10683 відвідувача онлайн

На деокупованій Луганщині залишається 120 жителів, вони відмовляються виїжджати

луганщина

Про це в ефірі телемарафону повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор, інформує Цензор.НЕТ.

З місцевими жителями постійно проводять розмови щодо важливості евакуації. Людей, які відмовляються їхати, забезпечують усім необхідним.

"На минулому тижні з правоохоронцями разом здійснювали евакуацію та проводили розмови. Усі потреби жителів на теперішній час ми закриваємо. Там (в деокупованих населених пунктах Луганщини) постійно знаходяться наші представники та правоохоронці", — розповів начальник ОВА.

Топ коментарі
+6
А х чого ви взяли,що вони чекають ворога??,чи маєте надію,що він туди повернеться?,
показати весь коментар
18.09.2023 11:11 Відповісти
+5
дітей там вже вивезли давно. а старі люди так міркують шо вже пожили і їм краще вмерти вдома ніж жини на чужині.
показати весь коментар
18.09.2023 11:30 Відповісти
+4
я вже казав у гілках, де обговорюються нібито "ждуни" росіян - літні люди і деякі молоді так зроблені шо здебільшого їм легше вмерти вдома ніж жити на чужині.
тим більше - куди їхати? де вони житимуть? шо з собою візьмуть? улюблену веделку і все..
показати весь коментар
18.09.2023 11:23 Відповісти

Завантаження...