14120 відвідувачів онлайн
6 631 61

Економіка РФ може протриматися лише до 2025, потік зброї припиниться у 2026 році, - Буданов

буданов

Російські ресурси вичерпуються, економіка РФ протримається лише до 2025 року, а потік зброї припиниться у 2026-му, "можливо, раніше".

Про це в інтерв'ю The Economist заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, російська економіка протримається лише до 2025 року, а потік зброї до Російської Федерації припиниться у 2026 році, а "можливо, й раніше", стверджує Буданов, хоча докази на підтримку його тверджень неоднорідні, зазначає видання. Один із аргументів — переговори Володимира Путіна та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина.

"Якщо все добре і ресурсів у Росії достатньо, то чому їх шукають по всьому світу? Відповідь очевидна. Більше нема чого добувати", - сказав Буданов про переговори Путіна з главою КНДР.

Топ коментарі
+32
справжній розвідник полковник Червінський в цей час сидить у в язниці
показати весь коментар
18.09.2023 08:21 Відповісти
+22
Лаври абдристовича спокою не дають?
показати весь коментар
18.09.2023 08:25 Відповісти
+22
Навіть люська арестович визнав, що брехав про всі ці дати, щоб заспокоїти населення ( ну і звичайно попіаритись), а цей придурок і далі продовжує вигадувати якусь маячню.
показати весь коментар
18.09.2023 08:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це що, Буданов вже екзамени на аспірантуру здає?
показати весь коментар
18.09.2023 08:19 Відповісти
Схоже вже відрахували, тепер знов інтерв'ю роздає цілими днями
показати весь коментар
18.09.2023 08:21 Відповісти
Знімаю шляпу...
Так, індекс мосбіржі буде рости ще біля 1,5 року...
Потім різкий обвал...
показати весь коментар
18.09.2023 08:36 Відповісти
справжній розвідник полковник Червінський в цей час сидить у в язниці
показати весь коментар
18.09.2023 08:21 Відповісти
Нам би більше за себе переживати і налагодювати виробництво
показати весь коментар
18.09.2023 08:23 Відповісти
2-3 роки? Самим не набридло казки розповідати?
показати весь коментар
18.09.2023 08:23 Відповісти
Це не казки, це не передбачення, це правило перевірене десятками попередніх воєн. Війна не відбивається на економіці, якщо вона(війна) триває не більше ніж 1-2, максимум 3 місяці. Війна до року вже тягне економіку вниз, війна рік і більше, економіку вбиває, не має значення на результат війни, навіть якщо країна вийде переможцем
показати весь коментар
18.09.2023 08:40 Відповісти
Лаври абдристовича спокою не дають?
показати весь коментар
18.09.2023 08:25 Відповісти
Навіть люська арестович визнав, що брехав про всі ці дати, щоб заспокоїти населення ( ну і звичайно попіаритись), а цей придурок і далі продовжує вигадувати якусь маячню.
показати весь коментар
18.09.2023 08:28 Відповісти
Люся Арестович відпочиває!
показати весь коментар
18.09.2023 08:28 Відповісти
Балабол звичайний
показати весь коментар
18.09.2023 08:28 Відповісти
мне лично кажется,что его готовят как кандидата подставу на выборы к зеленскому,рейтинги ему выращивают в медиа
показати весь коментар
18.09.2023 10:29 Відповісти
А як же Крим весною? Чи ракети які закінчились ще пів року тому?
Чи то другое а ето ето?
показати весь коментар
18.09.2023 08:29 Відповісти
абристович 2.0
показати весь коментар
18.09.2023 08:29 Відповісти
novayagazeta.eu

- Реально ли, по-вашему, добиться того, чтобы Россия не просто не могла, а не хотела дальше воевать? Учитывая, что это всё-таки гигантский мобилизационный потенциал.

- Общество должно перегореть, оно должно бояться даже думать о войне. Именно общество, а не только армия.

Это произойдет, когда в каждой семье кто-то останется без руки, без ноги, кто-то похоронит мужа, сына, брата…
показати весь коментар
18.09.2023 08:29 Відповісти
Або коли особиста участь у війні стане фінансовим нонсенсом. Нащо гнити у окопах бімбаса за 200 тис москвичу, який вдома отримує 150? Ризики того не варті.
Основна мотивація для "наповнювача шанців"-то гроші.
показати весь коментар
18.09.2023 09:31 Відповісти
Шапіто - ясновидець... Таких шарлатанів у 90ті на ТБ було повно... Йому б географії навчитись... Певно усі зЕбіли закінчили те... поплавського...
показати весь коментар
18.09.2023 08:29 Відповісти
Блін, я теж так можу. Хто там в 2025му згадає,що чесав Кирило сьогодні? І де він буде тоді?
показати весь коментар
18.09.2023 08:32 Відповісти
Дві-три неділі, непомітно трансформувалися у два-три роки...
показати весь коментар
18.09.2023 08:38 Відповісти
То воно ще й експерт економіки...
показати весь коментар
18.09.2023 08:41 Відповісти
біда в тому, що ці нещасні північнокорейці будуть пахати на кацапів за тарілку гівняного супу під кнутом майже цілодобово, бо в них вибір не великий - або здохнути від голодної смерті, або просто приб'ють каральні органи. Вона така - дружба диктаторів, які завели в жопу своїх рабів. Для нас це обернеться більш тривалою війною.
показати весь коментар
18.09.2023 08:41 Відповісти
А в цей час.
США у першому півріччі закупили в Росії 416 т урану, що більш ніж удвічі більше порівняно з аналогічним періодом 2022 року та максимум із 2005 року. Про це повідомляє «РИА Новости» із посиланням на дані американської статистичної служби.

