На деокупованій Луганщині залишається 120 жителів, вони відмовляються виїжджати

Про це в ефірі телемарафону повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор, інформує Цензор.НЕТ.
З місцевими жителями постійно проводять розмови щодо важливості евакуації. Людей, які відмовляються їхати, забезпечують усім необхідним.
"На минулому тижні з правоохоронцями разом здійснювали евакуацію та проводили розмови. Усі потреби жителів на теперішній час ми закриваємо. Там (в деокупованих населених пунктах Луганщини) постійно знаходяться наші представники та правоохоронці", — розповів начальник ОВА.
тим більше - куди їхати? де вони житимуть? шо з собою візьмуть? улюблену веделку і все..