11920 відвідувачів онлайн
34 981 90

Депутат Держдуми РФ заявив, що Росія воюватиме з усіма пострадянськими республіками

рф,росія,мобілізація,примусова

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він повідомив у телеграмі.

"Усі колишні республіки рано чи пізно конфліктуватимуть, чи воюватимуть із Росією. Це питання теорії. Деякі з них будуть не зараз: Білорусь. Грузія вже воювала, Україна. Це стосується у повному обсязі і Вірменії", - заявив Федоров.

Щоб уникнути війни є лише один шлях — приєднання республік дипломатичним шляхом.

Висловлювання пролунало на тлі обміну претензіями між Вірменією та Росією.

Як протягом тижня Вірменія стала різко віддалятися від країни-агресора.

Топ коментарі
+60
Якщо би всі дійсно разом воювали проти россеї то від неї ніх*я би не залишилося. Але на жаль по справжньому воює тільки Україна з цими такі конченими п*дарасами а інші "пост савецкіє ряспублікі" допомагають кацапам.
показати весь коментар
16.09.2023 00:59 Відповісти
+45
Вперед орки!!! в бій вступайте з усіма....
показати весь коментар
16.09.2023 00:54 Відповісти
+45
Воювалка рашистська закінчиться в Укоаїні! Можливо назавжди!
показати весь коментар
16.09.2023 00:57 Відповісти

Завантаження...