " знову Шуфричу дають люлей" , а чому ніхто не згадує кукловодів Шуфрича братів Суркісів, які в перші тижні війни з чемоданами кешу і обвішані швейцарськими будільниками метались як срані щурі зі своїми виводками через мадярський кордон!
показати весь коментар
16.09.2023 09:11 Відповісти
9 лет войны нужно было .... сколько гандон успел блокпостов сфоткать?????
показати весь коментар
16.09.2023 09:18 Відповісти
Не чекайте правильного рішення питання
Щоб не було великого розчаруапння
Ще ні одне ,,громкое ,, діло не довели до логічного закінчення
показати весь коментар
16.09.2023 09:21 Відповісти
А что с героем Украины Бойко?
показати весь коментар
16.09.2023 16:28 Відповісти
Сторінка 2 з 2