9299 відвідувачів онлайн
18 483 17

В Україні знайшли тіло зниклого безвісти добровольця з Британії Деніела Берка

британія

В Україні правоохоронці виявили тіло зниклого безвісти британського добровольця - 36-річного Деніела Берка. Його оголосили в розшук 16 серпня.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це повідомляє Sky News.

Як зазначається, колишнього десантника Деніела Берка, 36-річного уродженця Південного Манчестера, оголосили в розшук 16 серпня за заявою родичів, які не отримували від нього жодних звісток і вважали, що він поїхав в Україну.

Поліція Великого Манчестера заявила, що спільно з сім'єю Берка й українською владою працює над проведенням офіційної ідентифікації та поверненням тіла до Великої Британії.

"Сім'я Деніела переживає зараз не найкращі часи, з нею підтримують зв'язок офіцери зі зв'язків із сім'єю. Я і моя команда працюємо з українською владою над проведенням офіційної ідентифікації з метою подальшої репатріації Деніела. Сім'я Деніела попросила про конфіденційність у цей скрутний час", - заявила детектив-суперінтендант Льюїс Г'юз.

Топ коментарі
+32
Світла пам"ять ...

Треба ретельно розслідувати, бо можливо це дії агентури москалоти всередині України, щоб кинути тінь на наші дружні відносини з Британією.
показати весь коментар
16.09.2023 20:35 Відповісти
+23
Який жах.
показати весь коментар
16.09.2023 20:27 Відповісти
+19
Що з ним сталося не відомо ?
показати весь коментар
16.09.2023 20:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Що з ним сталося не відомо ?
показати весь коментар
16.09.2023 20:22 Відповісти
Шось мутне
показати весь коментар
16.09.2023 20:23 Відповісти
Який жах.
показати весь коментар
16.09.2023 20:27 Відповісти
Світла пам"ять ...

Треба ретельно розслідувати, бо можливо це дії агентури москалоти всередині України, щоб кинути тінь на наші дружні відносини з Британією.
показати весь коментар
16.09.2023 20:35 Відповісти
ПарРашские пабблики ще неділю тому трезвоніли .знайшли у річці зі зв'язаними руками
показати весь коментар
16.09.2023 20:36 Відповісти
Всё покрыто мраком и тайной…
Странно как то …
И цензор ничего конкретного не написал …
показати весь коментар
16.09.2023 21:03 Відповісти
Може тому що поважають прохання сім'ї, ну так, логічно просто.
показати весь коментар
16.09.2023 21:25 Відповісти
Ну якщо регулярно гинуть бійці в тилу від рук рашистів. І поліція навіть не дуже то поспішає все те розслідувати. Або вбивць наших воїнів просто відпускають, наче нічого не сталося.
показати весь коментар
16.09.2023 22:17 Відповісти
мусора, завжди - мусора, а є ше ватні сЦуді, прокурорскі і т. д.!!😡😡
показати весь коментар
17.09.2023 06:12 Відповісти
R.I.P.
показати весь коментар
16.09.2023 21:09 Відповісти
Вічна пам'ять та слава борцю з рашизмом! Завжди гордий, що живу з такими людьми на планеті і служу в одній армії! Такі хлопці і є справжніми патріотами не конкретної Держави а всього світу, патріотами добра, бо боряться за нього!
показати весь коментар
16.09.2023 21:33 Відповісти
Прийми, Господи, світлу душу воїна Деніела до Царства Небесного, бо нема більшої любові на світі, як віддати життя за ближнього свого!
показати весь коментар
16.09.2023 22:16 Відповісти
Подяка захиснику України. Співчуваю родині та друзям Даніеля.
показати весь коментар
16.09.2023 22:51 Відповісти
😒
🙏