Вашингтон заплатив Москві за поставлений уран $696,5 млн, що стало максимальним значенням із 2002 року. За рік вартість поставок збільшилась у 2,5 рази, а частка зросла до 32%.

Подробнее на РБК:

https://www.rbc.ru/rbcfreenews/64**********************
показати весь коментар
18.09.2023 08:41 Відповісти
Так то воно так, але якщо а тебе нема цього урану, як наприклад і титану, то будеш і у чорта купувать, а то лохторат не пойме. Ось тепер починають а Україні купувати, перші вагони пішли.
показати весь коментар
18.09.2023 09:33 Відповісти
Есть розвідники, а є балакаючи голови. Так це про Буденного. В які він там рейди ходив, ніхто не знає, а вот піздити вміє, як Абдристовіч, який тоже у рейди ходив з бойовими пінгвінами. Розвідка- це тиша і ще раз тиша, а у нас навпаки - шапіто і 95квартал.
показати весь коментар
18.09.2023 08:41 Відповісти
І коли вже у нас закінчиться ця клоунада? Мабуть лише коли Зе повернеться в 95 квартал
показати весь коментар
18.09.2023 08:49 Відповісти
А що Економіст не може сам без тіктокерів можливості кацапії порахувати? Бо у буданова з математики мабуть 2 була. Доведено війною
показати весь коментар
18.09.2023 08:50 Відповісти
Поток зброї в Україну закінчиться раніше в 2024 році. Ніхто ії Єрмаку давати не буде.
показати весь коментар
18.09.2023 08:56 Відповісти
Або закінчиться шапіто95.
Не даремно ж США наполягають на виборах 2024. Мета одна-відсторонення від влади корупційного кагалу.
показати весь коментар
18.09.2023 09:26 Відповісти
ось із такою куйнею -""Якщо все добре і ресурсів у Росії достатньо, то чому їх шукають по всьому світу? Відповідь очевидна. Більше нема чого добувати", - сказав Буданов про переговори Путіна з главою КНДР. " абітурієнта потрібно гнати з учбового закладу і за життя не допускати до навчання у вищих закладах.Каша в голові.В 3,14дерації є що добувати ще сотню років,а куйло шукає зброю,тільки не корисні копалини,котрих сам має докуя .Правда може бути брак західних технологій.щоб добувати ці корисні копалини.
показати весь коментар
18.09.2023 08:57 Відповісти
Усе , вірно , зараз надо домовлятися з Заходом , щоб шапки підвезли , Українськіх буде недостатьньо
показати весь коментар
18.09.2023 09:03 Відповісти
А в 2025 буде ".. вибилися з графiку" ))
показати весь коментар
18.09.2023 09:03 Відповісти
Будан, ты воду заряжать не пробовал?
показати весь коментар
18.09.2023 09:03 Відповісти
Пока толстый сохнет, худой сдохнет.
показати весь коментар
18.09.2023 09:05 Відповісти
Балабол.
показати весь коментар
18.09.2023 09:05 Відповісти
Ага,а swift мав добити економіку кацапів за пару тижнів, а "могучі" санкції стерти з лиця землі і заставити підтиратися лопухамі і їсти землю, і сірий імпорт взагалі не мав працювати,а по факту то все,що було до санкцій те і є, тільки подорожало і тепер без офіційного сервісного обслуговування якщо ті компанії пішли з ринку
показати весь коментар
18.09.2023 09:05 Відповісти
Є економіка, і є історія. Історію не вчать і, не роблять з неї висновки.
90% втрат в цій війні наноситься артилерією - як у першій світовій війні.
А у першій світовій війні - вперше зявилося таке поняття, як снарядний голод. Тобто неможливість забезпечити армію снарядами в достатній кількості.
В перший рік війни Московія витратила 10-11 мільйонів снарядів. А зараз може робити не більше 2 мільйонів в рік.
Вичерпавши всі радянські Резерви техніки та *********** накопичені зв 30 років - повноцінне заміщення займе роки, а іноді й неможливе.
Втрачена велика кількість профі та інструкторів.
І саме головне - дебіли при владі.
Саме ці причини унеможливллють довгу війну.
А історичні процеси все швидше ведуть країну в хаос жовтневого перевороту.
показати весь коментар
18.09.2023 09:07 Відповісти
Тільки додайте до цього, що на момент жовтневого перевороту 1917 армії росії вже не існувало і Брестський договір лише де-юре підтвердив її поразку. Фактично це сталося ще в кінці 1916 і скінчилося лютненим переворотом та усуненням останнього сZаря.
показати весь коментар
18.09.2023 09:22 Відповісти
Існувала і воювала . Корнілов цілком міг придушити жовтневий переворот , якби не збіг обставин і воля небес..
показати весь коментар
18.09.2023 10:14 Відповісти
Все знає.Напевно,своя людина в кремлі
показати весь коментар
18.09.2023 09:14 Відповісти
в генерала нове загострення нехай краще йде вчитися на політолога: його прогнози - словесний пронос
показати весь коментар
18.09.2023 09:16 Відповісти
Можна докладніше про "потік зброї до РФ"? Ворог використовує зброю та амуніцію власного виробництва.
І чомусь втрачено таке миле для пропогондонів питання мотивації. Хоча тут якраз є пряме падіння її. Півтора року тому 200 тис./міс. (базова ЗП мобіка), відповідала більш як 3000$, зараз і до 2000$ недотягує. Падіння мотивації 160%. І це не пусті брехні, це курс $.
А що буде з мотивацією під@rusів при 200руб/$?
показати весь коментар
18.09.2023 09:17 Відповісти
явно Буданов с будуна
показати весь коментар
18.09.2023 09:17 Відповісти
блін, скільки тих прогнозів вже було

