14386 відвідувачів онлайн
3 435 20

Окупанти проводять у Криму обшуки через атаку на судноремонтний завод у Севастополі

севастополь

Російська окупаційна адміністрація в Криму відреагувала на українсьий удар по судноремонтному заводу у Севастополі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Постійного Представництва президента в АРК.

"В окупованому Криму пройшли обшуки в мешканців, які нібито можуть бути причетними до подій на судноремонтному заводі 13 вересня", - ідеться в повідомленні.

Крім незаконних обшуків, окупанти проводять допити жителів, яким висувають абсурдні звинувачення в нічній атаці на Севморзавод.

Нагадаємо, вранці 13 вересня численні ракети вдарили по суднобудівному заводу "Севморзавод" у складі військово-морської бази Чорноморського флоту Росії в Севастополі. Десантний корабель "Мінськ" і підводний човен типу "Кіло 636.3" "Ростов-на-Дону" були уражені під час ремонту в сухих доках.

Топ коментарі
+3
Хоч проводь, хоч не проводь, а зйо...и з українського Криму прийдеться обов'язково.
показати весь коментар
18.09.2023 21:47 Відповісти
+3
Треба вислати чоловіку - сєпару моєї сестри з Криму СМС.

"Дякую, Діма, за коригування вогню і інформацію по розміщенню військових частин і кораблів! Скинув тобі криптовалютою на твій гаманець"
показати весь коментар
18.09.2023 22:42 Відповісти
+2
Шо, невже Порошенко?
показати весь коментар
18.09.2023 21:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шо, невже Порошенко?
показати весь коментар
18.09.2023 21:44 Відповісти
Ні, Ані Лорак
показати весь коментар
18.09.2023 22:03 Відповісти
Хоч проводь, хоч не проводь, а зйо...и з українського Криму прийдеться обов'язково.
показати весь коментар
18.09.2023 21:47 Відповісти
Шукають ласти і маску
показати весь коментар
18.09.2023 21:48 Відповісти
і в'єтнамки )
показати весь коментар
18.09.2023 21:50 Відповісти
Сині
показати весь коментар
18.09.2023 21:51 Відповісти
И пилку с жёлтой ручкой
показати весь коментар
18.09.2023 22:27 Відповісти
і ножовку
показати весь коментар
18.09.2023 22:28 Відповісти
То для чого владі було трандіти про те що для ударів допомагали місцеві???
показати весь коментар
18.09.2023 21:53 Відповісти
А ви й повірили..))
показати весь коментар
18.09.2023 22:09 Відповісти
В Анапі проводьте. Звідки наводили.
показати весь коментар
18.09.2023 21:55 Відповісти
https://tsn.ua/ato/lider-chechni-kadirov-pomer-do-likarni-letyat-vertoloti-z-kremlya-2411680.html Лідер Чечні Кадиров помер: до лікарні летять вертольоти з Кремля - ЗМП
показати весь коментар
18.09.2023 22:00 Відповісти
У нього, як і в гадюки, 7 душ.
Його сім разів треба вбити, щоб він помер.
показати весь коментар
18.09.2023 22:04 Відповісти
Не верю.
показати весь коментар
18.09.2023 22:07 Відповісти
Джерело не так щоб дуже надійне. Але якби то було правдою, я не мав би нічого проти.
показати весь коментар
19.09.2023 00:01 Відповісти
Ну так пусть арестуют того мальчика в трусиках , который сделал селфи на фоне С - 400
показати весь коментар
18.09.2023 22:10 Відповісти
а за прильоти по мацкві треба всю руплевку з новой агаревой і пів кремеля на додачу пересаджати, а кращє іх всіх отруїти...
ото в Україні свято буде!!!
показати весь коментар
18.09.2023 22:10 Відповісти
Треба вислати чоловіку - сєпару моєї сестри з Криму СМС.

"Дякую, Діма, за коригування вогню і інформацію по розміщенню військових частин і кораблів! Скинув тобі криптовалютою на твій гаманець"
показати весь коментар
18.09.2023 22:42 Відповісти
Ви добрий .