от навіщо ляпати язиком, щоб потім казати, що ти такого не казав?
показати весь коментар
18.09.2023 09:20 Відповісти
Я не знаю ни одного из тех кому кому клоун дал высокую должность, что бы он попусту не молол языком, и не крал у государства "пока не лопнет". Это было уже уже в начале 90-х, когда назначали на должность из своего окружения знакомых, друзей знакомых, их родственников,друзей родственников,их парикмахерш, массажистов и т.д.в общем всех подряд несмотря на то чем они раньше занимались и что умеет. А потом у умных людей (из тех кто набирал в свою команду) пришло прозрение: главной проблемой была нехватка кадров.Потому что все специалисты торговали на рынках и занимались чем угодно, только не своей основной профессией. И начался обратный процесс: они стали искать настоящих специалистов на улицах.Тогда интернета почти не было и было очень большой проблемой найти таких людей. Но зеленые дебилы об этом не думают, а думают только о том как набить карманы сегодня. О будущем Украины им думать некогда (да и нечем), а оно по любому будет, только без них.
показати весь коментар
18.09.2023 09:29 Відповісти
Я все зрозумів: Буданов - то реінкарнація обдрістовича. Ця влада обов'язково повинна мати балакучу голову, яка верзе всіляку дурню. Святе місце порожнім не буває.
показати весь коментар
18.09.2023 09:33 Відповісти
впк болот мацковии уже работает как кустарно- первобытный,есть но,надо усилить удары по подмосковью(энергетика,нефть,газ,вода и связанные с этим структуры) разрушив централизацию эта фигня начнет сама валиться на бок...
показати весь коментар
18.09.2023 09:35 Відповісти
Страшніше за санкції і війну для економіки лише зелені мародери.
показати весь коментар
18.09.2023 09:39 Відповісти
Бутанга знову вангує? Хто ним керує, щоб він періодично викидував у інформпростір якусь бздуру?
показати весь коментар
18.09.2023 09:45 Відповісти
показати весь коментар
18.09.2023 09:57 Відповісти
показати весь коментар
18.09.2023 09:56 Відповісти
А что если мудрый американский нарид опять выберет рыжего пройдоху.
показати весь коментар
18.09.2023 09:59 Відповісти
"Економіка РФ може протриматися лише до 2025, потік зброї припиниться у 2026 році..."

показати весь коментар
18.09.2023 10:19 Відповісти
То що, Крим-2026?
показати весь коментар
18.09.2023 10:36 Відповісти
Отакої. Ну, не красиво так робити. 🧐
Конспект, навіть не саме інтерв'ю (його нема), розділене на 4 частини, та викладене вздовж доби.
Враження - Буданов забагато балакає.
Все ж, наша пропаганда має бути чистою.
Але й у такій "обробці", вважаю, він бовкає зайве.
показати весь коментар
18.09.2023 10:53 Відповісти
показати весь коментар
18.09.2023 12:01 Відповісти
Він, напевно, українців вважає лохами. Якби систематично ЗСУ громила промислові об'єкти раші, а його відомство постійно влаштовувало диверсії на її території, то ще з натягом, у його пророцтво повірити можна, а так суцільне словоблуддя
показати весь коментар
18.09.2023 13:20 Відповісти
Буданов, а до какого года продержится экономика и поток оружия в Украине, если в январе 2025, не приведи Господи, в Белый Дом вернётся Трамп ?
показати весь коментар
18.09.2023 20:00 Відповісти